Laserowe usuwanie rozstępów! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Laserowe usuwanie rozstępów!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

Temat: Laserowe usuwanie rozstępów!

Witam drogie Panie. Tak jak w temacie. chciałbym się Was zapytać czy któraś z Was zdecydowała się na taki zabieg? Gdzie miałyście rozstępy? Czy takie zabiegi laserowe polecacie? Na jakieś rozstępy to działa, na świeże czy na te stare również? Ile wydałyście na to pieniędzy?
Ja mimo iż jestem facetem mam rozstępy na plecach i chciałbym się tego pozbyć ; )

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Laserowe usuwanie rozstępów!

Czyżby żadna z Pań na coś takiego się nie zdecydowała? sad

3

I co? Te rozstępy na prawdę znikają? Ile na to potrzebowałaś zabiegów? Pewnie kilka. Gdzie miałaś te rozstępy i czy one były świeże czy takie już dość stare? Bo im starsze tym ciężej je zwalczyć a ja mam na sobie takie już kilkuletnie tongue

4

Wprawdzie zabiegu nie robiłam, ale jestem posiadaczką rozstępów, niestety już rozległych: uda, piersi trochę, pupa, koło kolan. Jedyne co staram się i będę starać się przeciwdziałać kolejnym. Takie zabiegi nie zlikwidują rozstępów, rozstęy można jedynie jakoś zminimalizować. Dlatego nie licz moim zdaniem na efekty cud. Nie stosowałam tego, ale opinia lekarzy jest jedna: rozstępy całkiem nie znikną i to jest prawda, jest to potwierdzone. Dlatego przed takim zabiegiem warto się zastanowić, na pewno. Ja powiem Ci, że raczej bym nie poszła. Szkoda mi kasy, jak i tak wiele to nie pomoże.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

5

Też mam rozstępy i nie liczę na to że kiedyś się ich pozbędę;/  Jestem dosc wysoka 178 cm wzrostu. W okresie intensywnego rośniecia pojawiły mi się włąśnie rozstępy na kolanach, udach, pupie. Nie są jakoś monco wisoczne ale powoduja dyskomfort niestety. Słyszałam że rozstepy można zlikwidować w pierwszej fazie powstawania czyli gdy mają barwę nibieskawą/ fioletowa, pożniej już gdy robią sie białe, nic na to nie mozna zaradzic

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

6

Hymm no ja byłem ostatnio u mojej pani dermatolog. Zobaczyła moje rozstępy (a mam już je kilka lat) i dała mi namiar na swoich kolegów, którzy usuwają takie rzeczy. Kazała mi do nich się zgłosić i wtedy gadać z nimi na ten temat. Mam jednak nadzieję, że coś się z tym da zrobić. Biorę pod uwagę to, że być może to będzie kilka zabiegów i każdy po 1000zł ale mimo to jestem zdesperowany i zrobię wszystko by się ich pozbyć!

7

polecam Ren Clinic!!! mają tam niesamowity laser, Jestem po pierwszym zabiegu, po dwóch tygodniach widzę, że mam mniej wyraźne rozstępy!! jestem zachwycona!! co prawda nie jest to przyjemny zabieg, ale spokojnie do przejścia. chyba pani Monika Krzewska (mam nadzieje, że nie przekręciłam nazwiska) potraktowała mój problem bardzo indywidualnie, i wykonała ten zabieg rewelacyjnie! za miesiąc powtórka smile)

8

hej, ja też wybieram się niedługo na laserowe usuwanie rozstępów z ud, ponieważ jest coraz gorzej i już nie mogę się na siebie patrzeć... a rozstepy mam po ciąży i wygląda to fatalnie. Zgłaszam się więc z zapytaniem, czy znacie jakieś dobre i stosunkowo nie zdzierające z człowieka salony w Krakowie? Z tego co słyszę, to dość dobre efekty daje wizyta w Harmonii na Długosza, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej i porównać różne możliwości.

9

Jeżeli chodzi o laserowe usuwanie rozstępów,to ja również chętnie dowiem się szczegółów na ten temat. Interesuje mnie głównie to ile kosztuje,w końcu to bardzo istotna sprawa. Z problemem rozstępów boryka się niemal każda z nas,więc dzięki tym informacjom na pewno lepiej poradzimy sobie w kwestii jego rozwiązania.

