1

Temat: Podkład Revlon PhotoReady

Podkład Revlon PhotoReady

http://img524.imageshack.us/img524/7130/pfacefoundationphotorea.png

Revlon PhotoReady nazywany jest przez profesjonalistów podkładem fotograficznym- Jeśli czegoś fotografowi nie uda się ukryć pomoże mu w tym nowy podkład Revlon PhotoReady.

Kosmetyk zawiera fotochromatyczne pigmenty oraz technologie rozpraszania światła, dzięki którym odpowiednio je odbija, miękko dostosowuje do niego swój odcień. W ten sposób, niezależnie od rodzaju oświetlenia, skóra zawsze wygląda idealnie, bez skaz i wad, pomaga uzyskać efekt gładkiej skóry nawet przy niekorzystnym oświetleniu, maskuje niedoskonałości cery, kryje pory, a przy tym nie obciąża skóry i pozostaje niewidoczny dla kamery lub aparatu cyfrowego.

Bezzapachowy i pozbawiony tłuszczu podkład został przetestowany w najbardziej niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zarówno w studiu jak i na zewnątrz, przy użyciu najczulszych soczewek cyfrowych kamer HD. Podkład Revlon PhotoReady zapewni każdej kobiecie niezauważalny, w pełni maskujący makijaż, gwarantujący jednocześnie świeżość i blask.

Podkład PhotoReadyy występuje w ośmiu odcieniach. Posiada ochronę przed promieniami słonecznymi na poziomie SPF 2.
Pojemność: 30ml
Cena na Allegro ok. 34 zł, w drogerii ok. 64 zł

Czy któraś z Was miała okazję przetestować ten kosmetyk? Przyznam, że stojąc przed wyborem nowego podkładu ten mnie bardzo zainteresował, niemniej zanim zdecyduję się na zakup chciałabym poznać Wasze opinie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Sama zastanawiam się nad kupnem tego właśnie podkładu.
Od dobrych 3lat używam innego podkładu Revlona Colorstay Softflex i jestem zadowolona, jednak uważam, że czasem warto spróbować czegoś innego wink
Z tego co wyczytałam - ten podkład daje jeszcze bardziej naturalny efekt niż Colorstay, jest bardzo leciutki i dzięki małym drobinkom ładnie rozświetla całą twarz.
Jednak z pewnością też mniej kryje i bardzo trudno go znaleźć w drogeriach, co utrudnia dobre dobranie odcienia do swojej skóry.
Oczywiście na allegro pojawia się on coraz częściej, jednak wtedy ryzykujemy właśnie z tym dobrym wyborem koloru.

Czekam także na opinie osób, które na własnej skórze ten podkład przetestowały wink

3

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Podkład wydaję się ciekawy smile

sueno6 napisał/a:

Oczywiście na allegro pojawia się on coraz częściej, jednak wtedy ryzykujemy właśnie z tym dobrym wyborem koloru.

Można poszukać go w drogeri i dobrać kolor tam, a zamówić na allegro wink

4

Odp: Podkład Revlon PhotoReady
aero_90 napisał/a:

Podkład wydaję się ciekawy smile

sueno6 napisał/a:

Oczywiście na allegro pojawia się on coraz częściej, jednak wtedy ryzykujemy właśnie z tym dobrym wyborem koloru.

Można poszukać go w drogeri i dobrać kolor tam, a zamówić na allegro wink

Oczywiście - masz rację...
Tylko jak pisałam wcześniej, ten podkład nie jest jeszcze tak dostępny i wcale tak łatwo nie jest go znaleźć wink

5

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Odświeżam wątek.
Używacie podkładu revlon? Jak tak,to którego? Koleżanka poleciła mi colorstay,wręcz się nim zachwycała. Jednak zauważyłam, że jest duża różnica  w cenie z popularnej drogerii a allegro. Coś czytałam opinie, że mają niewygodne buteleczki i konsystencje(ale ta podobno się zmieniła jakiś czas temu..) Wybieram się do drogerii w najbliższym czasie, warto zainteresować się tym kosmetykiem?

6

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

mnie również ciekawi Wasza opinia na temat tego podkładu.
Zastanawiam się nad zmianią i poszukuję informacji, z którego Wy jesteście zadowolone:)
Pozdrawiam,
G.

