Potrzebuję metamorfozy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Potrzebuję metamorfozy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Potrzebuję metamorfozy

Hej czy znacie jakąś dobrą stylistkę z warszawy bardzo bym chciała zrobić sobie wiosenną metamorfozę czy znacię przypadki metamorfozy że osoba była zupełnie nie do poznania...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez karolajjjna_? (2012-02-19 13:42:11)

Odp: Potrzebuję metamorfozy

do tego niekoniecznie potrzebna jest Ci stylistka smile ja taką metamorfozę zafundowałąm sobie po rozstaniu z facetem ,z którym byłam 4 lata...zaczęłam ok określenia sobie mojego typu urody,koloru karnacji ,owalu twarzy i koloru oczu,poszperałam w necie i znalazłam fryzurkę i kolorek dla siebie idealny,zaczęłam uprawiać sport co wyrzezbiło moją sylwetkę ,określiłam swój typ figury i też wszystko znalazłam na necie jak się ubierać,co zakryć co wyeksponować przecież takich artykułów jest pełno w gazetach ,telewizji czy włąśnie w internecie smile po zmianie stylu ubierania,nowej fryzurki przejrzałam sobie propozycje makijażów i krok po kroku próbowałam sama się malować efekty ?? nieziemskie skromnie mówiąc big_smile big_smile  big_smile znajomi ,rodzina nie poznawali mnie zupełnie  i zdcydowanie to byłą moja zmiana na lepsze:) a dodatkowo plus taki,że zaoszczędziłam na stylistce co dało mi możliwość kupienia sobie fajnych cieni czy też mega fajnej bluzki:D zresztą na forum jest pełno wątków ,w których jeżeli tylko opiszesz siebie dziewczyny na pewno Ci pomogą:)

3

a co trzeba by było opisać żebyście mi pomogły?

4

No właśnie karoljjna co trzeba opisać w moim życiu w styczniu też zaszły ogromne zmiany zostawił mnie facet gdzie absolutnie się tego nie spodziewałam a parę dni pozniej zmarła mi mama potrzebuje zmian i to takich porządnych....

5

WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU w tym dziale możesz założyć wątek opisać jaką masz figurę -typ co jest Twoim atutem a co byś wolała zakryć,zatuszować jest pełno dziewczyn netkobietek ,które na pewno posłużą radą smile hmmm albo łątwiej:) w tym wątku napisz jakie masz oczy (kolor) owal twarzy ,kolor cery smile spróbujemy z dziewczynami (mam nadzieję,że się dołączą  ) Ci pomóc smile

6

a może na prv coś prześle tylko poprosze email

7

karolaaa.93@o2.pl postaram Ci się pomóc najlepiej jak umiem smile bardzo dużo daje czasem zmiana całkowicie siebie jeszcze po dość dobijających wydarzeniach

8

Jeśli tylko chcecie, to napiszcie coś o sobie tutaj, a postaramy się wam pomóc smile

9

figura typu gruszka - bardzo szerokie biodra. rozm spodni 46;( buzia okrągła, duży nos, cera blada z trądzikiem, oczy brązowe ciemno oprawione. brunetka włosy do łopatek wycieniowane z grzywką na bok.
jeśli coś jeszcze to piszcie:)

10

blondynka niska rozmiar 36 38 lekko wystajcy brzuch włosy do ramion...

11

Toruviel skup się na swoich atutach smile. Masz wcięcie w talii i ładny biust i9 ramiona? A nogi?
Jaki masz odcień cery? Ciepły czy raczej chłodny?

Kamisia24 opisz bardziej szczegółowo swoją figurę. Co chciałabyś podkreślić a co zakryć?
Jaki masz kolor oczu i odcień cery?

12

Takie zmiany warto robić, nie za często ale jednak taka metamorfoza, zrobienie czegoś czego wcześniej nie było, jakaś zasadnicza zmiana to pomaga smile szczególnie w tkaich sytuacjach, także zmieniaj. Spróbuj zrobić coś co zawsze Ci się podobało np. odnośnie fryzury, a z czym do tej pory bałaś się zaryzykować etc. Pamiętaj tylko aby dobrać to tak by pasowało do Ciebie smile

13

wlasnie problem polega na tym że nie bałam się niczego zmieniać jeśli chodzi o włosy chyba miałam już wszystko na głowie..

14

Polecam Ci Dorotę Wodzińską - studio znajduje się przy ulicy Zimnej 2. Podałabym li Ci link do strony (ale nie można ich zamieszczać na forum) jak coś to napisz do mnie wiadomość to podam Ci adres strony...

Pozdrawiam.

