ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 88 ]

Temat: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Witam, mam ogromny problem z rozstępami, moim zdaniem łatwiej nawet pozbyć się cellulitisu sad możecie powiedzieć jak sobie z tym radzicie? Znacie jakieś skuteczne kremy na rozstępy? Wiem, że to dość popularny problem wsród kobiet, więc mam nadzieję, że któraś z was zna skuteczny sposób jak się z nimi rozprawić i jak usunąć rozstępy raz na zawsze. Kiedyś nie miałam z nimi problemu, jednak niedawno szybko i dużo schudłam. Przy tym wszystkim również bardzo dużo ćwiczyłam, więc liczyłam, że skóra jakoś "nadąży" za spalanym tłuszczem sad
Wiecie jakie mogą być inne powody występowania rozstępów?  Najpopularniejszym są chyba rozstępy po ciąży. Pocieszam się jednak, że nawet znane osoby mają takie problemy wink myślicie, że masaże czy zmiana diety może mieć jakikolwiek wpływ na poprawę wyglądu nóg i brzucha? Odpowiednie ćwiczenia pewnie ujędrniłyby te części ciała. Często jednak brakuje nam czasu na codzienne gimnastykowanie się a wklepanie skutecznego kremu wydaje się dużo przyjemniejszym rozwiązaniem wink staram się również pić dużo wody, aby oczyścić organizm z toksyn, jednak czuję, że na efekty przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Nam się zdaje,że tylko kobiety w ciąży maja rozstępy...a za rozstępy odpowieda kortyzol wydzielany przez nadnercza, czyli po prostu hormon stresu, który wydziela się w okresie dojrzewania, trudnych momentach życiowych i także podczas ciąży. Za mało cynku i sterydy tez przyczyniają się do powstawania rozstępów. To wszystko powoduje,że kalogen traci elastyczność i widac co widac!!!:\ Ja się też ich dorobiłam, ale chyba właśnie przez stres ,nie ćwiczenia!!!Na początku były różowe a potem miały taki białawy kolor i jedyną ardą były kremy!!!Na początku nieświadoma różnic używałam anycellulitowych i w sumie kupiłam sobie 3 w 1 AAAtycellulit.Oceanic, dość drogie  to było ponad 40 zł, al emasowałam pzry okazji skórę, i nawet się zmniejszyły:)

3

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Lepiej zapobiegać niż leczyć, ja profilaktycznie smaruję się kremem  z firmy Barwa, przeciw rozstępom,al ewiem,że ostatnio na rozstępy robią sobie panie różne zabiegi-moja kole żanka bardzo przytyła w czasie ciąży, a potem jak schudła to fatalnie wyglądaa taka rozciągnięta skóra,ze az zdecydowała się na mezoterapię,ponoć to najskuteczniejsza metoda, wstrzykuje się coś pod skórę, i to powoduje,że znowu  zaczyna się tworzyć kalogen. Ale efekty były niezłe, no po tch rozstępach w ogóle śladu nie ma ta moja kumpela.

4

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

jest taka masc sama jej uzywalam bo mam na piersiach rozstepy...ona powoduje ich zblakniecie bo one beda juz do konca zycia to sa blizny i ich sie nie da wyzbyc;/
FISSAN!!skuteczna!!

5 Ostatnio edytowany przez basianyc (2007-09-25 12:33:52)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Zmagam się z rozstępami po ciązy...niestety sie przytyło....

Szukałam kremu z Avy ale niestety trudno go dostać...aż znalazłam w sklepie Esentia.pl

Szczerze polecam, bo naprawdę działa!! Firma może mniej znana, natomiast używałam różnych kosmetyków na rozstępy, tych droższych również- ale Ava jest najlepsza:)
Polecam szczerze!

6

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Z rozstepami nie da sie wygrac, zawsze cos zostanie, mozna je wybielic (one z czasem same sie wybielaja) kremy z mocznikiem > 15-20% (lub wiecej) powoduja szybsze zluszczanie skory a tym samym szybsze wybielanie rozstep moga sie przy tym troche "zwezic". (na recepte za 100g - ok 6zl).

kremy z mocznikiem od 10 do 15% - dzialanie nawilzaja, powyzej 15% zluszczaja

Zaradczo mozna nacierac sie kremami nawilzajacymi, oliwka.

