Eks facet chce wzbudzić we mnie zazdrość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Eks facet chce wzbudzić we mnie zazdrość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Eks facet chce wzbudzić we mnie zazdrość

Nie mam pojęcia po co to robi, bo to przecież on ze mną zerwał i to nawet dwa razy. I za każdym razem, kiedy się widzimy, a widujemy się codziennie niestety, on na moich oczach obściskuje się z innymi dziewczynami, albo je "zaczepia". I widać, że mu zależy, żebym to oglądała. To bardzo rzuca się w oczy, i potrafi tak robić kilka razy na dzień. (nawet inni to zauważają).To już powoli robi się żałosne i śmieszne. Na szczęście nie zwracam na to uwagi i udaje, że tego nie widzę, bo w sumie nawet mnie to nie rusza. Tylko bardzo mnie ciekawi ta sytuacja... Co on ma w głowie, ze robi przede mną takie szopki ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Eks facet chce wzbudzić we mnie zazdrość

Hmm tak z moich obserwacji wynika , że chodzi o męskie ego. Chociaż on zerwał to pewnie wolałby i liczył na to , że będziesz cierpieć, błagać o powrót itd, a skoro tego nie robisz to on chce Ci pokazać jaki to "cudowny" jest.:/ Faceci zrywają ale liczą na to , że dziewczyny zawsze będą na ich skinienie, a kiedy one pokazują , że są niezależne i obojętne to szlak ich trafia:P Mój były też ze mną zerwał, dopóki za nim latałam i chciałam być to zachowywał się w miarę normalnie, czyli Pan i Władca sytuacji. 2 miesiące temu, czyli miesiąc po rozstaniu powiedziałam sobie dość i przestałam dawać jakiekolwiek znaki życia, nie odpisywałam mu, nie odzywałam się, zniknęłam mu z pola widzenia, bo na szczęscie nie muszę go widywać. Od tamtej pory zaczął zamieszczać zdjęcia dziewczyn na internecie, zdjęcia z wesela na które razem mieliśmy iść, komentować zdjęcia różnych ładnych koleżanek i generalnie piszę do mnie co tydzień, co dwa " Hej co słychać?" Nigdy mu nie odpisuję więc nie wiem po co piszę, ale myślę , że chodzi o męskie ego. Dopóki zanim latałam to chłopak był górą teraz widocznie brakuję mu takiego dowartościowania. I myślę , że u Ciebie chodzi o to samo. Męskie urażone ego to potężna sprawa:P

3

Bardzo możliwe, że to właśnie chodzi o męskie ego... Mój eks w porównaniu do Twojego do mnie w ogóle się nie odzywa i raczej wątpie, że zacznie. A szkoda, bo zachowujemy się jakbyśmy się nigdy nie znali. A może to i dobrze.

4

to świadczy tylko o nim. nie potrafił się rozstać w zgodzie i teraz kozaczy. udaje ze Cie nie zna bo myśli, że zaimponuje innym panienkom. a tak naprawde mądre i ambitne dziewczyny stwierdza, że on jest poprostu dupkiem a nie mężczyzną. tylko puste lalunie będą się cieszyć z tego, że z Tobą nie gada. olej to co on robi, bo robi to celowo ale Ty się na to wypnij, pokaż mu swoją wartość i wtedy zrobisz na złość ale Ty jemu, a nie on Tobie jak to sie stara usilnie zrobić. : i może powinnaś się cieszyć, że się nie odzywa.. a czy sie odezwie? jak mu pokażesz że masz go gdzieś to jeżeli jest ambitny zrozumie i nie napisze, a jeżeli będzie chciał żeby Ci wspomnienia wróciły to zacznie pisać.. smile

5

Wspomnienia mi wracają codziennie kiedy go widzę... A widuję go kilka razy na dzień. Niestety. A jak go widzę to potem o nim myśle. I tak w kółko. Przez co bardzo ciężko mi jest o nim zapomnieć... Szkoda gadać. Chyba nic nie da się z tym zrobić i muszę się męczyć. Już nawet nie denerwuje mnie tak bardzo to jego dziecinne zachowanie tylko to, że muszę go codziennie widywać. hmm

6

nie masz możliwości unikania go?

7

Nie. Chodzimy razem do szkoły, a tam wspólni znajomi i wspólne miejsca w których przebywamy. No nie da się.

8

rozumiem. a czujesz ze juz coraz mniej denerwuje Ci to, że go widzisz codziennie? czy nadal masz tak, że kiedy go zbaczysz serce Ci mocno bije?

9

No raczej to drugie niestety... ;/ Nerwowo powoli nie daje rady.. Chodzę cała roztrzęsiona i nerwowa. Jak mam iść do szkoły i pomyśleć, że on tam będzie to już mi się nie chce... Ale gdzieś w głębi serca jak go zobaczę to ciesze się , że go widzę... Troche kapa z tym. Chyba dopiero od niedawna zaczęło to do mnie dochodzić, że mi go brakuje podświadomie. Trochę to skomplikowane.
Z resztą on chyba też trochę nie daje sobie z tym rady, bo oprócz tego jego "dziecinnego" zachowania często mam wrażenie, że mnie obserwuje... A raczej powinien się zachować na odwrót.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Eks facet chce wzbudzić we mnie zazdrość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018