Co decyduje o tym, że chcesz kogoś bliżej poznać?Charakter, osobowość. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co decyduje o tym, że chcesz kogoś bliżej poznać?Charakter, osobowość.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 48 ]

Temat: Co decyduje o tym, że chcesz kogoś bliżej poznać?Charakter, osobowość.

.. pozycja społeczna

Strasznie jestem tego ciekaw jak wygląda to u Was bo mi imponuję jak kobieta jest ambitna, uczy się jakich języków ma jakąś pasję w życiu, którą chce dalej rozwijać... a nie ciągle ględzić jak straszna zrzęda, że nie może znalezć odpowiedniego chłopa na dłużej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co decyduje o tym, że chcesz kogoś bliżej poznać?Charakter, osobowość.

Mnie kręcą takie po prostu normalne dziewczyny smile, nie nawidzę ,,tapeciar" a tym bardziej gardzę takimi co lecą tylko na kasę co jest teraz bardzo spotykane w śród dziewczyn smile.Dla mnie ma być naturalna, trochę oczy podmalować itp ale 0 szpachli na twarzy! tongue.Jeśli natura i bóg stworzył piękną dziewczynę to nie musi się ona malować kłaść tony szpachli na twarz itp smile bo bez tego jest piękna smile.To jest moje zdanie na ten temat tongue

3

jay jay napisał/a:

.. pozycja społeczna

Strasznie jestem tego ciekaw jak wygląda to u Was bo mi imponuję jak kobieta jest ambitna, uczy się jakich języków ma jakąś pasję w życiu, którą chce dalej rozwijać... a nie ciągle ględzić jak straszna zrzęda, że nie może znalezć odpowiedniego chłopa na dłużej.

A wygląd?

Jak ja nienawidzę życia!

4

U mnie pierwsze skrzypce odgrywa inteligencja. I wyraźny, mocny charakter. Wygląd to dla mnie rzecz wtórna. Owszem - przy jednorazowych, czy krótkich przygodach to wygląd będzie najważniejszy, ale z wyglądem nie da się porozmawiać. W dodatku zdąży się opatrzyć szybciej niż przeminie z wiekiem.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

5

Duże usta - zapowiedź przyszłej rozkoszy smile
I by wychodziły z nich ciekawe, interesujące słowa.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

6

brzydulla napisał/a:
jay jay napisał/a:

.. pozycja społeczna

A wygląd?

jeśli miałbym wybierać między wyglądem a inteligencją to wybrałbym inteligencję bo wtedy rozmowy mogą nie mieć kompletnie i przy których mogę się sporo nauczyć od drugiej osoby. Poza tym dziewczynka nawet nie musi być ładna by zwrócić na siebie moją uwagę. Niektóre mają taką ikrę w sobie, że nie sposób ich pominąć. Gdyby jeszcze do tego dodać świetną figurę i ładną buzię no to.... mamy do czynienia z wybuchową mieszanką.

Przykra sprawa, gdy Bóg poskąpił i urody i intelektu. Pozostaje walnąc się na linę.

8

Chwileczkę, ale kto komu zabronił czytać książki, dbać o swój rozwój wewnętrzny??

9

naturalność tylko...wolę zrzędy niż pozerów po nls

dzej dzej, rozwój wewnętrzy? na co on komu

Takie buty z cholewami...

10 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-12-30 16:52:59)

Remi napisał/a:

Duże usta - zapowiedź przyszłej rozkoszy smile
I by wychodziły z nich ciekawe, interesujące słowa.

Hehe dobre smile
W sumie mój chłopak mówi podobnie smile Może nie mam super dużych, ale nie jest źle, mówił zawsze, że to też przyciąga (podobno). No, ale wiadomo oprócz rzeczy, które nas kręcą z wyglądu, to na pewno charakter. Wiem też, że mój chłopak nie chciałby, żebym była od niego wyższa, ot woli jak niższa, no i jestem tongue Jakieś preferencje są, ale myślę, że kluczowy był charakter, dużo rozmawialiśmy, jeszcze nie widząc się i wtedy to było najważniejsze, a potem to, że na spotkaniu rozmawiało się równie dobrze.

