Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

Dziewczyny to jednak prawda. Ostatnio na uczelni mieliśmy wykład na temat męskich zachowań, to potwierdzone naukowo że kiedy faceta dopada rutyna w łóżku ze stała partnerką to realizuje swoje fantazje z kimś innym. Musimy dbać o naszych panów, żeby potem nie wyć że nas zdradził hehe Wiem że możecie się ze mną nie zgadzać. Mnie facet zdradził bo mnie nie było przez 3 miesiące przy nim, więc w jakimś sensie to może być prawdą smile co wy na to ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

Ja uważam,że rutyna w żadnym aspekcie życia nie jest wskazana.Przecież wspólne życie to nie tylko łóżko.Jednak coś w tym jest- co piszesz szirino.Szczególnie w dobie internetu. Ileż tam kręci się facetów- chętnych by  urozmaicić swoje rzekomo....... monotonne życie erotyczne.Dlatego jak facet za często siedzi na necie- lepiej być czujną.Chętnych babeczek niestety też jest opór.I........ tragedia gotowa.

3

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

Tak uważam że to prawda w 100%,facetowi sie znudzi kobieta i ma ją gdzieś ,szuka innej która w pełni zaspokoi jego popęd, masakra oni to są!!! Faceta żeby trzymac trzeba byc dobrą w łózku, proste.Oczywiście są wyjątki,malutkie ale są.Nie kazdy facet to swinia. Np.moj kolega uwazał ze jego dziewczyna go nie zaspokajała ,ze przy niej nie dochodził,wiec przydazyła mu sie inna z którą w łózku jak mowi jest mu wspaniale,niby sądzi ze nie tylko o seks mu z nia chodzi ale niewiadomo jak jest.

4

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

dobra w lozku no tak a jesli tak jest i jest sie dobra w lozku a  jednak facet nadal szuka bo taki juz jest ,bo ma to w genah .wyjatki sa ale jest ih malutka garstka.a kobietka nawet gdyby stawala na glowie to i tak bedzie zdradzona .

5

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

nieprawda! facet, który się nudzi z eswoją partnerką, to kutas, który albo źle wybrał... i nie powiedział, albo nie umie urozmaicić seksu, pozycji, czy ja wiem sposobu zachowania się w blislości...

w końcu to on ma być tym prowokatorem - no dobra, czasem niech będzie i ona, ale żadnego faceta nie zwalnia to od kombinowania...

dla mnie ukochana nie może stracić na wartości w czasie - najwyżej wziąłbym ją na żyrandol, albo dmuchał na przystanku tramwajowym, lub pozwolibym jej na miażdzenie mojej twarzy, by jej się stopy rozmasowały...

no i w końcu przecież - są rozmaite sprawy życiowe, w dalszym przebiegu...
i dzieciaki... no nie? które pomagają na wielorakość, kurdzielak!  jak myślicie?

6

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

jest coś w tym prawdy! ale jak mu się nudzi w łóżku to niech coś wymyśli a nie czeka aż kobieta się domyśli. Mój narzeczony mówi zawsze że on nie rozumie facetów którzy mówią żę zdradzają przez nude w łóżku,przecież związek to też szacunek do drugiej osoby a nie tylko seks. Jak się kocha kogoś to Ci nie przychodzą takie rzeczy do głowy. A już całkiem nie może pojąć jak można zdradzić żone która jest w ciąży,przecież ona się męczy i nosi wspólne dziecko więc jak nie można się kochać w tym czasie to nie można i tyle,żartobliwie zawsze dodaje że może rączką poruszać sobie. Mam nadzieje żę w jego przypadku nie są tylko to słowa ale żę tak naprawde uważa i będzie się do tego stosował.

7

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką
kochaś napisał/a:

nieprawda! facet, który się nudzi z eswoją partnerką, to kutas, który albo źle wybrał... i nie powiedział, albo nie umie urozmaicić seksu, pozycji, czy ja wiem sposobu zachowania się w blislości...

w końcu to on ma być tym prowokatorem - no dobra, czasem niech będzie i ona, ale żadnego faceta nie zwalnia to od kombinowania...

dla mnie ukochana nie może stracić na wartości w czasie - najwyżej wziąłbym ją na żyrandol, albo dmuchał na przystanku tramwajowym, lub pozwolibym jej na miażdzenie mojej twarzy, by jej się stopy rozmasowały...

no i w końcu przecież - są rozmaite sprawy życiowe, w dalszym przebiegu...
i dzieciaki... no nie? które pomagają na wielorakość, kurdzielak!  jak myślicie?

Odnoszę wrażenie,że z tego żyrandola - to Ty się urwałeś mój drogi.

8 Ostatnio edytowany przez astar (2009-02-08 10:46:16)

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką
szirina napisał/a:

Musimy dbać o naszych panów, żeby potem nie wyć że nas zdradził hehe Wiem że możecie się ze mną nie zgadzać. Mnie facet zdradził bo mnie nie było przez 3 miesiące przy nim, więc w jakimś sensie to może być prawdą smile co wy na to ?

Myślę, że ta teoria może działac na obie płci. Co się dzieje, gdy jest odwrotnie, gdy facet nie zadowala kobiety szirino? Gdy o nią nie dba i nie zależy mu na zadowalaniu jej? Zgadzam się z tobą, że tak może być, choć w dużej mierze zależy to od człowieka, czy wytrzyma trudny czas i nie zadowoli się inną.

9

Odp: Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

dokładnie, jezeli kobieta nie czuje się spełniona w łóżku ze swoim mężczyzną to zrobi8 to z innym. to działa w dwie strony.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Facet zdradza bo mu nudno z łóżku ze stałą partnerką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024