Jakie prezenty dla malucha? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jakie prezenty dla malucha?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: Jakie prezenty dla malucha?

Mam roczną córkę i czasem brak pomysłu jakie zabawki jej kupić. Czy wy też tak macie? jakie zabawki polecacie? Mam nadzieje ,że dzięki temu wątkowi będziemy miały okazję wymienić się pomysłami

Nadia 30.07.2011, 7.35 2770kg 52cm
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie prezenty dla malucha?

Polecam zabawki Fisher Price.. Są kosztowne, ale na allegro można znaleźć nowe za Niską cenę ;-)

3

hej, ja mam rocznego Synka.
Moja pociecha nie chce sie bawic zadnymi zabawkami. Jak dostanie cos nowego to jest tym zainteresowany przez pol dnia, potem wszytskie zabawki gromadza sie w kojcu (ktorego tez nie uzywa, bo nauczyl sie z niego wychodzic  smile ) Tak wiec ja daje mu do zabawy: stary telefon, uwielbia sie bawic roznego rodzaju kablami, czasami jakis garnek sobie z szafki wyjmie, wtedy straszny halas robi, i bardzo Go to cieszy smile

Acha z zabawek to lubi bawic sie grajacymi "pierdołami" . Ma dzieciecego laptopa, kierownic, i co u ans jest hitem od pol roku, Kubusia Puchatka, ktoryspiewa piosenki i opowiada bajki. Franek moze caly dzien właczac rozne piosenki i tanczyc przy nich. Z raci tego ze lub tanczyc to chetnie sie bawi tez zwyklym "doroslym" radiem.
Ostatnio tez lub ogladac ksiazeczki ze zwierzatkami. Uczy sie odglosow zwierzat.
I tak jedynie to potrafi go zaciekawic na jakis czas smile

Strasznie ciezko jest takiego roczniaka czyms zaciekawic, szczegolnie wtedy kiedy zaczal niedawno chodzic i najlepiej robiłby tylko to smile

Pozdrawiam twoja Pocieche smile

4

Ja właśnie chcę Nadii kupić muzyczną książeczke  fisher price, i taki zestaw z garnuszkami,zastawą dla dziewczynek, bo uwielbia bawić sie garnkami i tak jak Twoja pociecha uwielbia kable

5

Ewelinka moja Oliwka ma ta grająca książeczkę z fisher price, jest jedna z jej ulubionych zabawek... naprawdę polecam smile

6

ja mam półtorarocznego syna,zanim skończył rok kupiłam mu kilka zabawek z fisher price,co mogę po prawie roku o nich powiedzieć?że są przereklamowane i drogie,a synek ma je gdzieś,może raz w miesiącu się zainteresuje któraś z nich
zdecydowanie polecam jakies drewniane układanki,dziewczynce  garnki,mój syn lubi miotłę i zastanawiam sie nad takim zestawem sprzątającym na wózku dla dzieci smile

7

Lenka.. i właśnie dlatego że są drogie, polecam zamawiać przez allegro.. nowe bądź używane.. ja kupowałam w taki sposob zabawki swojej siostrzenicy.. w sklepie po 300.. a uzywana (ale w swietnym stanie) za 100 wink

8

wiem,kupuje używane,bez przesady mimo że mnie stać nie kupie jakiejs zabawki za 200 zł,jedynie na Boże Narodzenie mały dostał kasę,więc kupiłam mu kosiarkę z fisher price i garnuszek na klocuszek,kosiarka robi dużo hałasu i tyle lepsza już jest z PLAYSKOOL,w te święta już tego błędu nie popełnię i nie kupie drogich,nie potrzebnych klamotów,prawie w każdej zabawce z fishera jest to samo czyli nauka cyfr i liter

9

Ja jakiś czas temu byłam w smyku i kupiłam córci interaktywnego hipopotama Nadia jest nadal w nim zakochana,staram sie kupowac jej zabawki dzięki którym nauczy się różnych rzeczy poprzez zabawę

10

Zamierzam kupić córce na święta zabawkę w Smyku  czy możecie mi coś polecić godnego kupna dla dziewczynki

11

oj ja dzisiaj tez przegladałam co tu kupić dzieciom na święta,na pewno ma być to cos edukacyjnego smile chyba kupie też rowerek biegowy mojemu małemu smykowi smile

12 Ostatnio edytowany przez mortisha (2012-10-18 19:31:26)

lena812 napisał/a:

oj ja dzisiaj tez przegladałam co tu kupić dzieciom na święta,na pewno ma być to cos edukacyjnego smile chyba kupie też rowerek biegowy mojemu małemu smykowi smile

