Sex- strasznie boli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Sex- strasznie boli

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez OneMoreTime (2012-06-19 23:51:16)

Temat: Sex- strasznie boli

Witam. Założyłem konto tylko w tym jednym celu i przepraszam wszystkie Panie, jestem Facetem. Interesuje mnie tylko jedna rzecz. Z moją dziewczyną mamy duży problem ze współżyciem, bardzo ją boli gdy próbujemy to zrobić. Raz próbowaliśmy mimo bólu i najprawdopodobniej błona dziewicza została przerwana, mimo braku krwi podczas wizyty u ginekologa Pani doktor by ją chyba zauważyła. Podczas pierwszej wizyty ginekolog stwierdził, że jest nadżerka i stan zapalny. Przypisał tabletki, teraz zcekamy na wynik cytologii, ale najprawdopodobniej problem stanu zapalnego jest wyeliminowany. Wspomnę jeszcze, że podczas pierwszej wizyty wwiernik wszedł i dziewczyna nie odczuwała bólu, natomiast przy drugiej wizycie bardzo mocno ją bolało. Ważne może być także, że moja dziewczyna ma dość silne bóle miesiączkowe, bierze ketonal forte czasem chyba nawet podwójne dawki. Zdażało się nawet tak, że wymiotowała z bólu. Wracając do tematu Pani ginekolog podczas ostatniej wizyty stwierdziła że "mechanicznych" przyczyn tego bólu ona nie widzi, więc zostaje tylko psychika. Szczerze mówiąc to trochę boję się tego, że jeśli to psychika, to będzie ciężki orzech do zgryzienia. A może tabletki antykoncepcyjne pomogą na ten ból ? Może wy, kobiety możecie coś poradzić ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sex- strasznie boli

Ja niestety nie mam pomysłu, ale skoro pani ginekolog nic nie poradziła, to tym bardziej nie wiem...
Poza tym podobny wątek już jest;)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Sex- strasznie boli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024