Znacie kogoś poniżej pięćdziesiatego roku życia kto cierpi na zaćmę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Znacie kogoś poniżej pięćdziesiatego roku życia kto cierpi na zaćmę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Znacie kogoś poniżej pięćdziesiatego roku życia kto cierpi na zaćmę?

Ostatnio mam problemy z widzeniem, rozmazujący się obraz wszystko za mgłą. Niestety do okulisty termin mam dopiero za 3 miesiące. Czytałam, że to może być jeden z rodzajów zaćmy. Znacie kogoś młodego kto cierpi na ta chorobę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znacie kogoś poniżej pięćdziesiatego roku życia kto cierpi na zaćmę?

Mój siostrzeniec, gdy miał  około 11 lat miał operację właśnie z powodu zaćmy.

3

Ja mam zaćmę. Rozmazujący się wzrok może być objawem różnych zaburzeń widzenia - niekoniecznie zaćmy. Bardziej wiarygodnym testem jest sprawdzenie, czy przy patrzeniu na konkretny obiekt jego część pokrywa jakby chmurka z mgły. Przy zmianie kąta patrzenia "chmurka" powinna się przemieścić na inną część obiektu.

4

Osobiście nie znam, ale wiem, że takie przypadki się zdarzają, np. na skutek mechanicznego uszkodzenia soczewki. Trzeba jak najszybciej wykonać zabieg. Żeby ominąć kolejki z NFZ, a jednoczenie obniżyć cenę operacji zaćmy mozna zdecydować się na leczenie w Czechach. Jest dużo takich ofert, np. taka: alfavision-zacma.pl/cena/

5

Najlepiej to przejść sie do okulisty i zbadać co się konretnie dzieje . Jeżeli stwierdzi zaćmę , to potem takie schorzenie trzeba operować ,ze względu na to ,zę ona postępuje , w związkuz czym można jednym słowem stracić wzrok . A co do zabiegu, to zagdza się sa organizowane w Czechach zabiegi w ramach dyrektywy transgranicznej , gdzie potem faktycznie nfz zwraca pieniądze . Ostatnio było głośno o tym ,ze prezes jednej z klinik okulistycznych , optegra , poddał się właśnie takiemu zabiegowi w czechach w lexum .

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Znacie kogoś poniżej pięćdziesiatego roku życia kto cierpi na zaćmę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018