problem zciążą i z mężem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » problem zciążą i z mężem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: problem zciążą i z mężem

Mój problem wygląda następująco: Ostatnio z mężem postanowiliśmy, że chcielibyśmy powiększyć naszą rodzinę. On początkowo miał obawy, lecz razem uznaliśmy, że to dobry moment na dziecko.
W 14 dniu cyklu kochaliśmy się, lecz przed wytryskiem On stwierdził, że nie da rady. I tak Było jeszcze dwa razy.
Kilka dni później zauważyłam u siebie bardzo duży apetyt na słodycze, powiększoną ilość śluzu i zawroty głowy przy wstawaniu, Byłam też osabiona, zmęczona. Nie wiem, czy to możliwe żeby objawy ciąży ujawniały się już w pierwszym jej tygodniu..
O preejakulacie jest dużo w sieci, lecz zdania są podzielone. Raz można przeczytać, że może on zapładniać, innym razem, że nie ma takiej możliwości.. Nie wiem sama, czy się nakręcam, bo bardzo pragnę tego dziecka, czy faktycznie coś się ze mną dzieje.
Proszę Was, wyraźcie swoje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam:)
Blanka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: problem zciążą i z mężem

może i faktycznie się nakręcasz smile
ale najlepiej będzie jak poczekasz jeszcze tydzień i po prostu zrobisz test big_smile
powodzenia

Staś 02.10.2011 . godz 12:15 . 58cm . 3300g big_smile
moja mała iskierka smile

3

siemanko to chyba Twoja wyobraznia działa, mysle ze za wczesnie na objawy - poczekaj jak radzi kicia i zrób test za tydzien jesli objawy nie minął

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

4

jesli bardzo pragniemy maluszka nasz organizm wariuje wiec nie wydaje mi sie, aby to byla ciaza. Musisz odczekac i zobaczysz co sie bedzie dzialo

5

No cóż. Dostałam dziś miesiączki... Jeszcze liczę na to, że może krwawienie się nie zatrzymało, a jeśli w tym miesiącu się nie udało, to spróbujemy w przyszłym:)
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi:*

6

Siemanko odrobine cierpliwości i luuuuuuuuuuuuuuz i będzie ok big_smile

Staś 02.10.2011 . godz 12:15 . 58cm . 3300g big_smile
moja mała iskierka smile

7

tak bardzo Go pragnę, że o niczym innym nie potrafię myśleć.. Ostatnio mój Ukochany mi powiedział, że chyba mi urosły piersi, a ja już przecież się nakręcam, chociaż nie jest możliwe, że już widać objawy... nie mogę się doczekać, kiedy się uda hmm

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » problem zciążą i z mężem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021