Masaż prostaty co kobiety o tym myślą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masaż prostaty co kobiety o tym myślą?

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 115 ]

1

Temat: Masaż prostaty co kobiety o tym myślą?

Witam, ponieważ miewam problemy ze wzwodem, czytałem że masaż prostaty(przez pupę w rękawiczkach oczywiście)jest doskonałym sposobem na poprawienie sprawności seksualnej, czy są panie które mają jakiekolwiek doświadczenia, nie mają oporów przed taką formą bliskości?
próbowałem przekonać już ex parterkę aby pomogła mi ale dla niej to nie do przyjęcia, czy są kobiety dla których nie jest to odrażające?
Samodzielne wykonanie takiego masażu jest praktycznie niemożliwe...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Masaż prostaty co kobiety o tym myślą?

Przy zachowaniu higieny - zero problemów. smile

3

Znam kobiety dla których to jest nawet pociągające i podnieca je taka forma pieszczot.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

4 Ostatnio edytowany przez Spokojna_Dama (2013-01-09 16:18:14)

miko60 napisał/a:

czy są kobiety dla których nie jest to odrażające?

Są takie kobiety, na przykład ja! Natomiast mój partner nie jest wielkim zwolennikiem tej formy pieszczot, dlatego robię to jak mam focha, a on poddaje się temu jako formie "kary". Co nie znaczy, że analne pieszoty nie wywołują u niego silnego wzwodu...
Natomiast nie każda kobieta musi to lubieć, to kwestia gustu.

miko60 napisał/a:

Samodzielne wykonanie takiego masażu jest praktycznie niemożliwe...

Palcami samodzielnie się nie da, ale można stosować korek analny albo masażer prostaty. Ja aplikuję mojemu korek analny z cyberskóry. 

miko60 napisał/a:

ponieważ miewam problemy ze wzwodem, czytałem że masaż prostaty (...) jest doskonałym sposobem na poprawienie sprawności seksualnej

Nie potrafię powiedzieć jak jest przy problemach ze wzwodem, też czytałam, że jest metoda, która pomaga. Napewno poprawia wzwód i polepsza wytrysk.

5

Taka partnerka to prawdziwy unikat...zazdroszczę Twojemu partnerowi, ma prawdziwy skarb...

6

miko60 napisał/a:

Taka partnerka to prawdziwy unikat...zazdroszczę Twojemu partnerowi, ma prawdziwy skarb...

Bardzo dziękuję za pochwałę. Nie chcę się krygować, mam trochę zalet;-), ale też i trochę wad...
     Widzisz, dla Ciebie masaż prostaty to coś czego chcesz, mój partner się na to godzi, bo ja jestem dominująca (a to nie każdemu facetowi się podoba), a on woli podać się "karze" niż znosić moje złe humory. 
     Kobiet są różne, twoja eks nie chciała tego robić, a mnie to kręci (od czasu do czasu).

7

Spokojna Dama przy okazji dowiedziałem sie co to ten korek analny smile..  juz Cie wczeniej pytałem o niego.. tylko ze w innym temacie...

8

A mój mąż (choć problemów nie ma) to nie zgadza się na żadne pieszczoty w tamtych okolicach. Mogę go dotykać gdzie chcę byleby nie tam. A szkoda bo korci mnie, myślę że mógłby się mile zaskoczyć - bo podobno to fajne dla faceta jest. Ja bym oporów nie miała. Wiem, że mój mąż pod względem higieny osobistej jest wzorem do naśladowania.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

9

a u mnie odwrotnie, mój chciałby aby  w tych miejscach coś robić,jednak ja mam opory i raczej mi one nie miną

10

no ale aby dla faceta piescic pupe to potrzebne sa przyzady...
i to jedyna ewentualnosc?
kurcze wydawalo mi sie ze wszystko wie o seksie i sposobach...a o tym nie wiedzialam...
dziekuje za oswiecenie
osobiscie chcialabym sprobowac jakby to bylo dla meza...nie widze w tym nic zlego a wrecz jak nowa storona zblizenia

11

Ja bym nie miala raczej nic przeciwko, ale dla mojego chlopaka to "pedalstwo" hmm

Life is hard. After all it kills you.

12

syla135 napisał/a:

no ale aby dla faceta piescic pupe to potrzebne sa przyzady...
i to jedyna ewentualnosc?

Nie są potrzebne żadne specjalistyczne przyrządy, wystarczy Twoja dłoń. Można też użyć niemalże dowolnego przedmiotu z domu (no - w granicach zdrowego rozsądku, oczywiście, nic ostrego, kruchego etc, zakładam, że każda z nas to wie) w prezerwatywie. Może być nasz wibrator - dosłownie co Wam przyjdzie do głowy. Warto jedynie pamiętać, że odbyt nie ma własnego nawilżenia, więc niezależnie od tego, co tam wkładacie, należy pamiętać o jakimś lubrykancie.