7

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Używam podkładu revlon colorstay i jestem nim zachwycona smile polecam z czystym sumieniem. Co do buteleczki to fakt, to chyba jedyny minus tego podkładu ale da się to znieść tongue konsystencja jak dla mnie jest ok, choć z początku myślałam, że będzie za ciężki dla mojej cery. Nie zauważyłam żeby zatykał mi pory pomimo swojej ciężkości (używam tego do cery tłustej i mieszanej). Hmm cóż mogę więcej powiedzieć... Bardzo trwały, ładnie wszystko zakrywa i baaardzo wydajny więc opłaca się, tym bardziej, że jego cena znacznie spadła.

Nie próbowałam jeszcze podkładu Revlon PhotoReady, ale jestem ciekawa i z chęcią bym się w taki zaopatrzyła wink może któraś z Was już używała i podzieli się swoją opinią?

8

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Byłam wczoraj w douglasie,powiedzmy że dobrałam kolor. Bo sama jakoś nie mam wyczucia,a sprzedawczyni nie była zbyt zainteresowana żeby wogóle sprzedać,więc stwierdziłam że i tak nie zasilę ich kasy tylko kupię w necie. Ja mam jasną karnację,więc wybrałam colorstay ivory. Jedyne czego się dowiedziałam to że jeszcze się utlenia na twarzy i trochę ciemnieje. Ale zaskakuje mnie cena, w drogerii ponad 60 zł a ja zapłaciłam 29,99. Ciekawi mnie trochę skąd ta różnica wynika.. Ale dostałam zapewnienie od sprzedającego że jest oryginalny,czekam na przesyłkę ii się podzielę opiniami:) Yessa, próbowałam rozsmarować też photoready tak dla porównania,ale ten wydaje się być ciężki,mam wrażenie że bęzdie robił efekt maski.  Ale to tylko próbka,nie używałam więc nie wiem:)

9

Odp: Podkład Revlon PhotoReady
JustynaG napisał/a:

Byłam wczoraj w douglasie,powiedzmy że dobrałam kolor. Bo sama jakoś nie mam wyczucia,a sprzedawczyni nie była zbyt zainteresowana żeby wogóle sprzedać,więc stwierdziłam że i tak nie zasilę ich kasy tylko kupię w necie. Ja mam jasną karnację,więc wybrałam colorstay ivory. Jedyne czego się dowiedziałam to że jeszcze się utlenia na twarzy i trochę ciemnieje. Ale zaskakuje mnie cena, w drogerii ponad 60 zł a ja zapłaciłam 29,99. Ciekawi mnie trochę skąd ta różnica wynika.. Ale dostałam zapewnienie od sprzedającego że jest oryginalny,czekam na przesyłkę ii się podzielę opiniami:) Yessa, próbowałam rozsmarować też photoready tak dla porównania,ale ten wydaje się być ciężki,mam wrażenie że bęzdie robił efekt maski.  Ale to tylko próbka,nie używałam więc nie wiem:)

Też się zastanawiałam nad tym podkładem, widziałam go w rossmanie i wydawał mi się dość fajny, ale cena mnie odstraszyła smile
Spróbuję chyba też zamówić przez allegro

10

Odp: Podkład Revlon PhotoReady
akacjaa napisał/a:
JustynaG napisał/a:

Byłam wczoraj w douglasie,powiedzmy że dobrałam kolor. Bo sama jakoś nie mam wyczucia,a sprzedawczyni nie była zbyt zainteresowana żeby wogóle sprzedać,więc stwierdziłam że i tak nie zasilę ich kasy tylko kupię w necie. Ja mam jasną karnację,więc wybrałam colorstay ivory. Jedyne czego się dowiedziałam to że jeszcze się utlenia na twarzy i trochę ciemnieje. Ale zaskakuje mnie cena, w drogerii ponad 60 zł a ja zapłaciłam 29,99. Ciekawi mnie trochę skąd ta różnica wynika.. Ale dostałam zapewnienie od sprzedającego że jest oryginalny,czekam na przesyłkę ii się podzielę opiniami:) Yessa, próbowałam rozsmarować też photoready tak dla porównania,ale ten wydaje się być ciężki,mam wrażenie że bęzdie robił efekt maski.  Ale to tylko próbka,nie używałam więc nie wiem:)

Też się zastanawiałam nad tym podkładem, widziałam go w rossmanie i wydawał mi się dość fajny, ale cena mnie odstraszyła smile
Spróbuję chyba też zamówić przez allegro

w rossmanie revlon? Myślałam że nie ma tych podkładów w drogeriach. W każdym razie jak zdecydujesz się na zakup to daj znać jak efekty:)
A, i ja zamówiłam do cery suchej.

