Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez asiak-19 (2012-05-31 21:25:42)

Temat: Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom

Witam serdecznie,

potrzebuje pomocy - moja przyjaciółka znalazła się w niżej opisanej sytuacji. Bardzo chcę jej pomóc bo widzę jak ją ta sprawa niszczy.

Mąż wyjechał do pracy do Czech. Tam poznał starszą od siebie kobietę, córkę swojego pracodawcy. Wrócił do Polski i zarządał rozwodu. W sądzie stara się udowodnić winę mojej przyjaciółki, a ona nie ma żadnego dowodu na to, że została zdradzona. Najgorsze jest to, że teściowa, siotra męża i nieprzychylni jej ludzie świadczą przeciwko niej (śmieszne jest to, że mąż nie utrzymywał z tymi osobami 5 lat kontaktu, a teraz nagle świetnie się z nimi dogaduje). Mają córkę  (którą mąż interesuje się tylko dlatego, żeby dobrze wypaść przed sądem). Mąż ma prawo do odwiedzin co 3 tygodnie i wymyślił, że nie będzie dziecka nigdzie zabierał tylko odwiedza córkę w domu (przyjaciółka musiała mu ostatnio obiad dać żeby dziecku nie robić przykrości - bo ten sobie zażyczył). Problem drugi to wspólny dom. Rodzice tej przyjaciółki dali jej działkę, na której oni wspólnie podstawili z pomocą tych rodziców dom. Dom jest zapisany na przyjaciółkę i jej męża. Oczywiście mąż chce ją oskubać. Jej adwokatka powiedziała, że może nawet stracić dom. Spłacają kredyt, mąż zapłaci ratę jak mu się zachce. Przedstawił ostatnio dowody o tym ile zarobił w tych Czechach, tj. 1600 zł. Moja przyjaciółka trochę dorabia, prowadzi gospodarstwo. Okazało się, że siostra męża pracuje w aptece obok której przyjeżdza przyjaciółka jadąc do pracy. Teraz wezwali jej pracowcę i 6 innych osób na świadka żeby jej udowodnić, że ona normalnie pracuję i ma pieniądze bo nie chcą jej nic płacić. Jakie ona ma prawa. Wychodzi z tego, że żadne. On ją psychicznie chce zniszczyc. Ostatnio się śmiał ze swoim adwokatem, że teraz to dopiero jej pokaże. Jak to tak może być, że on ją zdradził zostawił z dzieckiem, a ona teraz nie ma prawa.....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom

Witaj.
Całkowicie on domu nie może odebrać ponieważ to majątek wspólny- czyli będą dwa wyjścia, albo sprzedadzą dom i podzielą się po połowie, albo drugie wyjście, dom zostanie wyceniony i połowę tej kwoty będzie musiała mu oddać.
Jeśli ona pracuje to nie należy jej się alimenty od męża.
Natomiast jeśli mają dziecko to te dziecko będzie dostawać do ukończenia szkoły.

3

Odp: Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom

Ten temat był już komentowany

4 Ostatnio edytowany przez Dobra40 (2012-06-07 23:01:11)

Odp: Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom
PiotrrtoiP napisał/a:

Ten temat był już komentowany

I co z tego ze byl.
Caly problem tych tatusiow mezusiow polega na ty ze maja malo mozliwosci dlatego duzo piany bija.Jak w pierwszym poscie dom majatek wspolny nalezy sie po polowie.
Kolezanka chyba potrzebuje adwokata z glowa.
Kolezanka zawsze moze poleciec w szantaz ze nie chce i nie da rozwodu bo kocha meza,chce ratowac rodzine,na rozwod sie nie zgadza,ze maz sam bez jej zgody podjal decyzje o wyjezdzie na Czech i tym grac na zwloke.Nie ma rozwodu nie ma podzialu majatku,dom nadal wspolny.Potrzyma go troche moze sam przyjdzie z propozycja ugody.

5

Odp: Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom

Pisałem już była dyskusja tego tematu i po co znów o tym samym pod inną nazwą? Mogłaby ciągnąć tam ten temat.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż zdradził, nie przyznaje się do winy i chce odebrać wspólny dom

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018