13

Kazdy masaz jest super jesli sprawia przyjemosc.
Masuje chetnie kazde miejsce, a w tych okolicach najchetniej.:P

14

Czyli nie potrzeba palca w anusa pchać.. tylko dobrze uciskac i masować miejsce pod jądrami smile.. ale z "pedalstwem" to bym tego nie łączył !..

15 Ostatnio edytowany przez Spokojna_Dama (2013-01-12 15:37:38)

Robcio73 napisał/a:

Spokojna Dama przy okazji dowiedziałem sie co to ten korek analny smile..  juz Cie wczeniej pytałem o niego.. tylko ze w innym temacie...

Przepraszam, ale musiałam niezbyt uważnie śledzić ten wątek. Osoby, które nie są zorientowane informuję, że korek analny jest erotyczną zabawką, przeznaczoną do aplikowania do odbytu. Nie ma napędu w przeciwieństwie do wibratorów i stymulatorów prostaty. Korki są w różnych rozmiarach i kształtach, są takie przypominające penis, co panom się niezbyt podoba.
   Ja stosuję korek o grubości około kciuka, trochę dłuższy od palca, o obłym kształcie. Uważam, że aplikacją czegoś grubszego może być niebezpieczna, ale to moje zdanie.

Malinowy_Elf napisał/a:

A mój mąż (choć problemów nie ma) to nie zgadza się na żadne pieszczoty w tamtych okolicach. Mogę go dotykać gdzie chcę byleby nie tam. A szkoda bo korci mnie, myślę że mógłby się mile zaskoczyć - bo podobno to fajne dla faceta jest. Ja bym oporów nie miała.

Wielu panów niezbyt to lubi, bo źle im się to kojarzy. Pierwszy raz zastosowałam tą formę pieszczot za karę, gdy partner sprawił mi dużą przykrość za którą chciał mnie przeprosić. Zgodził się dlatego, że nie mógł się wycofać z danej obietnicy. Mimo, że samcza duma nie pozwala mu się do tego przyznać ta forma pieszczot, mimo że nadal ma charakter "kary" jest dla niego podniecająca, o czym najlepiej świadczą jego reakcje.

16

Dama dziękuję Ci bardzo za wyczerpujące informacje smile..  przyznam że nic takiego nie miałem aplikowane smile.. no może jedynie termometr w innym przedziale wiekowym smile.. myślę że to może być całkiem przyjemne doznanie smile

17 Ostatnio edytowany przez Lilia86 (2013-01-12 16:20:13)

Doświadczeń brak,  oporów nie mam, chęci są....

Po mału pracuję nad tym, aby przekonać męża na tego typu masaż. Widzę, że powoli zmienia swoje podejście.
Czekam jednak na odpowiednią chwilę. Choć mam ochotę poeksperymentować w tej dziedzinie, to  na chwilę obecną, nie będę mężowi wchodzić w tyłek. Dosłownie i w przenośni wink
Najpierw on musi popracować nad sobą smile

18

Lilia86 napisał/a:

Doświadczeń brak,  oporów nie mam, chęci są....
Po mału pracuję nad tym, aby przekonać męża na tego typu masaż. Widzę, że powoli zmienia swoje podejście.
Czekam jednak na odpowiednią chwilę. Choć mam ochotę poeksperymentować w tej dziedzinie, to  na chwilę obecną, nie będę mężowi wchodzić w tyłek. Dosłownie i w przenośni wink
Najpierw on musi popracować nad sobą smile

Każdy ma swoje inklinacje, ale warto eksperymentować. Myślę, że czekanie na odpowiednią chwilę ma sens, jeśli on się zmienia. Nic na siłę, ani w przenośni ani dosłownie. Ciekawe, że wielu mężczyzn jeśli to oni są inicjatorami nowości są bardzo entuzjastyczni i oczekują, że kobieta będzie podzielac ich entuzazm, a jeśli to dotyczy ich pojawiają się opory.

19 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-28 16:58:22)

taki masaż można wykonywać samodzielnie, jeśli się posiada odpowiedni masażer.
masażer jest o tyle lepszy, że jest anatomicznie dostosowany do ciała mężczyzny i ma funkcję wibracji co najskuteczniej masuje prostatę. mój chłopak używał takiego urządzonka i bardzo sobie je chwalił. po jakimś czasie, kiedy się systematycznie stosuje taki masażer można łatwiej osiągnąć pełną erekcję, zwiększają się doznania mężczyzny i może zwiększyć się ejakulacja. z tego co wiem płyną z tego same korzyści smile
mój chłopak używał czegoś w tym rodzaju : wstawianie linków jest niezgodne z regulaminem

chyba nie dokładnie tego modelu, ale bardzo podobnego.

