pas odchudzajacy... bezpieczne? i rzeczywiscie działa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » pas odchudzajacy... bezpieczne? i rzeczywiscie działa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: pas odchudzajacy... bezpieczne? i rzeczywiscie działa?

mial ktos z Was doczynienia z tymi pasami odchudzajacymi co to niby wystarczy zalozyc na pare minut dziennie, właczyc a tkanka tłuszczowa sama znika?
no i czy to jest bezpieczne? bo czytałam gdzies o przypadkach poparzenia sie takim pasem...

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pas odchudzajacy... bezpieczne? i rzeczywiscie działa?

Nie miałam i nie polecam.... taki pas dla kobiety...a zwłaszcza młodej nie jest wskazany, nie powinno się doprowadzać do drgań w obrębie narządów rodnych, znacznie zdowsze i bezpieczniejsze są brzuszki.

"Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud...."

3

mój mąż korzystał z takiego pasa, nie ma możliwości poparzenia się tym, co prawda skóra po użyciu swędzi ale to raczej nic niebezpiecznego, co do skuteczności to na pewno ujędrnia brzuch ale nie spala zbytnio tkanki tłuszczowej...

4

No doubt slimming belt is the great invention in order to reduce the weight of the belly. Slimming belt is best for the women and for those who are very busy in their life.

5

Ja bym nie kombinowała, jakoś te wynalazki mnie nie przekonują, lepiej po prostu zacząć się trochę ruszać. Już lepiej zrobić kilka prostych ćwiczeń w domu nawet przed tv i będzie to skuteczniejsze niż takie pasy odchudzające.

6

Kiedyś próbowałam - było to po ciąży. Niestety, nic z tego nie wyszło, mimo iż ćwiczyłam intensywnie - tak, jak było zapisane w instrukcji.

7

dzięki już wiem, że to nie działa http://www.youtube.com/watch?v=FPh4XpktdyM

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

8

I can do it and i found it use less product and its just time consuming. I use it and i just wast my time and money in my opinion exercise is best then any type of this product.

Culver

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » pas odchudzajacy... bezpieczne? i rzeczywiscie działa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018