15

piersi i ramiona mogę eksponować. nogi od łydek w dol. cera raczej ciepła
pozdrawiam:)

16

A więc po kolei smile.
Najpierw Toruviel:

Z opisu twojego wyglądu wnioskuje, że jesteś jesienią smile. A więc będą pasować do ciebie wszystkie kolory, które o tej porze roku widać za oknem. Począwszy od pomarańczy, poprzez żółcie, czerwienie i brązy. Wszystkie ciepłe kolory ziemi, złoty, beżowy, ciemny zielony, oliwkowy.

Jeśli chodzi o ubiór:
Powinnaś ubiorem podkreślać łydki, biust i talie. Zatem wybieraj:
-bluzki z głębokim dekoltem,
-żakiety i bluzki z bufkami (żeby optycznie wyrównać proporcje z biodrami).
-jasne kolory i błyszczące, wzorzyste tkaniny
-ołówkowe spódnice lub spódnice w kształcie litery A,
-proste spodnie w kant,
-lekko rozszerzane nogawki

Unikaj:
-wytartych dżinsów
-bombki- dodaje objętości biodrom
-spodni rurek, cygaretek i pumpów

Jeśli chodzi o fryzurę:
Do twarzy okrągłej najlepiej dopasować długą lub półdługą fryzurę z podwijanymi końcami.
Jeśli masz grzywkę, to zaczesuj ją na bok. Zapytaj zaufanego fryzjera o dorób koloru i fryzury dla ciebie smile

17

karolajjjna_? napisał/a:

do tego nie koniecznie potrzebna jest Ci stylistka smile ja taką metamorfozę zafundowałąm sobie po rozstaniu z facetem ,z którym byłam 4 lata...zaczęłam ok określenia sobie mojego typu urody,koloru karnacji ,owalu twarzy i koloru oczu,poszperałam w necie i znalazłam fryzurkę i kolorek dla siebie idealny,zaczęłam uprawiać sport co wyrzezbiło moją sylwetkę ,określiłam swój typ figury i też wszystko znalazłam na necie jak się ubierać,co zakryć co wyeksponować przecież takich artykułów jest pełno w gazetach ,telewizji czy włąśnie w internecie smile po zmianie stylu ubierania,nowej fryzurki przejrzałam sobie propozycje makijażów i krok po kroku próbowałam sama się malować efekty ?? nieziemskie skromnie mówiąc big_smile big_smile  big_smile znajomi ,rodzina nie poznawali mnie zupełnie  i zdcydowanie to byłą moja zmiana na lepsze:) a dodatkowo plus taki,że zaoszczędziłam na stylistce co dało mi możliwość kupienia sobie fajnych cieni czy też mega fajnej bluzki:D zresztą na forum jest pełno wątków ,w których jeżeli tylko opiszesz siebie dziewczyny na pewno Ci pomogą:)

z jakis stronek korzystalas do swojej metamorfozy?? moze i ja sprobije choc nie powiem zadowolona  jestem z tego wygladam innym tez sie podoba ,ale przeciez zawsze moze byc lepiej smile

18

Ja też oszalałam na punkcie swojego wyglądu na wiosnę tym bardziej że poznałam miłośc swojego życia. Szukałam dla siebie zmiany i wymyśliłam kurs stylizacji i wizerunku. Super było i szkoda że tak szybko się skończyło, ale teraz wiem co i kiedy ubrać, jaki mam typ urody a przede wszystkim przy okazji dowiedziałam się bardzo wiele o makijażu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to polecam Select.........koło lotniska w Wawie.....teraz szukam super oklularów czy ktoś może coś wie? Poleci?Będę wdzięczna.......

19

tez sie zastanawiam, przez ostatnie lata nosiłam krótka fryzurkę teraz mam włosy do wys karku ale pusza mi się i łatwiej utrzymać króciutkie -znowu mam ochote cos ze sobą zrobic obciąć i przefarbowac włosy ja jakis wsciekły blond do tego zimeniłabym garderobę bo szafa sie nie domyka a ja nie czuje się dobrze w ciuchach, które mam, tylko pozostaje kwestia  pieniedzy na taka radykalna zmianę.
Tez lubie okulary. Ja akurat noszę modele Vogue, mam cztery modele -nie sa bardzo drogie ale maja naprawdę fajne modele, co do okularów wole zdecydowanie je nosić bo już  nadaja stylu niż kontakty;

20

Sama możesz sobie zrobić metamorfozę, nie jest to takie trudne przecież big_smile Wystarczy obejrzeć kilka takich programów: https://piekniejsze.pl/lifestyle/porady … morfozach/ o urodowych metamorfozach i można działać. Jak już poznasz schemat na podstawie, którego działają stylistki to sama możesz przeprowadzić sobie profesjonalną metamorfozę. big_smile

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Potrzebuję metamorfozy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024