Kuracja; olejek rycynowy +zółtko? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Kuracja; olejek rycynowy +zółtko?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez agata234 (2012-07-30 20:48:26)

Temat: Kuracja; olejek rycynowy +zółtko?

Z racji tego, że nie dawno zafarbowalam wlosy szamponetka i musialam  moczyć włosy w płukance ze zwyklego octu,poniewaz byly zolte,  sa one strasznie oslabione. Chcialabym wiec poprawic ich kondycje. Kiedys stosowalam sam olejek rycynowy. Wyczytalam jednak ze lepiej zadziala maseczka : olejek + zoltko + troszke miodu i kilka kropel z cytryny...
Mam jednak pytanie. Czy orientujecie sie moze dziewczeta, czy tez to zoltko nie sprawi ze moje wlosy calkiem zzolkna?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kuracja; olejek rycynowy +zółtko?

ja nie cierpię olejku rycynowego na włosy! jest taki obślizgły.. jak chcesz poprawić kondycję włosów przejdz się do mnatury gdzie kupić kreatynę w sprayu za 6zł z firmy artiste smile na mnie działa świetnie, polecam!

3 Ostatnio edytowany przez Kyaa (2012-07-31 19:01:51)

Hej ja robię ta ozdywke raz na czas ale bez miodu wogole nie zauwazyłam aby włosy były jasniejsze z reszta to cytryna włosy rozjasnia a  nie zołtko wiec jesli sie boisz daj ja w mniejszych ilosciach:)

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

4

Kyaa napisał/a:

Hej ja robię ta ozdywke raz na czas ale bez miodu wogole nie zauwazyłam aby włosy były jasniejsze z reszta to cytryna włosy rozjasnia a  nie zołtko wiec jesli sie boisz daj ja w mniejszych ilosciach:)

Dziekuje wink

5

hej ja stosuje tą odżywkę z olejku rycynowego i nie dodaje tam w ogóle cytryny a stosuje ja już 6 miesięcy i naprawdę widzę efekty po cytrynie włosy się trochę wysuszają bynajmniej moje. Daje jedną dużą łyżeczkę olejku rycynowego  + żółtka i rozprowadzam dokładnie na włosy umyte oczywiście i zakładam worek na głowę i owijam ręcznikiem i tak pozostawiam  to na 2 godz. I powiem szczerzę  ja jestem bardzo zadowolona smile

Pozdrawiam.

6

żółtko nie spowoduje że Ci zżółkną włosy.

Podano je dlatego iż żółtko ma w sobie bardzo dużo witamin, aczkolwiek ja nie jestem przekonana do takich zabiegów.

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski
http://www.youtube.com/watch?v=HL9yjD8hrw0

7

Witam jak napisałam stosuje to już 6 miesięcy regularnie i nic złego z włosami mi się nie dzieje nie wiem jak na blond ja mam czarne włosy i nie widzę żadnych zmian po żółtku a jestem wręcz zadowolona każdy ma swoje sposoby na dbanie o swoje włosy ja używam domowych również stosuje naftę itp rzeczy i nie narzekam mam ładne lśniące włosy. A przeszłam z nimi koszmar bo kiedyś często farbowałam miałam przedłużane a przez te przedłużane włosy strasznie po ściągnięciu wypadały mi moje a teraz już nie mam takich problemów każda robi to ci uważa za słuszne.

POZDRAWIAM smile

8

Dziękuje za rady dziewczyny wink z włosami nic się nie dzieje, poprawy nie widze, ale byc moze jeszcze za wczesnie. Dla pewnosci po prostu po splukaniu myje wlosy raz zwyklym szamponem i raz szmaponem z Joanny  ktory neutralizuje żolty odcien wlosow:)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Kuracja; olejek rycynowy +zółtko?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018