Ślubna stylizacja paznokci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Ślubna stylizacja paznokci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez everybodystandup (2009-02-16 10:52:05)

Temat: Ślubna stylizacja paznokci

Witam wszystkie Forumowiczki:)
Za dwa tygodnie ma odbyć się mój ślub. Moje paznokcie są z natury łamliwe i nie sposób ich zapuścić... Postanowiłam więc przedłużyć paznokcie. Przez przypadek znalazłam stronkę świetnego gabinetu SPA, który ma w swoim asortymencie mnóstwo cudownych zabiegów upiększających. przemiła pani wyczarowała na moich palcach śliczne, delikatnie zdobione pazurki. Jestem zachwycona a to dopiero paznokcie próbne, jestem ciekawa co wyczaruje przed tym wyjątkowym dla nas dniem:) A co wy polecacie nosić na paznokciach w dniu ślubu? Macie jakieś doświadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ślubna stylizacja paznokci

hmmm ja zawsze pytam się jaka jest suknia i czy mamy szaleć , czy być eleganckie ?? - wszystko zależy od Ciebie
osobiście uważam, że paznokcie powinny być eleganckie i zdobić dyskretnie także w grę wchodzą pastelowe kolory oraz zdobienie na palcu serdecznym - może być bogate byle nie przesadzić wink

3

Symbolem miłości i wierności nowożeńców są ich obrączki. By te dobrze się prezentowały, należy przed ślubem zadbać o wygląd dłoni. Panna młoda powinna pamiętać o ładnej stylizacji paznokci. Pamiętać należy, że piękno tkwi w prostocie i że bardzo łatwo o przerost formy nad treścią. Oto kilka rad, które warto wziąć pod uwagę przy stylizacji paznokci:
- Ciągle modny jest frencz z dodatkami brokatu, koronki, cyrkonii, perełek i innych delikatnych ozdób;
- Za pomocą delikatnego cieniowania można umieścić na paznokciach inne kolory niż biel;
- Najczęściej spotykane kolory to:biel i ecru wzbogacone o złoto, róż i beż;
- Na paznokciach coraz milej widziane są elementy w kolorach wykończeń sukni;
- Jeśli nie chcesz białych paznokci możesz je dopasować do makijażu lub wiązanki;
- Warto wyróżnić palec serdeczny na którym będzie obrączka np.ozdobą, która będzie tylko na tym jednym paznokciu;
- Kształt paznokci można wybrać według uznania (migdałki, kwadrat czy szpic);
- Długość nie ma znaczenia, jednak ze względu na wygodę warto poprzestać na średniej długości;
- Paznokcie powinny współgrać z suknią oraz dodatkami, tak by powstała harmonijna całość;

http://img143.imageshack.us/img143/8215/70277productmedium.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/5839/95ca2667000b95fc4df867b.jpg
http://img195.imageshack.us/img195/4884/slubne.jpg
http://img607.imageshack.us/img607/5396/lubneifrench181.jpg

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

4

Ja chyba zdecyduję się na zwykły french z jakimś zdobieniem na palcu serdecznym, ale niekoniecznie.
Pytanie: w trakcie tego zamieszania, sprzątania nie trudno o złamanie takiego pazurka, wobec tego kiedy najlepiej zrobić paznokcie??? Poza tym dodam, że nigdy w życiu nie miałam tipsów itp, więc będę się musiała przyzwyczaić.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

5

W takiej sytuacji najlepiej na miesiąc przed ślubem założyć tipsy tylko po to aby się przyzwyczaić a te właściwe najlepiej zrobić na dzień lub dwa przed ślubem.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Ślubna stylizacja paznokci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018