1

Temat: Revlon colorstay Stay Natural Makeup

Podkład Stay Natural Makeup

http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/609/78/07/609780715

Opis producenta :

Podkład ten jest oparty na oryginalnej technologii ColorStay No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd skóry przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się z cerą, zapewniając jej uczucie komfortu.
Podkład pozostaje na skórze niewyczuwalny.
Zawarte w podkładzie składniki rozpraszające światło, optycznie wygładzają skórę i wyrównują jej koloryt. Natomiast witaminy A i E wygładzają powierzchnią oraz chronią cerą przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

Zalety podkładu Revlon Colorstay Stay Natural
* Skóra wygląda naturalnie i nieskazitelnie
* Podkład nie ściera się i nie zostawia śladów na ubraniu
* Bardzo trwały, efekt utrzymuje się do 16 godzin
* Niezwykle lekki, beztłuszczowy o satynowym wykończeniu
* Idealnie się rozprowadza
* Testowany dermatologicznie, nie perfumowany
* Zapewnia średnie pokrycie i naturalny wygląd

Pojemność: 29,5 ml, szklany słoiczek z pompką/ aplikatorem

Moja opinia
Jestem na prawdę zachwycona tym podkładem! Mam bardzo nietypową skórę - trądzikową, niby mieszaną ( często przesuszoną, a czasami bardzo tłustą ), bardzo wrażliwą ( podrażnia ją wiele kremów i podkładów )...
Ten podkład nie tylko świetnie się rozprowadza, ale przede wszystkim doskonale kryje niedoskonałości! Skóra jest niesamowicie gładka, ma piękny odcień i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie.
Przeciętnie inne podkłady na mojej twarzy utrzymywały się do 3-5h, ten zdecydowanie dłużej - ze spokojem 8-10h ( niestety nie 16 jak to opisuje producent  wink )
Polecam!

Być jak płynąca rzeka...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Revlon colorstay Stay Natural Makeup

Sueno, chyba właśnie takiego podkładu szukam smile, mam jednak mały problem, chciałabym zamówić go przez Allegro, a nie bardzo wiem jaki odcień wybrać. Mam stosunkowo jasną karnację, choć nie bladą, a zależy mi, aby uzyskać ciepły, ładny i naturalny kolor. Jakiego odcienia Ty używasz? Jaką masz karnację? Możesz mi coś podpowiedzieć?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Olina - ja używam teraz Revlon Colorstay softflex nr 330, gdyż mam raczej ciemną karnację, ciemną oprawę oczu i czarne brwi.
Są jakby 2 wersje tego podkładu - początkowo używałam Revlon Colorstay z taką pompką, jednak zdecydowałam się po bardzo pozytywnych komentarzach spróbować podobnego lecz jeszcze lżejszego podkłady Revlon Colorstay Softflex i zakochałam się w nim smile choć nakłada się go gorzej, gdyż nie ma już pompki, trzeba uważać jak się go wydobywa z buteleczki, jednak z czasem to dziecinnie proste big_smile
Tak więc zastanów się jeszcze którą wersje wybierzesz wink
Według mnie chyba najlepiej pasowałby Ci odcień nr 220 lub 240, jednak na Twoim miejscu poszłabym do pierwszej lepszej drogerii i poprosiła o testery dla tego podkładu - wtedy naniesiesz wybrane odcienie na zewnętrzną część dłoni i wtedy będziesz miała już pewność, który będzie najodpowiedniejszy smile
Poniżej opis palet kolorystycznych dla podkładu Revlon Colorstay Softflex (wersja dla skóry mieszanej i tłustej)

KOLORY JASNE :

110  Ivory - Kolor bardzo, bardzo jasny, "kość słoniowa". Wskazany dla Pań o porcelanowej cerze. Może być również używany do mieszania z innym odcieniem (robią tak niektóre kobiety - w zależności od stopnia opalenia stosują różne proporcje jasnego i ciemnego podkładu).

150 Buff - Kolor bardzo jasny, idealny dla Pań, które mają jasną cerę, a także dla takich które lubią wyglądać tak jakby nie miały na twarzy podkładu. Bardzo naturalny kolor, lekko ziemisty. Może być również używany jako korektor.

