jak z nim zerwac kiedy bardzo kocha? -niesczęśliwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » jak z nim zerwac kiedy bardzo kocha? -niesczęśliwa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: jak z nim zerwac kiedy bardzo kocha? -niesczęśliwa

jestem z nim od 4 lat. ostatnio ciagle mam depresje, jestem nieszczęśliwa i myślę ze to przez mój związek. Mam chłopaka jakiego ze świeczka szukac, jest dla mnie tak dobry ze aż do obrzydzenia, swiata poza mna nie widzi. Ale ja czuje ze moja miłość wygasła, nie jest chlopcem z moich marzeń, nasze spotkania nigdy nie wygladaly jak w moich marzeniach, jestem dla niego ciągle zimna i obojętna. Nie chce go juz ranić, ale zerwanie bedzie dla niego strasznym ciosem, juz nie raz po gdy z nim próbowałam zerwac byl bliski samobójstwa, nie mogł tego przezyc. Sama nie wiem czy go kocham, ale to raczej poczucie bliskości bezpieczenstwa i przyzwyczajenia. Pomóżcie! jestem bardzo zagubiona, nigdy nie znajde szczęscia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak z nim zerwac kiedy bardzo kocha? -niesczęśliwa

nie wiem czy jest taki wspaniały i idealny, raczej powiedziałabym że ma coś z głową skoro chce sie zabić;/ wiele ludzi traci bliskie osoby i trzeba żyć dalej.
To wcale o nim nie świadczy dobrze a wręcz przeciwnie, mój były też chciał mnie na siłę przy sobie zatrzymać, codziennie pisał mi że jak nie ze mna to nie będzie z żadną inną że wsiądzię na swój motor i "pierdolnie" o pierwsze lepsze drzewo i będę miała spokój z nim bo on nigdy nie odpuści;/
Wydaje Ci się że będąc z nim robisz coś fajnego? nie, bo wasz zwiazek nigdy nie będzie normalny tylko wymuszony.
Człowiek, a tym bardziej facet powinien radzić sobie z takimi sytuacjami bo na pewno jak od niego odejdziesz to nie zrobisz mu niewiadomo jakiej krzywdy a wręcz przeciwnie, dasz mu szansę na znalezienie MIŁOŚCI Z ODWZAJEMNIENIEM.
A co ma powiedzieć i zrobić człowiek który stracił swoją połowę w wypadku albo z powodu choroby z dnia na dzień? przecież jakby każdy miał tak poukładane w deklu jak ten Twój to ludzi by dawno nie było na tej ziemi;/ ehh on myśli tylko o sobie a ty tego nie widzisz?

Najlepiej jest milczeć

3

to znaczy dawniej był tego bliski, teraz już inaczej reaguje kiedy chce od niego odejść, żle to napisałam.......

4

Cięzka sprawa. Skoro nie kochasz, skoro męczysz sie w tym związku najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to odejśc, nie możesz dać się szantażować tym że On zrobi sobie krzywdę bo w obecnej sytuacji ani Ty ani on nie jesteście szczęsliwi.
Porozmawiaj z nim szczerze, powiedz mu że jeszcze możecie być szczęśliwi ale każde osobno. Powiedz mu że doceniasz wszystko nie mniej jednak potrzebujesz czegoś innego a on z takim sercem na pewno znajdzie kogoś kto pokocha go tak jak na to zasługuje.
Nic na siłę...

Nie kłamstwa lecz prawda zabija nadzieję

5 Ostatnio edytowany przez zielonykwas (2012-06-15 23:56:12)

Radziłbym przejść się do psychologa albo poradni małżeńskiej, żeby ci wytłumaczyli jakie mechanizmy działają w twojej i jego głowie oraz jak takie sytuacje się rozwiązuje - na pewno mieli nie jeden taki przypadek.
Spróbuj pogadać z kimś zaufanym, dojrzałym i wspólnie zanalizować problem.
Może powinnaś pogadać z jego rodzicami?
Jak już wcześniej było napisane nie możesz pozwolić się szantażować, bo to sprawia że czujesz się winna i załamana, a przecież to nie twoja wina, że on ma obsesje/uzależnienie na twoim punkcie (to nie jest miłość).

Jesteś kobietą i w sprawę angażujesz się emocjonalnie. Krzywdzi cię facet i to on jest problemem, więc musisz spojrzeć na wszystko "po męsku", bez emocji. Mężczyźni problemy rozwiązują podobnie jak zadania z matematyki, czyli tak:
1. Wypisanie danych (Twoje i jego uczucia, żądania, marzenia, sytuacja finansowa, zdrowotna, rodzinna itp)
2. Określenie celu (Zerwania kontaktu z chłopakiem)
3. Analiza problemu (Tu i dalej mogą pomóc specjaliści. Jego nadmierne/chore uczucie, twoja nerwica, nieszczęście itp)
4. Znalezienie rozwiązań (...)
5. Wybór najlepszego rozwiązania (...)
6. Rozwiązanie problemu (...)

Jeżeli już próbowałaś wielokrotnie zerwać i okazało się to bezskuteczne nie próbuj dalej sama zrywać, bo schemat się powtórzy.
Szukaj pomocy u ludzi, którzy się na tym znają (pierwszy wers mojej wypowiedzi)

Pozdrawiam

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » jak z nim zerwac kiedy bardzo kocha? -niesczęśliwa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018