nerwy - co robic ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » nerwy - co robic ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: nerwy - co robic ?

Witam.
po przeczytaniu wątku na temat trzęsących rąk pomyślałam sobie, że coś jest ze mną nie tak...

ale zacznijmy od początku.

Od jakiegos czasu zauważyłam, że gdy się zdenerwuję to trzęsą mi się ręcę robie się cała czerwona, jest mi gorąco i słabo, wybucham histerycznym krzykiem.. dzieje się tak nawet wtedy, gdy się lekko zdenerwuje. przy mocniejszym zdenerwowaniu do tego dochodzi jeszcze trzęsenie się. nie umiem opanować płaczu.

czy to jest jakaś nerwica ?
czy ze mną jest coś nie tak?

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nerwy - co robic ?

Skąd ja to znam. smile  Ja o tego miałam uczucie takiej słabości,jakbym miała zaraz zemdleć. Stwierdzono u mnie nerwicę lękową. Trudna do leczenia. Na razie mam spokój,ale lubi sobie o mnie przypomnieć w najmniej spodziewanym momencie. Najważniejsze to nie dawać się.

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

3

wiesz, ja najgorzej jak się zdenerwuje mocno...

czyli mam z tym iść do lekarza ? ;/

4

Wiesz , spróbuj na początek psychologa i ziołowe tableteczki na uspokojenie. Lekarze lubią od razu dać jakieś leki P/ depresyjne. Trzeba spróbować natury,a jak to Ci nie pomoże to najlepiej udać się do lekarza,ale psychiatry. Interniści ładują pierwsze lepsze leki uspakajające .
spróbuj.

5

ale to zostało wywołane u Ciebie przez jakiś konkretny bodziec?

jutro pójdę do pateki, kupię jakieś ziołowe tableteczki, jak mówisz ... i zobaczymy.

6

Zawsze wszystkim i wszystkimi się przejmowałam. Egzaminy na studiach musialam zdać za pierwszym podejsciem,wszystko muszę mieć zrobione na czas. Kiedy urodziła się moja córka niektóre obowiązki mnie przerosły. Kiedy zaczynałam się spieszyć,to zaczynałam się denerwować i wtedy miałam takie dziwne objawy. Gorąco ( ciśnienie jakby 200) , słabo, trzęsłam się i z tego wszystkiego chciało mi się płakać.
Teraz to opanowałam , a właściwie staram się. Tłumaczę sobie,że jak coś nie wyjdzie to trudno, bnikt mi głowy nie urwie. Czasem łykam ziołowe tabletki Kalms lub w chwilach trudnych Hydroxizine ( ale jestem wtedy śpiąca) .

7

Ja gdy zaczynam się denerwować pije herbatę z melisy     smile

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » nerwy - co robic ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018