20

julkakulka podaj mi link na mail smile

21

loveaellie napisał/a:

Ja bym nie miala raczej nic przeciwko, ale dla mojego chlopaka to "pedalstwo" hmm

Dla mojego też. Ja bym chciała spróbować. Może kiedyś zmieni zdanie.

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

22

Mój mąż długi czas nawet nie chciał słyszeć o tego typu pieszczotach. Jakiś czas delikatnie mu sugerowałam, że nie będzie tego żałował.
My ogólnie oboje jesteśmy dosyć zboczeni i lubimy eksperymentować. Zaczęłam mu czytać wiele artykułów dotyczących masażu prostaty. Przekonał go jeden. Do tej pory takie zabawy kojarzyły mu sie z homoseksualizmem, a ten artykuł tak fajnie opisywał, że homoseksualizm jest wtedy kiedy partnerzy są tej samej płci. Kiedy chodzi o płeć przeciwną, to już tylko czerpanie przyjemności w każdy możliwy sposób.
Zanim to zrobiłam pierwszy raz starałam sie być wyjątkowo delikatna. Zawsze lubił jak dotykam go pod jajkami, więc od tego zaczęłam. Później już samo się potoczyło i byłam z siebie zadowolona, bo strasznie mu się podobało

Teraz od czasu do czasu też to robię, szczególnie wtedy kiedy biorę "go" do buzi smile

23

nieznajoma85 napisał/a:

Mój mąż długi czas nawet nie chciał słyszeć o tego typu pieszczotach. Jakiś czas delikatnie mu sugerowałam, że nie będzie tego żałował. My ogólnie oboje jesteśmy dosyć zboczeni i lubimy eksperymentować.

Faceci mają opory wobec tej formy pieszczot. Niektórzy nawet jak zaakceptują zachowują się jak ten tygrys, którego ktoś głaszcze przez kratę - jednocześnie prycha ze złości i przyciaga się z zadowolenia. Mój tygrysek niby tego nie lubi, ale po zaaplikowaniu czego trzeba gdzie trzeba ma wzwód. Natomiast nie nazywałabym analnych zabaw zboczeniem - to po prostu urozmaicenie. 

nieznajoma85 napisał/a:

Teraz od czasu do czasu też to robię, szczególnie wtedy kiedy biorę "go" do buzi smile

U nas bywa odwrotnie - nieraz po włożeniu korka do anala to on musi mnie wylizać ;-)

24

Moj maz jak juz udalo mi sie go namowic i przelamal sie, to w chwili obecnej nie traktuje tego zle i otwarcie mowi ze mu sie podoba. My w ogole otwarcie mowimy co nam sie podoba i co nas kreci.
Za to na 1000% nigdy nikomu innemu nie przyznal by sie do tego ze pozwolil na takie pieszczoty smile

25

nieznajoma85 napisał/a:

Za to na 1000% nigdy nikomu innemu nie przyznal by sie do tego ze pozwolil na takie pieszczoty smile

Żaden facet by się do tego publicznie nie przyznał - ja dlatego piszę o tym tylko w sieci, natomiast nie opowiadam o tym nikomu, bo on by to bardzo źle zniósł, gdby się wydało.

26

To normalne wink
Gdyby nawet ktokolwiek stad znal mnie albo chocby wiedzial jak wygladam to nawet tu bym o tym nie pisala wink

27

To ciekawe co piszecie dziewczęta !.. nieznajoma85 umieć rozmawiać.. i zrozumieć potrzeby partnera i partnerki to podstawa udanego pożycia i nie tylko...   spokojna dama więcej takich kobiet na świecie i żyłoby się przyjemniej big_smile.. oj poeksperymentowałbym chętnie z Tobą smile.. korki itp. podobne zabawki wskazane.. i do tego jak napisałas że jesteś dominujaca to już w ogóle "odjazd" smile

28

Bardzo lubię w ten sposób sprawiać przyjemność mojemu narzeczonemu.
Z tego co wiem byłam pierwszą osobą, która "tam była" smile
I ja w zasadzie też z nim, że tak powiem przewrotnie "przecieram szlak".
Jakoś tak udało nam się dopasować. Wszystko oczywiście przy zachowaniu higieny i delikatności. Na początku widziałam u niego skrępowanie, nie mniej orgazm jest bardzo intensywny i teraz nie stanowi to tabu.

