Basen a kobiecość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Basen a kobiecość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Basen a kobiecość

Witajcie

Jestem zapaloną pływaczką i chodzę na basen przynajmniej raz w tygodniu. Niestety  pojawiły się infekcje które znikały i znów się pojawiały.
Na szczęście dostałam do testowania LaciBios Femina i po miesięcznej kuracji mogę go polecić osobom mającym podobne problemy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Basen a kobiecość

No coz moze warto wypróbowac .. tyle ze tyle tych srodkow teraz ...

a jakiegoś z tych środków  używałaś?

4

No niestety Lacibios mi wcale nie pomógł i mimo stosowania i tak dostałam grzybicy. Widocznie nie na każdego działa.

5

Dostałam grzybicy mimo ze łykam te probiotyki. Kurcze. Myślałam, że to mnie chroni w 100% przed infekcjami.

6

ojej, a mi pomogl wlasnie lacibios dla kobiet smile dziewczyny, jak dlugo stosowalyscie? ja zaczelam tak w polowie czerwca i cale wakacje mialam spokoj a zawsze mi sie wtedy cos przytrafialo (zwlaszcza jak jechalam na wczasy z chlopakiem :PP). moze za krotko bralyscie... albo musicie szukac glebszej przyczyny, moze dieta, moze cos z hormonami, moze niedoleczona inna infekcja (nie grzybek), mialyscie robione badanie mikrobiologiczne pochwy? bo ja dopiero po nim tak naprawde zauwazylam, ze brakuje mi lactobacillus. teraz na broszce jest jakis konkurs i mozna lacibios wygrac na miesiac. musze sprobowac wink buziaki!

hm... mi też się czasami przytrafia ten problem... jaka jest cena tego lacibiosu femina?

biedronka morderca ]:-P

8

kazda infekcja jest inna i kazdy organizm kobiety jest inny...
Jednej pomoze innej nie ale warto sprobowac

ja chyba spróbuję. nie mam jakoś dramatycznie często takich problemów, ale jednak od czasu do czasu łapię grzybki a kiedyś w czystości pochwy wyszło mi mało tych pałeczek lactobacillus a one są potrzebne. nic mi nie szkodzi, zwłaszcza, że jak zdążyłam się już zorientować, to ten probiotyk jest doustny, więc nie ma tego problemu wypływania globulki. aplikacja globulek zawsze mnie strasznie stresowała ;/

biedronka morderca ]:-P

10

Szczerze polecam serię Multi-Gym. Od niedawna dostępna w Polsce. Jako nękana przez rozmaite infekcje "basenowe", rekomenduję z czystym sumieniem. Używam profilaktycznie tabletek (1/2 tabl. rozpuszczona w PRZEGOTOWANEJ wodzie) do irygacji raz w tygodniu i Actigelu. Wg opisu seria zapobiega infekcjom grzybiczym oraz przywraca właściwe proporcje flory bakteryjnej nie zabijając pałeczek kwasu mlekowego.
Można kupić w aptekach bez recepty razem z bardzo wygodnym irygatorem. Ok. 30 zł.
U mnie sie sprawdza:))

11

U mnie było tak samo , basen był dla mnie siedliskiem bakteri które zawsze łapałam .Przyjemności związane z pływaniem kończyły się infekcjami.Do momentu gdy zastosowałam invag.Dopochwowy probiotyk ktory zakładałam pół godziny przed basenem i pomogło.Może ty też spróbuj napewno ci pomoże.

12

Słabe są te" zaczepki" panienek ze streetcom,które muszą gromadzić opinie innych użytkowniczek.
Uważam,że takie tematy powinny być usuwane  skoro w regulaminie zabronione jest umieszczanie reklam.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

13

gojka102 napisał/a:

Słabe są te" zaczepki" panienek ze streetcom,które muszą gromadzić opinie innych użytkowniczek.
Uważam,że takie tematy powinny być usuwane  skoro w regulaminie zabronione jest umieszczanie reklam.

Ale moderator ich nie usuwa. Czyli ma dolę? Co do meritum, to według mnie moczenie się w chlorowanej wodzie nikomu na zdrowie jeszcze nie wyszło. I nie ograniczajmy się tu do samego zdrowia cipki.

14

uzytkownik444 napisał/a:
gojka102 napisał/a:

Ale moderator ich nie usuwa. Czyli ma dolę? Co do meritum, to według mnie moczenie się w chlorowanej wodzie nikomu na zdrowie jeszcze nie wyszło. I nie ograniczajmy się tu do samego zdrowia cipki.

Nie, moderator nie ma doli.
Po prostu może nie przyjść mu do głowy, żeby odgrzebywać X stron wstecz temat sprzed 6 lat tylko po to, żeby sprawdzić czy nie ma w nim spamu

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

15

Rzadko chodzę na basen, też mam problem z infekcjami. To naprawdę uciążliwe.

16

Kurcze, ciekawe jak to jest smile
od 15 lat chodzę na basen, zdarza się, że nawet 3x na tydzień.
I w życiu nie miałam żadnej infekcji. W życiu nie stosowałam żadnych żeli, płynów czy czegokolwiek innego do higieny intymnej. I żyję.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Ja stosuję profilaktycznie Lacibios Femina, czopki dopochowe, które aplikuję sobie doodbytniczo raz na trzy dni.
Mam takie zalecenia od urologa, ze względu na skłonność do nawrotu infekcji intymnych, zwłaszcza GRZYBICY oraz nadżerek okolic odbytu.

Włóczykij internetowy
Przemierzam dna i rowy
I choćby świat się palił
Ja ogiera będę walił

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Basen a kobiecość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018