180 Sand Beige - Grupa beży to kolory jasne, ale już nie b.jasne. Są to kolory bardzo naturalne, ?zdrowo? wyglądające na skórze, ożywiające ją. Sand Beige to kolor lekko piaskowy, jest on trochę "żywszy? od  Nude, który jest kolorem "chłodnym". Jaśniejszy od Natural Beige ale są to baaaardzo dyskretne różnice.

200  Nude - Kolor zbliżony bardzo do Natural Beige i Sand Beige jednak jest on od nich bardziej ziemisty. Podobnie jak Buff dedykowany jest głównie dla Pań, które mają jasną cerę (choć już nie bardzo jasną), a także dla takich które lubią wyglądać tak jakby nie miały na twarzy podkładu. Bardzo naturalny.

220 Natural Beige - Grupa beży to kolory jasne, ale już nie b.jasne. Są to kolory bardzo naturalne, ?zdrowo? wyglądające na skórze, ożywiające ją. Natural Beige to kolor bardzo zbliżony do Nude, jednak ma on jakby więcej koloru - nie jest ziemisty. Odrobinę ciemniejszy od Sand Beige.

240 Medium Beige - W grupie podkładów jasnych jest to najpopularniejszy kolor, najbardziej naturalny. Doskonale adaptuje się do koloru skóry. Jednocześnie zamyka on listę kolorów jasnych. Jest troszkę ciemniejszy od Natural Beige.

KOLORY CIEMNE

340  Golden Caramel - Golden Caramel otwiera listę kolorów ciemnych w grupie dla cery mieszanej i tłustej. Jest to kolor dość ciemny ? dla bardzo mocno opalonych dziewcząt, lub dla mulatek o niezbyt jeszcze ciemnej skórze.

370 Toast - o ton ciemniejszy od Golden Caramel. Jest to kolor naprawdę ciemny - raczej dla mulatek, ewentualnie dla porządnie opalonych dziewcząt (ale jeszcze się kwalifikuje).

380  Rich Ginger - o ton ciemniejszy od Toast. Rich Ginger zamyka listę kolorów ciemnych (w grupie dla cery mieszanej i tłustej). Jest to kolor naprawdę ciemny ? chociaż jeszcze się kwalifikuje dla bardzo BARDZO mocno opalonej skóry.

KOLORY ŚREDNIE:

250  Fresh Beige - Kolor Fresh Beige otwiera grupę kolorów średnich (lekko opalonych i opalonych). Kolor bardzo "świeży", po jego zastosowaniu skóra nabiera zdrowego wyglądu. Lekko opalony, (uwaga!) żółtawy - śliczny. Typowy "słoneczny" kolor.

300  Golden Beige - Kolor bardzo zbliżony do Sand Beige (pod względem "ciemności" niemal identyczny), jeśli natomiast chodzi o barwę i nasycenie koloru - podobny do Fresh Beige. Bardzo niedoceniony kolor. Piękny, łagodny, subtelny, złotawy odcień. Ciepły, fantastyczny, bardzo piękny kolor.

310 Warm Golden -Trochę ciemniejszy od Golden Beige, lekko opalony. Nadaje skórze bardzo zdrowy odcień. Bardzo ciepły kolor.

320 True Beige -  W tej grupie jest to jeden z najpopularniejszych odcieni. Naturalny, "zdrowy" kolor. Piękny odcień beżu - nie ma w nim ani refleksów żółtych ani różowych. Kolor lekko opalizujący, nadający skórze błysk subtelnej opalenizny. Jednocześnie zamyka on grupę kolorów lekko opalonych.

330 Natural Tan - Kolor Natural Tan otwiera listę kolorów zdecydowanie opalonych. Dla mnie to są najpiękniejsze kolory w gamie. Piękne, opalizujące. Oczywiście nie dla kobiet o jasnej karnacji. Te kolory kochają opaloną skórę. Wyglądają na niej cudnie. Najjaśniejszy z gamy kolorów TAN.