Antoś  - 7 VIII 2013 - czysta postać szczęścia smile
Aniela i Izabela - 11 VI 2015  smile

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

29

Ostatnio naczytałam się sporo artykułów o masażu prostaty i zaczęłam mieć chęci żeby tego spróbować,zwłaszcza że mój chłopak   
też tego chce tylko nie za bardzo wiemy jak się do tego zabrać.Wiem że trzeba pamiętać o higienie,przyciętych paznokciach ale czy jest coś jeszcze co powinniśmy wiedzieć?

30

Nawilżenie (odpowiedni poślizg). Nigdy nie róbcie tego na sucho.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

31

Do tego wystarczy ślina?

32

Sama ślina... czy ja wiem. Mimo wszystko polecam lubrykanty albo zwykły olejek wink

Bardzo lubię sprawiać w ten sposób przyjemność mojemu mężczyźnie przy okazji orala. Pamiętam, jak na początku nie chciał nawet o tym słyszeć, ja go stopniowo zaczęłam namawiać, twierdząc, że spotęguje to jego rozkosz i któregoś dnia, gdy był już blisko, pozwolił mi "zrobić, co zechcę". No i zrobiłam z takim finałem, że od tamtej pory napala się na samą myśl o tym.

Należy jednak pamiętać, że jest to niebywale delikatna sfera (szczególnie dla mężczyzn hetero tongue ) i nie wolno pod żadnym pozorem pchać paluszków bez zgody partnera.

33

Lwica_ napisał/a:

Sama ślina... czy ja wiem. Mimo wszystko polecam lubrykanty albo zwykły olejek wink

Bardzo lubię sprawiać w ten sposób przyjemność mojemu mężczyźnie przy okazji orala. Pamiętam, jak na początku nie chciał nawet o tym słyszeć, ja go stopniowo zaczęłam namawiać, twierdząc, że spotęguje to jego rozkosz i któregoś dnia, gdy był już blisko, pozwolił mi "zrobić, co zechcę". No i zrobiłam z takim finałem, że od tamtej pory napala się na samą myśl o tym.

Należy jednak pamiętać, że jest to niebywale delikatna sfera (szczególnie dla mężczyzn hetero tongue ) i nie wolno pod żadnym pozorem pchać paluszków bez zgody partnera.

cos kiedys na ten temat usłyszałam zaczełam szperać po necie i dowiedziałam się co znaczy masaz prostaty ale szukałam dalej weszłam na to właśnie forum zaczełam czytac wasze wypowiedzi i powiedziałam sobie trzeba spróbowac troche się wsydziłam porozmawiać o tym z partnerem ale w końcu wydusiłam z siebie o co mi biega zainteresowało go od tamtej pory dość często pięszczę swojego partnera w ten sposób jest wniebowzięty stwierdził kiedyś ze smiechem że go rozprawiczyłam w wieku 45 lat i jak wyżej napisała koleżanka mój tez na samą mysl co go czeka chcodzi w skowronkach i nie powiem że i mi to sprawia przyjemnośc gdy w ten sposób go pieszczę bo mam przewagę nad nim jestem górą to żart ale naprawdę sprawia mi to radość i przyjemnośc gdy widze jego reakcje

34

dyziula napisał/a:

naprawdę sprawia mi to radość i przyjemnośc gdy widze jego reakcje

O to właśnie chodzi, by rozkosz partnera sprawiała nam jak najwięcej przyjemności. W końcu to my jesteśmy owej rozkoszy sprawczyniami tongue

35

Przyznam, że ciekawi mnie takie doświadczenie...

36

dino88 napisał/a:

Spróbuj! Wielu mężczyzn ma często opory na początku. Tylko należy pamiętać o higienie i bezpieczeństwie.

37

Spokojna_Dama napisał/a:
dino88 napisał/a:

Spróbuj! Wielu mężczyzn ma często opory na początku. Tylko należy pamiętać o higienie i bezpieczeństwie.

Kto wie może się skuszę;)

38 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-11-20 09:55:42)

Nie praktykowaliśmy jeszcze tego z mężem ale może to być ciekawe doświadczenie dla nas. A co powiedzie o ciepłych masażach czekoladowych przy fajnej kameralnej atmosferze i olejkach zapachowych? Mam chęć wybrać się do [reklama usunięta]. To też może być extra doświadczenie. Ciekawe czy można razem z partnerem przyjść na taki masaż czekoladowy smile Byłyście kiedyś na czymś takim?

Posty [ 1 do 38 z 115 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masaż prostaty co kobiety o tym myślą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018