klopoty z 13-latkiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: klopoty z 13-latkiem

moj 13letni syn sprawia mi coraz wieksze klopoty...w domu,w szkole.ze szkoly dzwonia co drugi dzien ze jego zachowanie zmienilo sie o 180 stopni ciagle gada i rozprasza tym innych .w domu tez tylko burczy warczy do nas .jest nieposluszny niemily i do tego leniwy !kloci sie non stop ze swoja mlodsza(o 9 lat)siostra.probowalam go karac ale to nic nie daje probowalam tez nagradzania tez zero pomocy .co mam robic????

bliska dla bliskich z dystansem do wszystkich.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: klopoty z 13-latkiem

Również jestem ciekawa jakie rady tutaj sie posypią jesli chodzi o wiek dziecka,a wiek odgrywa tu kluczową role bo to zupelnie jest to coś innego radzic sobie z 3 latkiem i go odpowiednio okiełznać a z 13 latkiem lub w podobnym wieku

Jednie co od siebie  dorzuce ,to że sie kłóci non stop z siostrą to tym sie nie przejmuj, taka juz polityka rodzenstwa, jak niemal w kazdym domu, i radziłabym sie nie wtracac w ich sprzeczki.Niech sami uczą sie dojsc do porozumienia i ugody,bez wtracania sie "starych" bo to bardziej jeszcze nakreca watahe tongue
O ile krew sie nie leje to spory niech miedzy sobą załatwiają wink

3

Dorasta?
Hormony buzują?
Sam nie wie co się z nim dzieje,pobłazliwść nie jest tu na miejscu ale i tez ciagłe kary będą go krzywdzić.

tez mam syna w tym wieku.
W jednej chwili miły i uczynny w drugiej trzaska drzwiami...w jednej się smieje a kilka sekund pozniej płacze....
To dla nich trudny okres...jak i dla nas...a szkoła...ja bym na to patrzyła przez place...posluchaj swojego dziecka,nie zawsze jest tak,jak dr. lub nauczycielka mówi.

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

4

A może jakieś zajęcia dodatkowe, które by wypuściły nadmiar skumulowanej energii (jakieś sztuki walki są bardzo wyczerpujące, może taniec)

5

zajecia dodatkowe...juz nad tym mysle:)
a te jego hormony mnie wykoncza!!!tak piszecie raz milyza pare minut bez kija nie podchodz...
a od wczoraj postanowil ze nie bedzie odbieral ode mnie telefonow...!!!no bunt jak cholera!

6 Ostatnio edytowany przez mortisha (2012-10-26 16:35:19)

marzenagut napisał/a:

a od wczoraj postanowil ze nie bedzie odbieral ode mnie telefonow...!!!no bunt jak cholera!

Zarekwiruj do odwolania jego telefonik, to sie nauczy w końcu odpowiednio korzystac z niego.
U nas pchła tez pozwolila sobie niejednokrotnie na zlosliwe nie odbieranie kom. gdy dzwonilismy do niej, o tak,świadomie i perfidnie nie odbierala i nie oddzwaniała, i to nie bylo ,że nie slyszała połączenia,bo tak sie zdarza,tylko nie odbierala bo tak,na złosc,aby nas zdenerwować,albo gdy byla juz pozna pora a jej jeszce w domu nie bylo, nie odbierala tel bo miala to w 4 literach
Jej komórka została zaszufladkowana na jakis czas,dostala starą 10 letnią nokie, z ktorej mozna tylko dzwonic i wysylac sms, jak zobaczylismy poprawe,że juz nie demonstruje swoim strajkowaniem w postraci nie odbierania od nas połączen,tylko juz na bieząco odbierala,lub jak nie slyszala to oddzwaniala,to jej telefonik zostal oddanny

I wystarczy tylko jej przypomniec czy fajnie bylo mieć starego gruchota zamiast swojej  bayeranckiej komorki,wtenczas działa to jak kubel zimnej wody
I warto pamietac, ze to nie jest kara dla samej kary,nawet nie trzeba tego słowa uzyć,tylko wyciągniete konsekwencje

7

dzieki !i tak tez zrobie z tym telefonem:)sie zdziwi chlopczyk:)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018