10

Dziewczyny, jeśli poszukujecie porady w związku z przykrym problemem rozstępów, mogę polecić wam zabieg Accent Your Body. Jest zupełnie bezpieczny, bezbolesny i - przede wszystkim - daje świetne efekty! Ujędrnia skórę, napina ją, napręża, przeciwdziała problemowi cellulitu i rozstępów w bardzo dobrym stopniu. Sama poddałam się trzem seriom terapii i rezultaty są niesamowite:) Wcześniej też miałam spory problem z rozstępami na pośladkach, na szczęście Accent zredukował go w bardzo dużym stopniu i będzie redukował dalej:) Warto wydać trochę pieniędzy, aby oglądać takie efekty:)

11

Moje rozstępy wyglądają tak, że jak ktoś stoi jakiś metr ode mnie i jakoś wybitnie się nie przygląda z lornetką moim plecom to tych rozstępów nie widać. No ale jak stanę blisko lustra, wykręcę głowę o 180 stopni no to jednak je widać. Szczególnie jak nieco się nachylę. Ogromnie mi się marzy tatuaż na całych plecach a na rozstępach to chyba nie za bardzo. No cóż. Jak odłożę trochę kasy to pochodzę po jakiś placówkach dermatologicznych itp. No i pogadam z tatuatorem przy wcześniejszym tatuażu.

A teraz do ludzi, którzy pierwszy raz są w tym temacie i mieli laserowe usuwanie rozstępów: PISZCZCIE WSZYSTKO CO MOŻECIE! Jakie to są kwoty? Jakie placówki polecacie? No i najważniejsze czy usuwałyście "stare" rozstępy czy jakiś "świeże"?

12

A jak to jest ze skutecznością. Czy można całkowicie usunąć rozstępy? Bo ja do tej pory stosowałam kosmetyki. Rozstepy są trochę jaśniejsze, ale cały czas je widać...

13

Moja mama usuwała stare rozstępy laserowo w Elite. Nie mówiła, ile dokładnie wydała, ale niestety takie zabiegi nie kosztują 5 złotych hmm Jeden zabieg trwa dość krótko, ale żeby osiągnąć widoczne rezultaty trzeba na kilka takich seansów się umówić. Mama była bodajże na 8 i jej rozstępy były zdecydowanie mniejsze smile

14

Korzystałam i bardzo sobie chwalę, kremy niestety nie działały i nie dawały oczekiwanego rezultatu, trzeba znaleźć dobrego lekarza który wykona serię zabiegów laserowych i to jest najskuteczniejsza opcja.

15

No niestety nie stać mnie na wydanie kilku tysięcy sad Dlatego cały czas smaruję się kremami i trochę faktycznie pomaga.

16

Zabiegi laserowego usuwania są skuteczne bardziej niż jakikolwiek krem, to trochę inny poziom. Jeśli kosmetykami sobie nie możemy poradzić no to warto wtedy skonsultować się z lekarzem i jeśli mamy środki to skorzystać z laserowego usuwania rozstępów. Efekty będą nieporównywalnie lepsze niż od stosowania samych kosmetyków.

17

kremy nie likwidują istniejących już rozstępów,lecz czasami pozwalają w zapobieganiu ich powstawania.Na rozstępy skuteczne są zabiegi wykonane w kilku seriach przez lekarza dermatologa. Bardzo dobre efekty dają zabiegi wykonywane  laserem erbowo - yagowy Alma Harmony XL

18

Moja koleżanka robiła zabieg laserem Fraxel, ale musiałabym ją dopytac dokładnie o ten cały zabieg. Ale sama naoczenie widziałam ze działa. Wiec mzoe warto jest troszkę zapłacic ale miec dobre efekty.

19

Racja, kremy są ok na bardzo świeże rozstępy, jak nie zaatakujemy ich szybko, najlepiej od razu jak tylko są pierwsze oznaki to potem już jest ciężko i trzeba pomyśleć o konsultacji z lekarzem i zabiegiem odpowiednim, metod teraz jest sporo, trzeba tylko skonsultować się z dobrym lekarzem.