W kontaktach jakichkolwiek ważne też jest szczere mówienie o sobie. Ile to historii, że ktoś oszukał jak wygląda.. Potem już nie chodzi nawet o to, że jest się zawiedzionym jak ta osoba wygląda, ale o to, że nas oszukała. Dla mnie to było ważne. Poza tym, jeżeli chodzi o facetów, to u mnie na pewno umiejętność konwersacji, poczucie humoru i zainteresowanie mną. Nie lubię gierek, które proponują niektórzy na zasadzie "olej ją, a ona będzie bardziej zabiegać". Ja wtedy właśnie się wycofywałam, bo muszę widzieć jakieś zainteresowanie.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

11

Hmmm trudne pytanie. Na pewno musi mieć "to coś" plus poczucie humoru, inaczej daję sobie spokój. Po za tym muszę mieć o czym rozmawiać z tym kimś. W innym wypadku to nie ma sensu.
Wygląd- może przy pierwszy spotkaniu, ale jak facet okaże się płytkim chamem to mu wygląd modela nie pomoże.
Uroda przemija, a człowiek (jego charakter) pozostaje.

Mój mi się ostatnio przyznał, że najpierw zobaczył mój biust, a mnie później;)

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

12

smutna123 napisał/a:

Hmmm trudne pytanie. Na pewno musi mieć "to coś" plus poczucie humoru, inaczej daję sobie spokój. Po za tym muszę mieć o czym rozmawiać z tym kimś. W innym wypadku to nie ma sensu.
Wygląd- może przy pierwszy spotkaniu, ale jak facet okaże się płytkim chamem to mu wygląd modela nie pomoże.

Poznałaś go na plaży dla naturystów? Nieźle smile
Faktem, że uroda minie, zostanie to samo spojrzenie, zostanie charakter, zostanie poczucie humoru.

13 Ostatnio edytowany przez baziula (2012-12-30 20:47:00)

Ciepłe spojrzenie to podstawa, miły męski głos- miodzio. TO na początek. Łagodność, spokój, opanowanie.

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

14

charakter, inteligencja, poczucie humoru!
Zakochałam się w człowieku, który urzekł mnie swoim dobrym charakterem, mądrością i umiejętnością przemienienia mojego złego dnia w dobry:)

15

Remi napisał/a:

Poznałaś go na plaży dla naturystów? Nieźle smile

Tak, to są moje klimaty. Zawsze w takich miejscach "wyrywam" facetów;)

16

mnie facet musi zainteresować rozmową, jak ma miły głoś ma dodatkowy atut smile [ostatnio zaczęłam się podejrzewać o fetysz męskiego głosu- o ile coś takiego istnieje big_smile]
wygląd? jakoś nie ma większego znaczenia.
i musi mieć to nieokreślone COŚ smile

...dążąc do szczęścia....

17

RoBaCeK78 napisał/a:

fetysz męskiego głosu- o ile coś takiego istnieje big_smile

Zdecydowanie istnieje! Najpierw zwracam uwagę na głos, więc to rozmowa powoduje, że chcę kogoś bliżej poznać.

Gazela TV without TV

18

Mnie szalenie przyciąga wiedza i oczytanie - jeśli ktoś dużo i ciekawie mówi w towarzystwie, potrafi składnie i ładnie się wypowiadać, ma dużo do opowiedzenia (byle nie na zasadzie "ja, ja i tylko ja"), to na pewno przyciągnie moją uwagę. Jeśli przy tym wie dużo więcej ode mnie i potrafi sprawić, że staję się onieśmielona i głodna wiedzy, tym lepiej smile Pod jednym tylko warunkiem - nie może to być wiedza (jedynie) z zakresu polityki, bo ten temat jako jeden z niewielu przyprawia mnie o mdłości i śmiertelne znudzenie.

W temacie nie zostało określone, czy chodzi o poznawanie ludzi ogółem, czy o poznawanie potencjalnego partnera, więc jeśli ogółem - ta wiedza i oczytanie są chyba najważniejszymi dla mnie czynnikami. Jeśli mowa o potencjalnym partnerze - do tej wiedzy musi niestety dołączyć atrakcyjny wygląd wink

19

Taaa, ów fetysz to niski, chropowaty głos wypowiadający wolno słowa płynące prosto do kobiecego uszka wink A stamtąd do jej myśli...

