Nasze talenty i pasje, czyli kącik tego, co potrafimy zrobić same :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Nasze talenty i pasje, czyli kącik tego, co potrafimy zrobić same :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Nasze talenty i pasje, czyli kącik tego, co potrafimy zrobić same :)

Potrafisz pięknie szyć, robić na drutach, szydełkować? A może malujesz, rzeźbisz, układasz ikebany? Być może masz inny talent, który pozwala Ci na tworzenie czegoś niecodziennego? Jeśli tak, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie! smile Tutaj możesz pokazać swoje prace, zaprezentować umiejętności, podzielić się z innymi swoją pasją. Być może otrzymasz przy okazji obiektywne opinie Netkobietek i zachętę do dalszej pracy, więc chyba warto zaryzykować wink. To co? Zaczynamy?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nasze talenty i pasje, czyli kącik tego, co potrafimy zrobić same :)

ja robię bombki,niestety nie wiem ja te fotki tu wstawić smile od stycznia będę kombinowała jakieś ozdoby wielkanocne,swego czasu robiłam też na drutach i szydełku smile

3

Ooo... Bardzo ciekawe zajęcie! I jakie na czasie wink.
Jeśli nie wiesz jak wkleić zdjęcie, to polecam wątek http://www.netkobiety.pl/t17060.html Gdybyś mimo wszystko nadal miała z tym problem, możesz wysłać je na mojego maila (olina@netkobiety.pl), wówczas ja się nimi zajmę smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

dzięki,jak bedę miała czas to może zrobie fotki i Ci na meila wyślę,bo nawet czytając na netkach o wklejaniu fotek i tak niewiem co dalej jak juz na ten program image czy cos sie wrzuci smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Nasze talenty i pasje, czyli kącik tego, co potrafimy zrobić same :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018