Ważę ponad 100 kg - od dzisiaj z tym walczę! Grupa wsparcia :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Ważę ponad 100 kg - od dzisiaj z tym walczę! Grupa wsparcia :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wilczyca89 (2012-10-21 08:41:24)

Temat: Ważę ponad 100 kg - od dzisiaj z tym walczę! Grupa wsparcia :)

Postanowiłam założyć tę grupę wsparcia, ponieważ ze zgrozą uświadomiłam sobie ostatnio, że... ważę ponad 100 kg (jednak waga jest baaardzo orzeźwiającym kubłem zimnej wody wink)! Faktem jest, że dorobiłam się tego zbędnego balastu w wyniku problemów hormonalnych (choroba nieleczona przez kilka lat), ale od jakiegoś czasu biorę leki i postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce. To już mój czwarty dzień diety i wzmożonego wysiłku fizycznego, i nie ukrywam, że czuję się coraz lepiej. Mam zamiar powoli, ale konsekwentnie powrócić do swojej wagi sprzed choroby (niecałe 60 kg).

Zapraszam do grupy wszystkie "duże" Netkobietki, które postanawiają walczyć razem ze mną o zdrowie i szczuplejszą figurę. Wierzę, że będziemy w stanie się wzajemnie rozumieć i wspierać, i że razem się nam uda smile.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ważę ponad 100 kg - od dzisiaj z tym walczę! Grupa wsparcia :)

odchudzasz się na własną rękę czy korzystasz z dietetyka?z doświadczenia wiem że odchudzanie sie samemu,działa na krótko,potem jest efekt jo-jo i jeszcze więcej dodatkowych kilogramów smile

3

Przez dłuższy okres czasu korzystałam z porad dietetyka, który nauczył mnie, w jaki sposób komponować posiłki. Obecnie odchudzam się pod kontrolą lekarza endokrynologa. Ze względu na konieczność normalizowania poziomu cukru we krwi, nie mogę stosować żadnych "diet cud", Dukana czy głodówek. Moja dieta jest po prostu zdrowa i zbilansowana, nastawiona na dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych, a nie jak najmniejszej ilości kalorii (nie przekraczam jednak 1500 kcal dziennie). Zdecydowanie większą nadzieję pokładam w wysiłku fizycznym smile.

4

Moze ja dolacze. Tez ciagle walcze z nadwaga,ale bez pomocy dietetyka. Wiele razy udawalo mi sie schudnac,ale zawsze odrabialam to. Bylabym szczesliwa,gdybym chociaz conajmniej 10 kg schudla. Rowniez lecze sie u endokrynologa,poniewaz mam niedoczynnosc tarczycy. Poradzilabys jak komponowac posilki? Dodam,ze mam 42 lata.
Powodzenia

5

Polecam strony optymalnych.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

6

I co, jak Ci idzie/poszło?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Ważę ponad 100 kg - od dzisiaj z tym walczę! Grupa wsparcia :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018