Jakie są symptomy - uwielbiam twój głos, otwarta buzia i wchłanianie każdego słowa, ciągła tęsknota za owym głosem.

20

Remi napisał/a:

Taaa, ów fetysz to niski, chropowaty głos wypowiadający wolno słowa płynące prosto do kobiecego uszka wink A stamtąd do jej myśli...

Jakie są symptomy - uwielbiam twój głos, otwarta buzia i wchłanianie każdego słowa, ciągła tęsknota za owym głosem.

to jest głupie bo za dużo facetów ma bajeczny głos, przy którym aż wilgotnieje się w niektórych partiach cała big_smile

...dążąc do szczęścia....

21 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-12-30 22:21:41)

Saligia napisał/a:
RoBaCeK78 napisał/a:

fetysz męskiego głosu- o ile coś takiego istnieje big_smile

Zdecydowanie istnieje! Najpierw zwracam uwagę na głos, więc to rozmowa powoduje, że chcę kogoś bliżej poznać.

Tak, fajny głos wiele daje wink Czasem zwykła rozmowa przez telefon może sprawić, że facet zaczyna się podobać. U mnie nie byłby oczywiście skreślony ktoś z innym głosem, ale na pewno jest to coś, co przyciąga.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

22

Mnie też przyciąga opanowanie, wewnętrzny spokój, taka aura stabilności. Tym przyciągnął mnie mój obecny chłopak- sprawiał wrażenie mężczyzny, w którym można znaleźć oparcie, ale zarazem nie był sztywny, jakby kij połknął. To jest człowiek, który daje przyjemne poczucie bezpieczeństwa.

Natomiast zdecydowanie unikam ludzi hałaśliwych bez potrzeby, natarczywych, nachalnych. Ostatnio poznałam (na moje nieszczęście!) takiego właśnie kolesia. Jestem generalnie spokojną osobą, otwartą, potrafię wiele rzeczy przemilczeć, żeby nie psuć atmosfery. Niestety, koleś zaczął przekraczać pewne granice- próbował mnie obejmować, przytulać się, gadki typu "szkoda, że masz chłopaka" zbywałam śmiechem, ale kiedy uszczypnął mnie w tyłek, to się odwróciłam, przywaliłam mu z pięści i powiedziałam dosadnie, co o nim myślę.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

23

smutna123 napisał/a:

bo pewnie duży:)

24

smutna123 napisał/a:

no wlanie, co to jest 'to cos'?

25

Pewnosc siebie, poczucie humoru. I to, czy mowiac do mnie potrafi patrzec mi w oczy i nie odwracac wzroku.

Life is hard. After all it kills you.

26

I to, czy mowiac do mnie potrafi patrzec mi w oczy

Śmiechem żartem - nie zakładaj bluzek z dekoltem. Taki widok rozprasza tongue

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

27

Synapsy.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

To zasady jednego z ostatnich 100% samców.

28

TwilightSparkle napisał/a:

Synapsy.

niestety coraz mniej wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia.

29

Co go pytania.. nie czarujmy sie.. wyglad zewnetrzny idzie na "pierwszy ogień".. a w miare poznawania wyjdzie albo nie wyjdzie "szydło z worka" czyt. wady i zalety...

30

Na mnie działa przede wszystkim intelekt i pewność siebie.
Poza tym podobają mi się faceci żywiołowi, energiczni z poczuciem humoru bo sama jestem aktywna:)
Dodatkowo lubię jak facet jest trochę tajemniczy i niedostępny:)To miedzy innymi sprawia że chce go poznać bliżej..

Życie jest zbyt krótkie żeby pić złej jakości wino... smile

31

lady napisał/a:

Poza tym podobają mi się faceci żywiołowi, energiczni z poczuciem humoru bo sama jestem aktywna:)
Dodatkowo lubię jak facet jest trochę tajemniczy i niedostępny:)To miedzy innymi sprawia że chce go poznać bliżej..

To wszystko na nic, jeśli facet jest impotentem.
Prawda jest taka, że jak umie dobrze poseksować z dziewczyną, to ta będzie wracać i wracać i to niekonieczne dla bajkowego głosu, pewności siebie czy intelektu.