20

woman style napisał/a:

kremy nie likwidują istniejących już rozstępów,lecz czasami pozwalają w zapobieganiu ich powstawania.Na rozstępy skuteczne są zabiegi wykonane w kilku seriach przez lekarza dermatologa. Bardzo dobre efekty dają zabiegi wykonywane  laserem erbowo - yagowy Alma Harmony XL

Niestety - kremami nie ma szans pozbyć się rozstępów. Rozjaśnią je - to fakt, ale zawsze pozostanie ślad - są po prostu za głęboko osadzone w skórze. Jeśli chcesz się pozbyć rozstępów - warty uwagi jest laser. Za pomocą światła zniwelowane zostaną niedoskonałości,oczywiście w kilku seriach, ale efekty na pewno będą satysfakcjonujące. ;-)

21

W Centrum Laseroterapii Elite mają kilka zabiegów na rozstępy. Nie musi to być od razu laser, choć obecnie jest to chyba jeden ze skuteczniejszych zabiegów no chyba jeden z szybszych. Jak rozstępy są mało widoczne to tak nie razi, ale większość robi sie w miejscach najbardziej odsłonietych. Im dłużej się czeka, tym trudniej się ich pozbyć.

22

Byłam u nich na konsultacji bo pierwsza wizyta jest bezpłatna i po rozmowie z fachowcami chyba się zdecyduję.

23

To dobrze, że mają takie podejście, bo niektórzy biorą pieniądze za samo obejrzenie, a później jeszcze kasują za zabieg.

24 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-01-13 13:44:53)

Ja niedawno zafundowałam sobie ten rodzaj usuwania rozstępów. Jeśli chodzi o cenę to tu bywa równie, bo to zależy od salonu. Jednak, uważam, że warto zainwestować trochę, bo efekt utrzymuje się długo. Ja zapisywałam się przez internetowy system rezerwacji wizyt spam

25

no ja zapłaciłam dosyc sporo, ale robilam w nowej i nowoczesnej klinice w kato, wiec liczyłam sie z tym, że ceny będą dostosowane do wysokiej jakosci usług i sprzetu itd.
ale najwanziejsze jest to, ze widze efekty - wczesniej te rozstępy byly nie do zwalczenia !

26

słyszałam tylko o laserowej depilacji - widac te lasery mają w sobie coś!

Kawa i przepisy włoskie - http://www.pysznatoskania.pl/

27

Angela9999 napisał/a:

no ja zapłaciłam dosyc sporo, ale robilam w nowej i nowoczesnej klinice w kato, wiec liczyłam sie z tym, że ceny będą dostosowane do wysokiej jakosci usług i sprzetu itd.
ale najwanziejsze jest to, ze widze efekty - wczesniej te rozstępy byly nie do zwalczenia !

moja znajoma mówiła, ze taka depilacja laserem jest balrdzo bolesna ? Angela, gdzie w Kato robiłas i jaką metodą konkretnie? Mi troche pomagały regularne masaże i kremy, ale to bardziej na cellulit, rozstępy się oczywiście całkowicie nie zlikwidowały.

28

Fikusna napisał/a:
Angela9999 napisał/a:

moja znajoma mówiła, ze taka depilacja laserem jest balrdzo bolesna ? Angela, gdzie w Kato robiłas i jaką metodą konkretnie? Mi troche pomagały regularne masaże i kremy, ale to bardziej na cellulit, rozstępy się oczywiście całkowicie nie zlikwidowały.

Klinika medycyny estetycznej borczyk, co prawda otwarta od niedawna, ale na poziomie, dlatego zaryzykowałam ? mieli dobrą opinię i promocje darmowych konsultacji

29

Ja skorzystałam z zabiegu na pozbycie cellulitu w salonie l'bioline trafiłam na promocję i zabieg kosztował 149zł, ale był tego warty efekty są rewelacyjne.