340 Early Tan - Ciemniejszy od Natural Tan, również należy do grupy kolorów opalonych. Odcienie Tan kochają opaloną skórę. Średni z gamy kolorów TAN.

350 Rich Tan - o ton ciemniejszy od Early Tan. Ostatni z listy kolorów TAN jednocześnie zamyka on listę kolorów średnich. Piękny kolor, mocno opalony, opalizujący.

KOLORY BARDZO CIEMNE - BEZ FILTRA SPF:

400 Caramel - Caramel to kolor dedykowany dla pięknych ciemnoskórych oraz mulatek. Zdecydowanie nie nada się on już dla nawet BARDZO opalonej "białej twarzy"

410 Cappucino - podobnie jak Caramel kolor dedykowany dla pięknych ciemnoskórych oraz mulatek. Nie nada się on już dla nawet BARDZO BARDZO opalonej "białej twarzy".

440 Mahogany - Kolor dla dziewcząt i Pań zdecydowanie ciemnoskórych - Mulatki raczej z niego nie skorzystają. BARDZO BARDZO ciemny kolor.

450 Mocha  - O ton ciemniejszy od Mahogany. BARDZO BARDZO ciemny. Ostatni kolor w gamie dla cery mieszanej i tłustej.

Być jak płynąca rzeka...
Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Olina (2010-11-17 20:34:51)

Wow! Sueno, jesteś wielka, śliczne dzięki! Wiem, wiem, że najlepiej po prostu pójść do drogerii i przetestować na skórze, ale teraz jeszcze co najmniej przez tydzień jestem uziemiona w domu, a prawdę mówiąc jestem tym razem trochę niecierpliwa i jakoś nie bardzo chce mi się aż tak długo czekać smile. Szukałam co prawda palety kolorów w internecie, ale nie bardzo przekonują mnie te odcienie, wydaje mi się, że są mało wiarygodne, trochę przekłamane z racji ustawień monitora i niedoskonałości koloru w porównaniu z rzeczywistym obrazem. Ale powiem Ci, że opisy, które podałaś bardzo, bardzo ułatwiły mi sprawę smile.

Edit: W końcu zaczekałam jednak na drogerię, byłam, wypróbowałam na skórze odcień 220, ale 240 akurat nie mieli. Jest to jak rozumiem dokładnie ten sam kolor, ale wyłącznie odrobinkę ciemniejszy?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

5

Olina napisał/a:

Edit: W końcu zaczekałam jednak na drogerię, byłam, wypróbowałam na skórze odcień 220, ale 240 akurat nie mieli. Jest to jak rozumiem dokładnie ten sam kolor, ale wyłącznie odrobinkę ciemniejszy?

Dokładnie Olina - powinien być odrobinkę ciemniejszy smile
Dopiero teraz zauważyłam Twoje nowe zapytanie, więc nie wiem czy już nie zakupiłaś któryś z tych odcieni?
Jeśli tak - podziel się swoimi odczuciami - czy jesteś zadowolona? smile

Być jak płynąca rzeka...
Reklama

6

Tak, podkład jest naprawdę świetny, delikatny, dobrze się go nakłada, a co najważniejsze niemal idealnie stapia się ze skórą. Wybrałam odcień 240, dla mnie okazał się optymalny. Dziś Revlon Colorstay mogę już z pełną świadomością polecić smile.

7

To bardzo się cieszę Olinko wink
Ja ostatnio miałam kuracje silnego wybielania przebarwień po trądziku, niestety cała twarz jest teraz dużo jaśniejsza.
Musiałam zatem zakupić jaśniejszy odcień tego podkładu.
Po długich zastanowieniach wybrałam smile Odcień nr 310 Warm Golden.
Bałam się, że on także będzie za ciemny, ale na szczęście to był traf w 10 smile Piękny ciepły kolorek, ale właśnie nie za ciemny, nie za jasny - taki w sam raz dla osób ze średnio opaloną skórą, które nie lubią odcieni z domieszką różu wink

Być jak płynąca rzeka...

