co to może znaczyć?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co to może znaczyć??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: co to może znaczyć??

Od dłuższego czasu śnią mi sie zdrady rodziców i nie wiem co to może znaczyć... Myśli o tym że moi rodzice mogą się rozwieść mnie wykańczają a do tego szlak mnie trafia jak pomyśle że moja matka może mieć jakiegoś gacha, a mój ojciec może mieć jakąś su**..    po prostu załamka!!  Co ja mogę zrobić w takiej chwili!??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co to może znaczyć??

Jeśli to tylko sny i nic na to nie wskazuje to po co cokolwiek robić? Sny to podświadomość. Może się tego boisz? Mi dość często śni się, że zdradza mnie mój Kochany. Gdy mu zaczęłam opowiadać kazał mi o tym więcej nie wspominać, bo nie chce takich rzeczy słuchać. Po ostatnim śnie (2dni temu) pamiętam nawet jak wyglądała ta dziewczyna. Ale to nie znaczy, że mnie zdradza smile Nie ma co się martwić na zapas skoro nie ma do tego realnych powodów.

3

Odp: co to może znaczyć??

Dlaczego temat rodziców tak bardzo Cię zajmuje? Ile masz lat?

4

Odp: co to może znaczyć??

Nie myśl o tym bo zwariujesz ... w życiu  nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli. Spróbuj spojrzec na to pod innym kontem skoro miedzy nimi nie jest fajnie lepiej i dla Ciebie i dla nich zeby sie rozstali.. hmm a gdybys Ty miala meza ktory bylby cudowny ale zdradzal nie chcialabys ulokowac sowich uczuc komus kto jest tego godzien ? Rodzice co by sie nie stalo miedzy nimi Ciebie zawsze beda kochac smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » co to może znaczyć??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024