Kocha, lubi czy wykorzystuje?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocha, lubi czy wykorzystuje??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kocha, lubi czy wykorzystuje??

Kiedyś byłam zakochana w chłopaku lecz on mnie odrzucał i chciał sie ze mną jedynie przyjażnić lecz to nie była przyjażń bo nawet nie byliśmy na ''czesc'' napisałam mu miesiąc temu że jest wrażliwą lalką barbie itd.. ;D Wgl zaczął mnie unikać i nagle napisał mi na gg czy moge mu pożyczyć książke ja sie zgodziłam choć byłam na nie i nagle zaczął ze mną pisać jakby nigdy nic to troche dziwne bo może on ją pożyczyć od kupy znajomych a wie dobrze ze mam go gdzieś ! Lecz kiedy zaczełam chodzić z innym zareagował gwałtownie czyli zaczął sie inaczej zachowywać wobec mnie mam mętlik w głowie, w 3 klasie gim zarywał do mnie lecz ja nie chciałam z nim chodzić teraz jesteśmy w 3 LO (niestety razem lecz w innych klasach) A może po prostu gada ze mną dlatego bo chce żebym mu to pożyczyła a póżniej znowu zamilknie sama nie wiem ;(  co myślicie o tej sprawie ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez agat29 (2012-05-04 23:46:14)

Odp: Kocha, lubi czy wykorzystuje??

Jak na tyle lat co macie to dość dziecinna sprawa. Mam wrażenie, że chłopak nie wie czego chce, a może już wie czego chce. Jeżeli nie masz ochoty na spotkania z nim to nic mu nie pożyczaj, chociaż to może jego pierwszy krok, by się zacząć umawiać. Powinnaś pomyśleć czego ty chcesz, jeżeli to tylko kumpel, to przecież też możesz mu pożyczyć książkę, czemu nie. Powodzenia - może razem poczytacie?

Warto mieć marzenia i z uśmiechem witać nowy dzień...

3

Ale już jesteśmy dorośli i inaczej to wygląda... Ale jak zwylke mu coś pożycze i będe miła to znowu zacznie mnie unikać a to nie jest miłe... Często patrzy na mnie ale jak go przyłapie to spuszcza wzrok.. On bardziej lubi przebywać w towarzystwie dziewczyn i ma jednego najlepszego przyjaciela... Na dyskotece tańczy z każdą nawet z tymi które mają chłopaków a na mnie nawet nie spojrzy to wszystko mówi za siebie. Nie wiem co robić bo naprawde dalej go kocham on w końcu zaczął działać ale może to być tylko dlatego że chce te książke.. ;(

4

Nie zakładaj kilku identycznych wątków. Zapoznaj się z regulaminem forum.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocha, lubi czy wykorzystuje??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018