Borelioza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Borelioza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Borelioza

Kochani szukalam tutaj informacji na temat pomocy ludziom chorym na borelioze i nie znalazlam.
Czy jest ktos kto potrafi mi powiedziec jak to paskuctwo leczyc jesli lekarze nie chca pomagac ,umywaja rece i daja tylko leki przeciwbolowe.
A lekarz specjalizujacy sie w leczeniu tego paskudztwa nie jest dostepny poniewaz terminy do nich sa tak odlegle ze mozna
przez ten czas wyladowac w szpitalu

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Borelioza
kobieta52 napisał/a:

Kochani szukalam tutaj informacji na temat pomocy ludziom chorym na borelioze i nie znalazlam.
Czy jest ktos kto potrafi mi powiedziec jak to paskuctwo leczyc jesli lekarze nie chca pomagac ,umywaja rece i daja tylko leki przeciwbolowe.
A lekarz specjalizujacy sie w leczeniu tego paskudztwa nie jest dostepny poniewaz terminy do nich sa tak odlegle ze mozna
przez ten czas wyladowac w szpitalu

Hej, mam koleżankę która jest na to chora. Chodzi na wizyty do lekarza na kontrole oraz po recepty. Z tego co mówił jej lekarz boreliozy nie da się wyleczyć niestety sad Ale czy tak jest naprawdę? Nie wiem.

3

Odp: Borelioza

Witaj:) Moja mama jest na to chora niestety sad , ale swego czasu z siostra szukałyśmy dobrego lekarza i natrafiłyśmy na Panią doktor Beatę Werbowy z Krakowa, świetne opinie są o niej, podobno doskonale podchodzi do tej choroby. Również miałyśmy skorzystać, ale niestety odległość przeszkodziła...

4

Odp: Borelioza

Da się wyleczyć, tylko bardzo długo trzeba brać różne kombinacje antybiotyków, w zależności od stopnia zaawansowania choroby. Poszukaj w necie stowarzyszenia osób chorych na boreliozę, jest to bodajże strona borelioza.org, koniecznie skontaktuj się z nimi, oni ci pomogą. Szukaj lekarzy którzy leczą wg metody ILADS, czyli wielomiesięcznej kuracji antybiotykowej. Trzymam kciuki za ciebie, konsekwencją i uporem na pewno pozbędziesz się tego paskudztwa.

5

Odp: Borelioza

polecam fajny artykuł o boreliozie: wstawianie linków do stron internetowych jest niezgodne z regulaminem . można się dowiedzieć kilku rzeczy

6

Odp: Borelioza

Przeszłam raz przez boreliozę i do dziś mam strasznie złe wspomnienia. Trzeba unikać tego jak ognia bo to na prawdę problem.

7

Odp: Borelioza

Ten artykuł brzmi jak reklama gabinetu, jak artykuł sponsorowany. Widać że baba wręcz przeciwnie, nie zna się na temacie, tylko za wszelką cenę reklamuje swój gabinet jako otwarty 24h/dobę.

8

Odp: Borelioza

Moj syn w wieku dwoch lat zachorowal na borelioze. Byl w szpitalu miesiac,potem juz w domu bral leki. Po roku lekarze stwierdzili na podstawie badan ze jest zdrowy. Dzisiaj ma 10 lat i zapomnielismy o tej chorobie. Wiec da sie wyleczyc

9

Odp: Borelioza

Borelioza to paskudna choroba, moja koleżanka leczy się od jakiegoś czasu w Krakowie u dr Więcek. Zaczęło się od omdleń, nikt wtedy by nawet nie przypuszczał, że to borelioza. Wstępnie podejrzewano, że ma guza i wysłali ją na rezonans. W końcu trafiła w dobre ręce i jest już o wiele lepiej.

10

Odp: Borelioza

Ta doktor Więcek nie jest od chorób zakaźnych, a forum to nie jest miejsce dla robienia PR jakiejś lekarce. Proste smile.

11

Odp: Borelioza

Dziewczyny warto zrobić badania jeśli podejrzewacie u siebie boleriozę, nie są drogie, bo np. w Luxmedzie pakiet konsultacja + badania to koszt 95zł. Lepiej dmuchać na zimne...
Moja siostra teraz boryka się z późno zdiagnozowaną boleriozą i wiem co to za problem jak nie jest odpowiednio szybko rozpoznany.

12

Odp: Borelioza

Swego czasu zmagałem się z boreliozą,ale łatwo nie jest,gdyż nie ma 100% badań potwierdzających obecność tej choroby,większość tanich testów wykrywa tylko obecność przeciwciał,które są także obecne w przypadku innych chorób.
Nawet wyniki samych testów nie są jednoznaczne.
Tak terminy do lekarzy chorób zakaźnych są odległe,trzeba iść prywatnie,ale  i tak kilka m-cy trzeba czekać,mi lekarka przepisała naturalne przeciwciała,czyli colostrum... Bez antybiotyków się nie obejdzie.

13 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-12-14 22:37:30)

Odp: Borelioza

mój znajomy leczy się na to od wielu lat antybiotyk którzy przepisują mu Lekarze niestety powoduje że czuję się coraz gorzej od dwóch miesięcy leczy się biorezonansem magnetycznym i pierwszy raz czuję poprawę i to znaczną chodzi na biorezonans do [spam]

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Borelioza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024