11

Odp: Podkład Revlon PhotoReady
JustynaG napisał/a:
akacjaa napisał/a:
JustynaG napisał/a:

Byłam wczoraj w douglasie,powiedzmy że dobrałam kolor. Bo sama jakoś nie mam wyczucia,a sprzedawczyni nie była zbyt zainteresowana żeby wogóle sprzedać,więc stwierdziłam że i tak nie zasilę ich kasy tylko kupię w necie. Ja mam jasną karnację,więc wybrałam colorstay ivory. Jedyne czego się dowiedziałam to że jeszcze się utlenia na twarzy i trochę ciemnieje. Ale zaskakuje mnie cena, w drogerii ponad 60 zł a ja zapłaciłam 29,99. Ciekawi mnie trochę skąd ta różnica wynika.. Ale dostałam zapewnienie od sprzedającego że jest oryginalny,czekam na przesyłkę ii się podzielę opiniami:) Yessa, próbowałam rozsmarować też photoready tak dla porównania,ale ten wydaje się być ciężki,mam wrażenie że bęzdie robił efekt maski.  Ale to tylko próbka,nie używałam więc nie wiem:)

Też się zastanawiałam nad tym podkładem, widziałam go w rossmanie i wydawał mi się dość fajny, ale cena mnie odstraszyła smile
Spróbuję chyba też zamówić przez allegro

w rossmanie revlon? Myślałam że nie ma tych podkładów w drogeriach. W każdym razie jak zdecydujesz się na zakup to daj znać jak efekty:)
A, i ja zamówiłam do cery suchej.

Są, są smile
Ostatnio w rossmanie byla promocja -40 % na podkłady i wtedy chciałam go kupić, ale oczywiście okazało się, że Revlon objęty promocją nie jest

12

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

W zwykłych drogeriach jest on zdecydowanie droższy niż w przypadku kiedy zamawiamy przez internet. Ja miałam dwa razy styczność z podkładami z Revlonu i musze przyznać,że nie zawiodły moich oczekiwań.

13

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Dziewczyny, to jest wątek o podkładzie Revlon Photoready, więc jeśli chcecie dyskutować to namawiam do osobnego wątku na temat Revlon Colorstay.

A jeśli chodzi o Photoready, to kupiłam go w zeszłym roku. Niestety ale kolor jest troszkę za ciemny, dodatkowo utlenia się na skórze. Także jedynie dobre rozprowadzenie produktu i cieniutka warstwa go ratują. Ewentualnie mieszanie z innym jaśniejszym podkładem.

Trwałość i krycie są okay, podkład potrafi wytrzymać na buzi przez kilka godzin, więc to jest na plus. Dość dobrze kryje ale potrafi również dobrze zapchać pory, co jest dużym minusem.

Niestety ale jego największą wadą są ogromne drobiny brokatu!!! Spodziewałam się delikatnego blasku, rozświetlenia, ale ten podkład ma po prostu w sobie drobiny... W słońcu mienimy się jak kula dyskotekowa wink

Na pewno nie kupię go ponownie. Spodziewałam się Wow! a dostałam wielkie Buuu.

14

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

W sumie ja zaczęłam chyba,żeby nie mnożyć wątków . Przepraszam i proszę moderację o przeniesienie jeśli jest taka potrzeba:)
Fumiko, a pgotoready jak rozprowadzałaś,palcami,gąbką czy jakimś pędzlem? I ile zapłaciłaś za niego? Może warto zainwestować przy okazji wyjść na imprezę czy uroczystości, jeśli mówisz że się świeci a jest dobry:)

15

Odp: Podkład Revlon PhotoReady
JustynaG napisał/a:

Fumiko, a pgotoready jak rozprowadzałaś,palcami,gąbką czy jakimś pędzlem? I ile zapłaciłaś za niego? Może warto zainwestować przy okazji wyjść na imprezę czy uroczystości, jeśli mówisz że się świeci a jest dobry:)

Justyno, palcami, gąbką i pędzlem-efekty były podobne..
Obecnie ten podkład jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Zresztą zauważyłam, że zawsze po jego nałożeniu pojawiają się jakieś wulkany na skórze...

Nie polecam specjalnie, wydaje mi się że za tę cenę możesz znaleźć coś lepszego i przyjemniejszego dla skóry smile

16

Odp: Podkład Revlon PhotoReady

Używam podkładu colorstay i jestem zadowolona. Bardzo fajnie kryje, niewielka ilość wystarczy aby wygładzić powierzchnię skóry. W mniejszych drogeriach można kupić taniej, za 30 złotych np. w krakowskiej drogerii Firlit. Minus brak pompki, zawsze wylewa mi się go za dużo.