1

Temat: Woda brzozowa

http://img404.imageshack.us/img404/8937/imagefuncphpv.jpg

Zawiera wyciąg z liścia brzozy i tataraku. Zmniejsza objawy łupieżu. Wzmacnia włosy, nadaje im puszystość, miękkość oraz elastyczność.

Ktoś stosował? Gdzie taki specyfik można kupić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Woda brzozowa

Widziałam wodę brzozową w kiosku smile Też jestem ciekawa czy rzeczywiście działa, ale nie znam nikogo kto ją stosował.

3

Odświeżam temat. Podobno wzmacnia włosy i powoduje wysyp baby hair! smile Ma ktoś jakieś doswiadczenia?

True love lives on lollipops and crisps.

4

też jestem ciekawa czy to działa, ale widać nikt nie miał z tym do czynienia .. wink

Moja fryzjerka poleciła mi wodę brzozową gdyż mam problemy z włosami.
Wypadają i są pozbawione blasku.
Szczerze mówiąc trochę się obawiam, że włosy do reszty mi wypadną.

6

Stosowałam i potwierdzam, że działa. Włosy są mocniejsze, nie wypadają, rzadziej się przetłuszczają. Kupowałam ją w Auchan.

włosomaniaczka smile

7

Równiez polecam.

->

8

Stosuję wodę brzozową od lat i jest skuteczna. Nie wiem dlaczego niby miałyby po niej wypaść włosy skoro ona je wzmacnia?

włosomaniaczka smile

9

Na nerki ta woda jest bardzo dobra.

10

Mój ojciec sam pozyskiwał. To ciekawe ale bodaj w kwietniu kiedy utnie się gałązkę to naprawdę ten sok leci i leci.

Ale nie kumam tego że to na włosy, to działa jak aspiryna podobno i rozpuszcza jeszcze kamienie... Pewności nie mam ale tak słyszałam:P

11

Chodzi o wodę brzozową na bazie alkoholu (chyba płyn po goleniu) czy o wodę brzozową z brzozy (do picia)?

dobrym człowiekiem być...

12

Woda brzozowa od lat znana zwłaszcza w latach 80  kiedy w sklepach pustki a woda była w kosmetycznych sklepach i właśnie na bazie alkoholu , bo miała branie przez 5 zmianę tongue

Tak do właśnie było na włosy...... puszystość i połysk...
Zdziwiłam się kiedy zobaczyłam to jakieś kilka miesięcy temu na półkach w spożywczym  jako napój do picia i to dosyć drogi  jak na małą buteleczkę brzoza plus jakiś owoc....

W grudniu miałam okazję spróbować tego napoju Brzoza plus aronia... i  powiem że jest wstrętny jako napój....  to tak na marginesie...