32

jay jay napisał/a:
TwilightSparkle napisał/a:

Synapsy.

niestety coraz mniej wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia.

A co ma jedno do drugiego?. Miłość to jedno a "IQ" to zupełnie inna bajka.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

33

Dziwne napisałam wczoraj lub przedwczoraj odp. do tego topika i jej nie ma. Może nie dałam potwierdź;)
Blondynka;) Lub co gorsza napisałam odp. w innym topiku.

netkobieta444 napisał/a:
smutna123 napisał/a:

no wlanie, co to jest 'to cos'?

"To coś" jest bardzo trudne do zdefiniowania, ale istnieje, gdyż inaczej ciężko byłoby mi wybrać z pośród kilku kandydatów.
Czasem było tak, że dobrze się rozmawiało itp. i niby nic nie mogłam drugiej stronie zarzucić to jednak wiedziałam, że to nie to czego szukam. Z moim obecnym facetem szybko zaiskrzyło. Poczułam jakby go już znała. Doskonale rozumiał moje specyficzne poczucie humoru, a i on przyciągnął mnie swoim optymistycznym spojrzeniem na świat. Jest ciekawą osobowością. Sporo nas dzieli, ale też sporo łączy.

Odnośnie głosu to ja nigdy nie zwracałam na to uwagi. Za to patrzę na ręce i jak ktoś ma niezadbane dłonie to jest spalony. Takie moje małe "zboczenie".

34

Remi napisał/a:
lady napisał/a:

To wszystko na nic, jeśli facet jest impotentem.
Prawda jest taka, że jak umie dobrze poseksować z dziewczyną, to ta będzie wracać i wracać i to niekonieczne dla bajkowego głosu, pewności siebie czy intelektu.

Remi, temat był o tym co sprawia że daną osobę chce się bliżej poznać..;) Niekoniecznie trzeba zaczynać od seksu ;)Myślę że nawet dobry seks nie jest w stanie zatrzymać na dłużej jeśli brakuje czegoś innego.. Chociażby porozumienia intelektualnego;) No cóż.. we wszystkim muszą być jakieś proporcje..;)

Życie jest zbyt krótkie żeby pić złej jakości wino... smile

35

Remi napisał/a:

Prawda jest taka, że jak umie dobrze poseksować z dziewczyną, to ta będzie wracać i wracać

ehh faceci

36

Koliber napisał/a:
Remi napisał/a:

Prawda jest taka, że jak umie dobrze poseksować z dziewczyną, to ta będzie wracać i wracać

ehh faceci

Wolisz mieć faceta o piskliwym głosie, niskiego, średnio inteligentnego czy idealnego ale impotenta?

37

Remi napisał/a:
Koliber napisał/a:
Remi napisał/a:

ehh faceci

Wolisz mieć faceta o piskliwym głosie, niskiego, średnio inteligentnego czy idealnego ale impotenta?

Żadnego z powyższych, mój mąż jest "idealny" no może poza jego ego, które mnie ****** co jakiś czas.

38

oczywiście że seks jest ważny...tyle że jak kogoś widzisz parę razy na oczy to nie wiesz jaki jest w tej sferze, przynajmniej na początku, chyba ze masz na myśli takich co się od dupy strony lubią poznawać wink

39

Ja mam tak że jak dziewczyna jest jakaś tępa, głupia itp. to nawet jak jest niewiadomo jak ładna, przestaje mi się od razu podobać. Tak u mnie działa. Z kolei jak dobrze mi się rozmawia z nią, jest inteligentna, życiowa, jak ma swoją pasję to w ogóle, to nawet jak nie jest na pierwszy rzut oka pięknością, to dla mnie staję się coraz piękniejsza... aż nadchodzi moment zakochania tongue.

Może dziwne, i głupie, ale tak mam.

