Nowa edycja Big Brother - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Nowa edycja Big Brother

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nowa edycja Big Brother

Słyszałyście, że 2 września rusza nowa Edycja Big Brother. Ma ktoś w planach ją oglądać? Ja powiem szczerze, ze pewnie z ciekawości skuszę się na kilka odcinków.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowa edycja Big Brother

Ja oglądałam pierwszą edycję, kolejne reality show czasem tak zerkałam, a tej szczerze nie chce mi się!!!To jużtakie odgrzewane kotlety!!!Lepiej zając się swoim zyciem niż oglądac jałowe zycie ludzików zamkniętych w jakimś domu!!!Są ciekawsze rzeczy do roboty:)

3

Ja obejrzałam wejście uczestników i trochę się rozczarowałam bo nie weszli wszyscy i jest mała różnorodność między ludźmi. Może jak wejdzie reszta to będzie ktoś starszy albo bardziej barwny.

4

pewnie od czasu do czasu z nudow sie obejrzy jakis odcinek ale zeby calosc nalogowo nie sadze;/

5

Nałogowo to raczej nie chociażby ze względu na brak czasu. Na pewno obejrzę kolejne wejście uczestników bo jestem ciekawa jakie będzie to 5 kolejnych osób.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Nowa edycja Big Brother

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018