NetKafejka- Kochajace góry :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » NetKafejka- Kochajace góry :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez iw25 (2012-08-23 09:21:50)

Temat: NetKafejka- Kochajace góry :)

Witam

pewnie znajdzie się nie jedna która wybierze wędrówkę po górach zamiast leżenia plackiem nad morzem.
Miejsce gdzie można się podzielić swoimi przygodami, miejscami wartymi uwagi i szlakami gdzie warto się wybrać smile

Ja jako pierwszy punkt wpisuje Samotnie w Karkonoszach. Miejsce urocze ( zdjęcie będzie później )

zapraszam serdecznie smile

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: NetKafejka- Kochajace góry :)

Polecam Góry Stołowe (także część po czeskiej stronie). Nie ma tłumów jak np.w Tatrach, szlaki mniej uciążliwe a skały i widoki z nich przepiękne...

3

Moją największą miłością są Bieszczady... smile jestem tam pare razy w roku, a to miejsce ma taki urok że nie nudzi się chyba nikomu... smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

4

Z Gór Stołowych tez jest piękny widok smile Ja z domu mam widok na Stok Izerski i na panoramę Izerów

pora na zmiany...

5

O tak! Góry Stołowe (w ogóle całe Sudety) są rewelacyjnym miejscem na weekendowe wędrówki. Wiem coś o tym, bo przeprowadziłam się stosunkowo niedawno z Krakowa do Kotliny Kłodzkiej smile Po czeskiej stronie najbardziej znane miejsca to Adrspach i Teplice. Warte zobaczenia.

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

6

A ja jednak kocham Tatry smile Z rzadziej odwiedzanych i bez tłumów to Dolina Tomanowa i Dolina Małej Łąki. Szczególnie ta druga przepiękna a ta pierwsza nieco tajemnicza.

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

7

Tatry też są urokliwe, jednak z Krakowa najbliżej mi do nich było, i trochę mi się przejadły, a już Zakopane ... bleee smile Poza tym nie lubię tłumów. Jakby ktoś miał czas na dłuższą wędrówkę to polecam trasę z Karpacza przez Śnieżkę, Przełęcz Karkonoską, Szrenicę aż do Szklarskiej Poręby. Tylko dla wytrwałych big_smile Szlak jest dość łatwy, jednak czasochłonny.

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

8

Mnie jakoś do Zakopanego nie ciągnie w ogóle... ogólnie nie lubię wyciągów itd - wolę własnie górskie wędrówki po szlakach mniej oklepanych smile Chciałabym po Sudetach pochodzić... pewnie w następnym roku.

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

9

modzia napisał/a:

Tatry też są urokliwe, jednak z Krakowa najbliżej mi do nich było, i trochę mi się przejadły, a już Zakopane ... bleee smile Poza tym nie lubię tłumów. Jakby ktoś miał czas na dłuższą wędrówkę to polecam trasę z Karpacza przez Śnieżkę, Przełęcz Karkonoską, Szrenicę aż do Szklarskiej Poręby. Tylko dla wytrwałych big_smile Szlak jest dość łatwy, jednak czasochłonny.

Modzia zazdroszczę Ci bo ja mam dość daleko w jakiekolwiek góry. Staram się jednak wyjechać chociaż raz w roku. Na razie eksploruję Tatry, bo jeszcze ich dobrze nie poznałam. Staram się jednak jeździć w okresach kiedy jest tam trochę mniej ludzi, na przykład jesienią. W tym roku planuję fragment Orlej Perci, może Świnicę lub Szpiglasową i trochę Tatr Zachodnich. Ciekawe na ile mi to wyjdzie smile

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

10

Ja nie lubię nic planować, najlepsze wycieczki są takie spontaniczne. Np. sobota rano mąż się budzi i mówi 'chodź jedziemy gdzieś', i to 'gdzieś' nic konkretnego nie mówi big_smile Dopiero w samochodzie zapada decyzja gdzie pojedziemy, czasem są to góry, czasem jakieś miasteczka. Jeśli uda nam się znaleźć opiekę do dzieci to jedziemy motorem, ostatnio byliśmy w Międzygórzu (wodospad, ogród bajek, Śnieżnik). Ode mnie to jakieś zaledwie 60-70km ale za to jaka frajda big_smile Wstyd się przyznać, ale chyba ciekawe zakątki Kotliny Kłodzkiej i Sudetów znam lepiej niż swój rodzinny Kraków, w którym mieszkałam ponad 20 lat.

11

Bo to tak często jest ze zna się bardziej miejsce aktualnie zamieszkuje smile a faktycznie droga Karpacz- Szklarska Poręba przejście góra męczące i długo się idzie ale warto

pora na zmiany...

12

jutro wyjazd w górki wkoncu smile w niedziele trasa w planach Karpacz- Samotnia smile

pora na zmiany...

13

Iw25 zazdroszczę Ci wink Ja mam o tyle dobrze, że za oknem widzę Śnieżkę, ładna pogoda ale czasu nie ma -> w styczniu obrona. Ale w zeszły weekend sobie poszalałam w górach smile

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

14

bosa napisał/a:

A ja jednak kocham Tatry smile Z rzadziej odwiedzanych i bez tłumów to Dolina Tomanowa i Dolina Małej Łąki. Szczególnie ta druga przepiękna a ta pierwsza nieco tajemnicza.

Ja sie nad tym nie zastanawiam. Moje zdanie jest takie,ktos umiera i konczy sie jego rola na tym swiecie,nic dalej niema,pozostaje po nas tylko szkielet bez zadnego zycia i tyle. Nie wierze w to ze umierasz i idziesz do innego swiata itp. Ale to jest tylko moje zdanie:) itak sie nigdy nie dowiemy jak jest naprawde/

15

Wypad sie udal smile choc ciut wiało to i tak widoki byly przepiekne a samotnia wrecz cudowana smile

pora na zmiany...

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » NetKafejka- Kochajace góry :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018