Soczewki- jakie kosmetyki do makijażu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Soczewki- jakie kosmetyki do makijażu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Soczewki- jakie kosmetyki do makijażu?

Witam, od trzech lat noszę soczewki, podobno przez to nabawiłam się zespołu suchego oka, chociaż noszę soczewki tylko ok.8 godzin dziennie. Zawsze staram się dobierać soczewki o dużej zawartości wody (teraz mam firmy Horien- 55% wody, 10zł za sztukę, jestem zadowolona- polecam). Ciągle używam kropli Hialeye. Ze względu na zespół suchego oka, nie chciałabym dodatkowo obciążać je kosmetykami, ale też nie chcę rezygnować z makijażu. Czy mogłybyście doradzić mi jakiś tusz, cienie, kredkę do oczu, abym nie czuła takiej ciężkości dla oka i żeby dodatkowo go nie podrażniało?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Soczewki- jakie kosmetyki do makijażu?

Przede wszystkim: nie malować oka od wewnatrz kredką. Nie używać tuszu wydłużającego rzęsy i pogrubiającego.

3

Catwoman napisał/a:

Przede wszystkim: nie malować oka od wewnatrz kredką. Nie używać tuszu wydłużającego rzęsy i pogrubiającego.

O właśnie, więc jaki ten tusz? Może znasz jakiś konkretny? Bo ja szukając w pobliskiej drogerii nic nie znalazłam...

4

Ja uzywam z miss sporty Fabulous Lash i jest OK;)

5

Jeśli chodzi o kosmetyki, to ciężko coś polecić, bo każdy może być uczulony na inne składniki. U mnie np.sprawdzają się malowidła Maybelline - po nich nic nigdy się nie działo. Ja również mam zespół suchego oka i też używam kropli Hialeye - tych mocniejszych 0,4%. Doskonałe! Bardzo z nich jestem zadowolona - nawilżają rewelacyjnie smile

6

to fakt, że można się nabawić uczulenia, nie tylko wtedy, jak się nosi soczewki. w każdym razie jeśli mamy soczewki, czy wrażliwe oczy bardziej na to trzeba uważać na to jakie kosmetyki wybieramy, żeby nie podrażniać oczu. Ja staram się kupować te jakościowo lepsze lubię kosmetyki Clinique i Collistar, a teraz jeszcze przy okazji tej akcji co Douglas w Poznaniu organizuje, wiecie tej, co można się wybrać do Starego Browaru i skorzystać z porad kosmetyczek a propos makijażu i pielęgnacji te marki można kupić taniej. Może by się wybrać i porozmawiać, a co wy myślicie?

7

Ja również noszę soczewki kontaktowe i na szczęście odpukać mogę używać wszystkich kosmetyków. Choć najczęściej maxfactor, rimmel kiedyś po użyciu tuszu meybellin strasznie łzawiły mi oczy.

8

Witam smile
od niedawna uzywam soczewki kontaktowe, dotychczas przez wiele lat nosiłam okulary, zresztą nadal noszę.Do soczewek przyzwyczajam się, a zalecił okulista, ponieważ bardzo trudno już dobrać mi szkła okularowe. PO wielu latach noszenia okularów skóra wokół oczu jest jakby "wypalona" lub "wytopiona" chodzi o to, że mam takie duże kręgi pod oczami przez co dziwnie wyglądam w soczewkach. Zakrywam to podkładem (jakimś tam, specjalnej firmy na razie nie szukałam), pudrem itp. Powinnam odżywić czymś tę skórę, ale dotychczas nie stosowałam zbyt wielu kosmetyków, nie miałam takiej potrzeby big_smile ale teraz to chyba konieczne big_smile a przynajmniej w tych miejscach. Może jakieś osóbki o większym doświadczeniu w tym względzie udzielą mi rady ?
Z góry dziękuję smile i pozdrawiam smile

Dobroć jest ważniejsza niż mądrość, a uznanie tej prawdy to pierwszy krok do mądrości.

Theodore Isaac Rubin

9

Znam świetny krem pod oczy: Ziaja- Krem pod oczy z bławatkiem rozjaśniający cienie.
To na noc możesz zastosować smile
A w ciągu dnia: nic tak dobrze nie odżywia jak okłady z zielonego ogórka (15-20 min.) lub zimnej herbaty smile

10

Catwoman napisał/a:

Znam świetny krem pod oczy: Ziaja- Krem pod oczy z bławatkiem rozjaśniający cienie.
To na noc możesz zastosować smile
A w ciągu dnia: nic tak dobrze nie odżywia jak okłady z zielonego ogórka (15-20 min.) lub zimnej herbaty smile

DZiękuję, ale chodzi o to, że to nie są tylko sińce pod oczami ale jakby zapadnięcia.

Dobroć jest ważniejsza niż mądrość, a uznanie tej prawdy to pierwszy krok do mądrości.

Theodore Isaac Rubin

11

a to już chyba tylko operacja plastyczna big_smile

12

Catwoman napisał/a:

a to już chyba tylko operacja plastyczna big_smile

sad:(:(:(:(:(:(:(  big_smile

A tak nie mogę chodzić? big_smile:D:D

Theodore Isaac Rubin

13

Ale skądże! Nie pasuje do dzisiejszych kanonów estetyki big_smile

14

Catwoman napisał/a:

Ale skądże! Nie pasuje do dzisiejszych kanonów estetyki big_smile

Hmmm, wobec tego nie mogę narażać na przykre doznania nieestetyczne naszego społeczeństwa i wrócę do okularów (ciemnych hihihi)

Theodore Isaac Rubin

15

Hm... a nie próbowałaś zmieniać soczewek na inne? Ja np. mam alergie dość mocną i na początku nosząc soczewki ciągle miałam czerwone oczy. Powiedziałam o tym okliście i poleciła mi Eyeye Bioxy. Może też spróbuj? Chyba, że w Twoim przypadku chodzi tylko i wyłącznie o tusz?

16

Również noszę soczewki od ponad 10 lat non stop i nigdy nie musiałam zmieniać kosmetyków. Używam wszystkiego, nawet od wielkiego dzwonu maluję kreskę w oku. Moim zdaniem ważniejsze jest częste nawilżanie oka, niż odpowiednie kosmetyki.

Gazela TV without TV

17

Noszę soczewki ale nie przepadam za malowaniem rzęs. Zawsze każdy tusz za bardzo kruszył się i wpadał mi do oka, albo powodował większe łzawienie. Od dłuższego czasu nie maluję rzęs i wyglądają one ładnie, jedynie nie lubię tego, że zawsze przyprószą się pudrem i nie wygląda to esetycznie

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Soczewki- jakie kosmetyki do makijażu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018