magia a znalezienie pracy i pieniędzy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » magia a znalezienie pracy i pieniędzy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: magia a znalezienie pracy i pieniędzy

Polecam, sprawdziło się w życiu - modlenie się własnymi słowami do Świętego Kajetana, Anioła Ariela i Anioła Menadela! NIe wierzycie sporbujcie, to naprawdę cud <3

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: magia a znalezienie pracy i pieniędzy
olxaolxa napisał/a:

Polecam, sprawdziło się w życiu - modlenie się własnymi słowami do Świętego Kajetana, Anioła Ariela i Anioła Menadela! NIe wierzycie sporbujcie, to naprawdę cud <3

Bzdura.
Cud dla tego kto znalazł pieniądze a tragedia dla tego kto je zgubił.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Kleoma napisał/a:
olxaolxa napisał/a:

Bzdura.

To można zgubić pieniądze podczas samej modlitwy?

4

Cyngli napisał/a:
Kleoma napisał/a:
olxaolxa napisał/a:

Bzdura.

Chodzi o to że jeden się modli żeby drugi zgubił big_smile

5

Cyngli napisał/a:
Kleoma napisał/a:
olxaolxa napisał/a:

Bzdura.

Autorka twierdzi, że znalazła  dzięki modlitwie do aniołów.
To skąd się wzięły te peniądze? Anioł z nieba jej rzucił?
Ktoś zgubił i jest to być może  dla niego tragedią. Żaden cud tylko przypadek, że znalazła

6 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-06-14 09:56:44)

Kleoma napisał/a:
Cyngli napisał/a:
Kleoma napisał/a:

Bzdura.

Ktoś zgubił i jest to być może  dla niego tragedią. Żaden cud tylko przypadek, że znalazła

Prace tez ktos zgubil? Bo skoro tak czytasz tytul to na to wychodzi?

Swoja droga to teoretycznie, to ze ktos kase zgubil moze prowadzic do lepszych rzeczy w jego zyciu.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

7

Trza się modlić do ewangelisty Mateusza i ewangelisty Łukasza ( tak jeden biskup mówił).

8

Winter.Kween napisał/a:
Kleoma napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Prace tez ktos zgubil? Bo skoro tak czytasz tytul to na to wychodzi?

Swoja droga to teoretycznie, to ze ktos kase zgubil moze prowadzic do lepszych rzeczy w jego zyciu.

O pracę nawet obecnie trudno nie jest jeśli ktoś chce pracować. Więc to żaden cud i może się obejść bez modlenia.

Janix2
Biskup zapomniał o trzecim ewangeliście Marku. /Marek S./

9

Najlepiej pomodlić się o rozum, wtedy wszystko co się dostanie  ma się w pakiecie smile

Jednak żarty na bok: Ja wierzę w moc modlitwy, choć jakoś bardzo katolicka  nie jestem i zastanawiam się nad tym, czy nie wystąpić z Kościoła. W końcu i tak niewiele mnie z nim łączy, a z powodu mojego cygańskiego życia po świecie modlę się często w innych kościołach niż katolicki i jakoś specjalnie źle się z tym nie czuję.

10

Salomonka napisał/a:

Najlepiej pomodlić się o rozum, wtedy wszystko co się dostanie  ma się w pakiecie smile

Jednak żarty na bok: Ja wierzę w moc modlitwy, choć jakoś bardzo katolicka  nie jestem i zastanawiam się nad tym, czy nie wystąpić z Kościoła. W końcu i tak niewiele mnie z nim łączy, a z powodu mojego cygańskiego życia po świecie modlę się często w innych kościołach niż katolicki i jakoś specjalnie źle się z tym nie czuję.

HAHA!!  idealne podsumowanie!

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » magia a znalezienie pracy i pieniędzy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018