Woda w kolanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Woda w kolanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Woda w kolanie

Hej dziweczynki Mam mały problem z kolanem.Otoz kiedys mialam operacje na scigniecie wody z kolana jakis czas byl spokoj a teraz bol znowu powraca.Dluzsze stanie,bieganie,lekki przysiad czy nawet zwyczajne mycie podłogi i zaraz ból kolana gwarantowany.Jezdziłam juz po lekarzach,blokady i zastrzyki pomogly tylko na chwile.Moze i Wy mialyscie podobny problem. ja juz nie  wiem gdzie mam sie udac do lekrza bo bol jest coraz silniejszy.

prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Woda w kolanie

a poza wodą w kolenia masz coś jeszcze zdiagnozowane? chrząstka stawowa ?  osobiście nie miałam podobnych dolegliwości, natomiast  z wywiadu lekarskiego wiem, że niestety ale jak się pojawi woda w kolanie to bardzo często powraca:(  jeśli masz problem ze stawami kolanowymi to powinna pomóc terapia jakimś lekiem z grupy nlpz ( niesteroidowe leki przeciwzapalne) i kontynuacja glukozaminą w dawce 1500 na dobę. Tylko pytanie czy masz problem ze stawami, chrząstką stawową?

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

3

Wiem tylko tyle,ze w mojej chrzastce nie ma juz plynu i pracuj na "sucho".Staje sie to coraz bolesniejsze.....Pod kolanem zrobily mi sie zylaki i puchnie.Zrobiło sie to wszystko az filoetowe.Juz nie mam sily chodzic po lekarzach.twierdza ze tam jest tylko woda,moja rzepka chodzi na sucho i ciagle tylko stosuja blokady w formie zastrzyków.Juz nie mam sily i kasy....

4

O kurcze, strasznie ci współczuję. Nie jestem lekarzem, więc nie chcę tutaj wyrokować. Może spróbuj z tą glukozaminą ( dostępna w aptece bez recepty) - ważne aby przyjmować ja regularnie w zalecanej dawce. Uczciwie wypowiem się, że badania przeprowadzone na tej substancji nie wykazały jednoznacznie, że glukozamina regeneruje chrząstke stawową. Natomiast z mojej dotychczasowej pracy i rozmów z lekarzami, kórzy mieli grupy terapetyczne pacjentów z dolegliwościami bólowymi spowodowanymi nadwyrężaniem stawów lub Chzs ( choroba zwyrodnieniowa stawów)  wynika, że pacjenci czuli poprawę. Jeśli zdecydujesz się pójść do lekarza to zapytaj go o zdanie, możesz również podpytać w aptece.

A może ktoś na forum może jeszcze pomóc?

" Miłość jest o posiadaniu, pożądanie o chceniu . Pożądanie jest wyrazem tęsknoty, dlatego wymaga ciągłej nieuchwytności. Nie obchodzi go gdzie już było, lecz zachwyca się tym, dokąd zaraz podąży"

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Woda w kolanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021