Ty masz tez 11 latka co nie? moze deskorolke? ja wlasnie planuje taki zakup rówiesnicy twojego,tylko że weaveboard(fajna zwężana w "tali" przez co mozna sprytniejsze triki robic, i slalomy)
Co do 2 latka,fajowy jest rowerek biegowy,ale też mala domowa trampolina dla dzieci kilkuletnich rowniez to fajny prezent (podkreslam domowa nie wielka ogrodowa smile )

13

mortisha deskorolką raczej nie był nigdy zainteresowany,woli hulajnogę ,a najlepiej jeszcze tą na akumulator smile jednak to koszt ok.600 zł
a po za tym u nas nie bardzo jest gdzie jeździć na tych deskorolkach,hulajnogach,wiadomo uroki wsi smile
i kupic prezent 11 latkowi to masakra,od jakis 2 lat mam ten problem,rok temu dostał PSP zupełnie nie trafiony prezent,leży i kurz zbiera smile
fascynował sie klockami lego,ma spory zbiór smile sekrety elektroniki tez dostał i był to bardzo fajny udany prezent smile

14

Lena a morze coś typu mały chemik itp  Ja to nie wiem chyba kupie Nadii klocki edukacyjne

15

ewelina20 napisał/a:

Lena a morze coś typu mały chemik itp  Ja to nie wiem chyba kupie Nadii klocki edukacyjne

tez dobry pomysł,własnie ma takie zainteresowania do robienia różnych eksperymentów,kiedyś kupiłam też  książkę "Wielka księga eksperymentów" i robi z niej doświadczenia smile

16 Ostatnio edytowany przez ewelina20 (2012-10-27 14:58:00)

Zauważyłam ,że Nadia uwielbia bawić się w gotowanie więc kupimy jej kuchnie  co myślicie o tej? Ma któraś z was? Wstawianie linków jest odniesionego z regulaminem.  http://pics.tinypic.pl/i/00206/hictv79vc6ua_t.jpg

17

ewelina20 fajna ta kuchnia:) gdybym miała córkę też bym taką lub podobną kupiła smile

18

Hej. ja mam z kolei problem z prezentem na 3 urodziny mego chrzesniaka - tzn mam jakies pomysły ale nie jestem do końca przekonana. waham się między takim piętrowym garażem gdzie jest zjeżdżalnia, stacja paliw itp., natomiast druga opcja to: jakiś zestaw Play Doh z ciastoliną smile i tutaj z tego co oglądałam jest mnóstwo opcji tylko nie mam pojecia czy dla 3 latka bedzie to odpowiednie? niby sa przeznaczone dla dzieci 3+. Z tych zestawów ciekawy jest zestaw:
1. PLAY DOH ŚMIECIARKA ROWDY - mój chrzesniak lubi samochody ale ma juz ich naprawde sporo hmm
2. CUKIERNIA Play-Doh
3. HASBRO PLAY DOH FABRYKA ŚMIECHU
4. PlayDoh MANIA MODELOWANIA 45el.

Może wy coś wiecie na temat tych zabawek?

pozdrawiam
Marta

19

Garaże miałam juz 2 i nie chce miec tego wiecej w domu

Ciastoline mam zamiar kupic pod choinke mojemu prawie juz 3 letniemu dziecku,starszy miał własnie 3 lata jak dostal pierwszy taki zestaw,byla fajna zabawa i z czasem powiekszanie zestawu o nowe dodatki do ciastoliny

20

Mam cukiernię, fajna, ale chyba lepsza dla dziewczynki.
Natomiast dla chłopca polecam z całego serca któryś z zestawów KID WOOD (tak, wiem, Marto, że masz już swoje typy, ale może akurat Cię zainteresuje, a zabawa jest przednia smile).

21

Jednak jestem bardziej skłonna ku jakiemuś zestawowi z ciastoliną. tylko nie wiem kompletnie na który sięzdecydowac... musze podjac decyzje do niedzieli bo musze jeszcze zamówic na allegro. moze cos doradzicie? pozdrawiam

22

może ten zestaw?
http://allegro.pl/play-doh-ciastolina-mega-zestaw-walizka-13673-i3534519037.html
albo ten http://allegro.pl/ciastolina-play-doh-sloik-z-cukierkami-i3526102354.html  plus inny jeszcze jakiś

lodziarnia jest też fajna,smieciarka oprócz fajnego samochodu widze że nic ciekawego nie ma
zestaw do pizzy jest tez fajny
u mnie syn bawił sie zestawem dentysta

23

To może Dźwig Buster albo Fabryka Cegieł, oba Play Doh?