8

sueno6 napisał/a:

To bardzo się cieszę Olinko wink
Ja ostatnio miałam kuracje silnego wybielania przebarwień po trądziku, niestety cała twarz jest teraz dużo jaśniejsza.
Musiałam zatem zakupić jaśniejszy odcień tego podkładu.
Po długich zastanowieniach wybrałam smile Odcień nr 310 Warm Golden.
Bałam się, że on także będzie za ciemny, ale na szczęście to był traf w 10 smile Piękny ciepły kolorek, ale właśnie nie za ciemny, nie za jasny - taki w sam raz dla osób z średnio opaloną skórą, które nie lubią odcieni z domieszką różu wink

witaj sueno6:)

trafiłam na twojego posta zupełnie przez przypadek szukając informacji o podkładzie revlon.
Jednak zainteresowało mnie coś zupełnie innego. Możesz napisać mi kilka informacji na temat zabiegu wybielania przebarwień po trądziku. Też mam ten problem i zupełnie nie wiem co robić...
Co to za zabieg? Na czym polega? Jakie są efekty i koszt? Gdzie takie coś można wykonać? I czy wogóle warto... ?
Bardzo proszę o odpowiedź wink!

9

Witam kobietki:)
Mam pytanie, chciałabym zamówic na allegro podkład revlon tylko zastanawiam się nad kolorem.
Mam stosunkowo jasną karnację, ale ciemne włosy:) Od dawna używam maxfactor lasting performance 105 soft beige ale naczytałam się o revlonie i mam na niego chętke:) Który z odcieni wybrac?
Myslałam o 150 Buff albo 180 Sand Beige co myślicie?

10

Witam,
słuchajcie ja zamówiłam sobie ten podkład na allegro, byłam nim zachwycona... Jakiś czas temu pojechałam do Anglii odwiedzić znajomych i tam kupiłam sobie 3 identyczne podkłady (w promocji 3 w cenie 2) a kosztowały mniej więcej tyle co w Polsce i... SZOK! są zupełnie innej konsystencji niż ten z allego!! Dużo gęstsze, widać niesamowitą różnicę nawet po nałożeniu, ten z allegro jest jak by rozcieńczony:/ jak by jednego zrobiono dwa... to tak ku przestrodze... nie wiem jak jest z tymi w sklepach, u mnie w mieście kosztują ok. 60 zł na allegro zamówiłam za niecałe 50zł.
Radzę sprawdzić jakość podkładu, jak go przechylicie i będzie się szybko wylewał (mniej więcej taka konsystencja jak np. jogurt) tzn. że rozcieńczony! A jak będzie gęsty mniej więcej jak miód to jest OK (wiem, że trochę dziwne porównania:)) ale nie dajmy się oszukiwać!! Pozdrawiam.

Szczęście jest jak motyl: spróbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na twoim ramieniu.
Anthony de Mello

11

Te podkłady są fantastyczne. Zachęcona przez koleżankę kupiłam sobie na próbę i już nie zrezygnuję. Ona używa do skóry tłustej i mieszanej, ja do normalnej i suchej.

Plusy:
-skóra mega miła w dotyku, nie ma efektu maski big_smile
- bardzo dobrze kryje
- długo sie utrzymuje także nie ma powodów, żeby poprawiać w ciągu dnia
- jest wydajny - ja swojego używam od października i raczej na dość długo mi wystarczy jeszcze

Minusy:
- ma dziwny zapach ale nie utrzymuje się on długo po nałożeniu
- nie ma żadnej pompki, jest w normalnej buteleczce zakończonej zwyklym otworem big_smile mi osobiście źle się nakłada pędzelkiem więc używam do tego gąbeczek

Używam nr 180 do cery normalnej i suchej i na jesienno zimowe miesiące dla mnie odcień jest super ale na lato na pewno będę musiała kupić ciemniejszy big_smile

12

Faktycznie podkłady z Revlona są bardzo dobre,ale jedynym minusem jest niewygodne używanie,czyli brak pompki podczas nakładania. Musimy wylewać go na dłoń ze szklanej butelki,co dla mnie jest bardzo męczące.