30

Żona mojego brata też miała straszne problemy. Szukali jakichś preparatów, każdy polecał co droższy i w końcu się okazało, że w Warszawie jest salon p. Magdaleny Bąk i ta pani zajmuje się tzw. kamuflowaniem blizn. Nie miała ich dużo, ale w dosyć widocznym miejscu, bo na ramionach i teraz w ogóle śladu nie ma. Nie wiem dokładnie ile zapłaciła, ale coś koło 700 złotych. Pewnie zależy od wielkości blizn, to jasne. Ale bratowa była bardzo zadowolona z usług pani Magdy, więc jak najbardziej polecam zadzwonić i dowiedzieć się więcej smile

I hope one day I love something the way women in commercials love yogurt

31 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-12-27 00:16:25)

Skąd wiesz, że byłą zadowolona, przecież tak naprawdę ni siedzisz jej w głowie i nie wiesz co myśli? tongue Kamuflowanie, to nie leczenia, a półśrodek moim zdaniem. Nigdy nie wiesz, kiedy problem nawróci. Wiec ja bym nie poszła na taki układ… Nie mam problemu z rozstępami, ale z trądzikiem z którym borykam się już od dobrych paru lat o ile nie od zawsze. Jednak ostatnio bardziej się to nasiliło, wiec mogę pod tym kątem siebie – nie bratowej, czy babci, cioci czy siostry-ale od siebie coś powiedzieć na ten temat… wink Dopiero przy pomocy najlepszych zabiegów, preparatów i pielęgnacji udaje się go zwalczać. Z uwagi, ze już od dawna się z tym meczę, nie przebierałam w środkach. Wybrałam miejsce, które według opinii wypadało najlepiej (polecam takie rozwiązania, nigdy nie idźcie do pierwszego lepszego specjalisty w dzielnicy!!! Zawsze sprawdzajcie!). W [spam] znajduje się super miejsce, gdzie zajmują się m.in. trądzikiem no i oczywiście ogólnie szeroko pojęta medycyna estetyczną. To te miejsce mogę polecić z własnego doświadczenia, bo już widzę pozytywne rezultaty współpracy z nimi. Dobre miejsce to grunt, bo wydać pieniądze to można gdziekolwiek, a rezultatów równie dobrze może być brak. tongue

32 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-11 13:42:18)

Ja byłam na takim zabiegu w umieszczanie reklam na naszym forum jest płatne. tam wszystko mają ładnie opisane na czym polega zabieg itd. Ja się na tym totalnie nie znam tongue ale mogę powiedzieć, że po dwóch-trzech zabiegach już widać efekty. Całkiem niezłe zresztą. Rozstępy może nie znikł całkowicie, ale stał się dużo mniej widoczne. Gdybyście się przejmowały to mogę wam powiedzieć, że zabieg był bezbolesny wink wiem, że dla mnie było to na pewno bardzo ważne. Ale ogólnie to z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że się opłaca.

33

Ja nie miałam. Zastanawiam się tylko, czy to pomaga też na białe rozstępy?

34

Laseroterapia to świetna metoda sprawdzająca sie przy redukcji rozstępów. Bardzo sobre efekty można uzyskac dzięki serii zabiegowej jak również łącząc zabiegi laserowe np. (laser CO2, Emerge, iPixel) z mezoterapią igłową. Warto pamietać, że im szybciej zaczniemy walkę z rozstępami - gdy sa jeszcze w fazie zapalnej, tym efekty będą szybciej zauważalne.

Laseroterapia, to bardzo skuteczna metoda niwelująca wszelkie niedoskonałości na skórze w postaci blizn, rozstępów oraz zmarszczek. Zabiegi sa zalecane do wykonania w serii - zazwyczaj około 4 sesji w zależności od typu "problemu". Do najpopularniejszych laserów należą laser CO2, iPixel oraz Emerge.

36 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-21 21:57:06)

Czy nadal ktos tu zaglada? zastanawiam sie nad laserem i czy pomoze...narazie zrobilam 3 zabiegi na brzuch terapia mikroiglowa w SPAM i widze poprwe ale w najgorszym wypadku mysle nadal o laserze,anybody?

37

Takie zabiegi robi się w seriach? Na białe rozstępy działają też, czy tylko na świeże czerwone?

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Laserowe usuwanie rozstępów!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018