24 Ostatnio edytowany przez Sylwiaaa24 (2013-09-20 17:07:03)

Ja też moim dzieciakom kupowałam zabawki z Fisher Price może są drogie ale bezpieczne dla dzieci nie mają jakiś małych elementów które mogą się oderwać:/ Pamiętam że na urodzinach mojego dziecka sprawiło mu wiele radości malowanie twarzy:)

25

Ostatecznie zamówiłam na allegro zestaw: http://allegro.pl/ciastolina-fabryka-smiechu-deluxe-wyciskarka-30-el-i3560461836.html  zobaczymy czy sie spodoba wink
dzieki za rady, pozdrawiam

26

Odświeżamy wątek jakie zabawki edukacyjne polecacie dla dziewczynki która w grudniu będzie miała 2,5 . Chodzi o prezent  na święta .

27

no własnie niebawem święta... i znów poszukiwania prezentu dla 3 latka... masakra smile na pewno nie chce mu kupowac kolejnego samochodu czy jakiejs gierki. Raczej bede próbowała znaleźć coś bardziej edukacyjnego... Najpierw pomyslałam o zakupie takiego jakby straganu / sklepu z kasą fiskalną ale czy dla chłopca to bedzie ok? albo samą kase fiskalną bo widziałam ze mają byc w Kauflandzie. Jest jeszcze opcja zakupuLego ale pewnie od dziadków dostanie wiec  nie bede sie powtarzac. Sama juz nie wiem - za dużo tego.

28

Co sądzicie o takim prezencie dla 3-latka, który bardzo lubi samochody: http://allegro.pl/nowy-tor-hot-wheels-podwojna-petla-x0169-autko-i3734344402.html. czy 3 latek sobie poradzi? Może miał ktoś do czynienia z zabawkami hot wheels? Bo są tez takie wyrzutnie na autokule, ale mysle ze z tym to sobie raczej nie poradzi bo trzeba uzyc siły... a moze sie mylę? doradźcie cos. pozdrawiam

29

Swojego dziecka dopiero się spodziewam ale bratanek jak miał rok to interesował się tylko klockami (drewniane lub lego duplo) proste puzle na 6 czy tam 10 elementów. I telefony i laptopy. Oczywiście nie zabawki bo to nudne tylko te normalne big_smile

Olivier :* urodzony 23.01.2014, waga 3700 g, długość 58 cm

Oleg :* urodzony 04.11.2015, waga 3400g, długość 54 cm

30 Ostatnio edytowany przez lena812 (2013-12-10 13:48:27)

Marta1984 napisał/a:

Co sądzicie o takim prezencie dla 3-latka, który bardzo lubi samochody: http://allegro.pl/nowy-tor-hot-wheels-podwojna-petla-x0169-autko-i3734344402.html. czy 3 latek sobie poradzi? Może miał ktoś do czynienia z zabawkami hot wheels? Bo są tez takie wyrzutnie na autokule, ale mysle ze z tym to sobie raczej nie poradzi bo trzeba uzyc siły... a moze sie mylę? doradźcie cos. pozdrawiam

tak ja mam,mam też 3 latka,i mam zestawy HOT weels po starszym synu,uważam że 3 latek jest za mały na tego typu zabawki,tak za 2 lata ok ,ale teraz za wcześnie,ani sobie nie radzi ani nie interesuje tym

31 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-06-02 20:52:15)

Zależy od dzieciaka u mnie w sumoe różnie raz klocki raz samochodziki:) Ale od małego bardzo lubimy gadżety itp. spam

32

właśnie wybieram się do koleżanki która miesiąc temu urodziła i zastanawiam się co jej kupić, myślałam właśnie nad taką karuzelą nad łóżeczko ze zwierzątkami właśnie z tej firmy ale jeszcze zapytam jej czy już nie ma:)

33 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-06-02 20:52:49)

afrodyta_a napisał/a:

właśnie wybieram się do koleżanki która miesiąc temu urodziła i zastanawiam się co jej kupić, myślałam właśnie nad taką karuzelą nad łóżeczko ze zwierzątkami właśnie z tej firmy ale jeszcze zapytam jej czy już nie ma:)

Te spam karuzele są bardzo fajne! łatwo się je montuje i sa prze słodkie... Pasuja ogólnie zarówno na łóżeczko drewniane jak i turystyczne. U nas w użyciu były długo

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jakie prezenty dla malucha?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018