40

I dochodzi sie do wniosku - człowiek jest idealny na tyle na ile go tak widzimy... Widzenie nasze może z czasem ulec zmianie, przez co idealność owej osoby również się zmieni smile

Fajnie poznać kobiece zdanie. Cóż jeśli chodzi o poznanie i wrażenie pierwsze - liczy się pierwsze 5 minut rozmowy, pierwsze 2,3 spojrzenia. Wtedy się już podejmuje decyzję. Dalej to tylko utwierdzanie - nadajemy  na tych samych falach, iskrzy, chemia smile

41

jak się człowiek zakocha to cały świat mu się idealny wydaje wink

a co do podjęcia decyzji w chwili...kiedyś usłyszałam takie jedno zdanie które przypadło mi do gustu, ze mianowicie zakochujemy się w geście np.przez dotyk, spojrzenie, bo gest jest niekłamany, wtedy się nie kalkuluje czy piękny czy bogaty czy wykształcony tylko jest chęć przebywania razem i tyle..

42

Pierwszą rzeczą, która decyduje o tym czy chcę kogos bliżej poznać, jest wygląd. Ten punkt przypada na pierwsze chwile spotkania.
Dalej to:
-sposób w jaki sie wypowiada, nie cierpię monologów. 
-wiedza, nie koniecznie książkowa.
-hobby, zainteresowania.

I jeszcze rodzaj muzyki której słucha. Moge sie zniechęcić w zadziwiająco szybkim tempie. Nie wiem czemu..

Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.

43

Ja mam też nietypowy fetysz- dłonie. Jeśli facet ma długie,zgrabne i delikatne palce to dostaję dziwnych myśli, skojarzeń itp. Po prostu musi mieć coś, co pobudza wyobraźnię. Jest jeszcze jedno - wrażliwość i uczuciowość, która delikatnie daje o sobie znać. Kiedy np. słyszę od kolegi, chłopaka " sróbuj barszczyku- moja mama zrobiła" , " uwielbiam małe dzieci" , " tak mi smutno było, gdy..." to wiem, że to osoba, dla której liczą się uczucia i wiem że na co dzień to ciepła osoba. Także jeśli poznaję chłopaka i widzę przejawy wrażliwości nawet ledwo wyczuwalne to zaczyna mi to imponować. Wiem, że ktoś się o mnie zatroszczy:) Mój były był chłodny emocjonalnie, rzadko mówił o tym co czuje i myśli, może dlatego teraz szukam w facetach przeciwieństwa.

44

katrin88 napisał/a:

Ja mam też nietypowy fetysz- dłonie. Jeśli facet ma długie,zgrabne i delikatne palce to dostaję dziwnych myśli, skojarzeń itp. Po prostu musi mieć coś, co pobudza wyobraźnię. Jest jeszcze jedno - wrażliwość i uczuciowość, która delikatnie daje o sobie znać. Kiedy np. słyszę od kolegi, chłopaka " sróbuj barszczyku- moja mama zrobiła" , " uwielbiam małe dzieci" , " tak mi smutno było, gdy..." to wiem, że to osoba, dla której liczą się uczucia i wiem że na co dzień to ciepła osoba. Także jeśli poznaję chłopaka i widzę przejawy wrażliwości nawet ledwo wyczuwalne to zaczyna mi to imponować. Wiem, że ktoś się o mnie zatroszczy:) Mój były był chłodny emocjonalnie, rzadko mówił o tym co czuje i myśli, może dlatego teraz szukam w facetach przeciwieństwa.

te dziwne myśli w przypadku palców mają konotacje pozytywne czy negatywne??

45

W moim przypadku stanowczo pozytywne. Jak facet ma silne, ale cokolwiek zadbane dłonie to zaraz nasuwają się przyjemne skojarzenia. Duże, silne i takie jakby spracowane.. oj tak. I koniecznie czyste.

"Nie żałuj umarłych, Harry żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości."

46

Michał_ napisał/a:

te dziwne myśli w przypadku palców mają konotacje pozytywne czy negatywne??

zdecydowanie pozytywne:) albo widok męskich palców na myszce..komputerowej oczywiście:P:P

47

A jeszcze najlepiej jak scrolluje big_smile Ale tak serio to  bardzo zachęca inteligentny facet. Jak się z kimś dobrze rozmawia to uroda schodzi na dalszy plan. Pewność siebie, uśmiech i od razu chce się kogoś lepiej poznać.

"Nie żałuj umarłych, Harry żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości."

Posty [ 48 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co decyduje o tym, że chcesz kogoś bliżej poznać?Charakter, osobowość.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018