7 Ostatnio edytowany przez Carol (2008-02-17 21:22:25)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Polecam na walke z bliznami-roztepami zabiegi z kwasami AHA. Nie zlikwiduja jako takich zmian roztepowych ale znacznie wybielaja, a to juz sukces!

8

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Hej dziewczynki, własnie przymierzałam sobie wiosenne sukienki i tragedia !!!! Mam straszne rozstępy na udach i pupie sad Po prostu jakiś koszmarek - jeszcze rok temu ich nie było a teraz mnie dopadły. Który krem najlepszy? Mam w lipcu ślub i jak się tego nie pozbędę to mam z głowy ten ślub , bo będę o tym myśleć i się zadręczać sad jak się tego pozbyć w dwa miesiące ?

9

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Dziewczyny a wiecie jaki czas po ciązy musi minąć aby można zacząć na dobre walkę z rozstępami? Rozumiem, że teraz na mój 5 miesiąc ciąży pozostaje tylko nawilżanie newralgicznych punktów?? I po prostu dbanie o dobre samopoczucie smile Czyli jakieś kosmetyki pod hasłem zatroszcz się o swoje zmysły, luz i chłód- to dobre na wakacje, jakaś reklama mi się przypomniała smile

10

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja smarowałam rozstępy No Scar - kremem z masy perłowej i trochę je rozjaśniłam. Nie powiem, żeby całkiem zniknęły- ale są bledsze. Rozstępy tzreba traktować tak jak blizny. Co dobre na blizny będzie dobre i na rozstępy.

11

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Dziewczyny. od jakiegoś czasu pojawiły się na moim ciele rozstępy. Na początku nie zwracam na nie uwagi i po jakimś czasie zbladły( zrobiły się białe) wiem ze tych białych nie da się już zlikwidować, ale widzę ze ciągle pojawiają się nowe. Używam kremu przeciw rozstępom lecz jedne znikają- inne się pojawiają.
I tu pytanie do Was: Co może być ich przyczyna?? Zaznaczam ze w ostatnim czasie nie przytyłam, gwałtownie tez nie schudłam. Odżywiam się w miarę zdrowo, więc wydaje mi się, ze to nie jest niedobór cynku. Więc jak myślicie, co jest ich przyczyną?

12 Ostatnio edytowany przez sueno6 (2008-10-15 16:00:50)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

W moim przypadku przyczyna byly zaburzenia hormonalne....więc nie miałam i nie mam na to za bardzo wpływu...biore tabl anty i chociaz nie pojawiają się na razie nowe....

13

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

jedyną metodą na pozbycie się rozstępow jest zabieg laserowy jednak nie każdego na to stac .Jśli chodzi o rozstępy wynikłe poprzez ciąże to powiem tak cały okres ciąży smarowałam się oliwką bambino od 1tygodnia aż do porodu i powiem krotko nie mam ani poł rozstępa. Lepiej zapobiegac.

14 Ostatnio edytowany przez moniulka1313 (2009-07-03 18:41:44)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Moja córka ma 14 lat i ma straszne rozstępy pod kolanami, na biodrach,na ramionach na rękach co mam zrobic żeby jej pomóc

15

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

oj cellulitu wcale nie jest się tak ławo pozbyć! Ja 3 miesiące na masaże chodziłam, cellasene łykałam i stosowałam dietę. no i na szczęście zniknął. Rozstępy też mi się zmniejszyły, ale nie do końca i jakiś krem sobie chcę kupić.

16

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja mam na piersiach rozstępy.Koleżanka poleciła mi krem Perfecta do szybkiej redukcji rozstępów, twierdziła, że są efekty. Właśnie dzisiaj go kupiłam. Może któras z was go używała, chciałabym wiedzieć, czy rzeczywiście to serum powoduje choćby ich zblednięcie

17

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Wiesz co z tego co wiem sama i zresztą potwierdzają to wcześniejsze wpisy rozstępy,które sie pojawiły nie znikną.Można je rozjasnić i w jakiś sposób zredukowac ,ale nie do końca.Ja  moge polecic krem na rozstępy firmy Oriflame,który je rozjaśni.

18

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Na rozstępy w początkowej fazie (chociaż głównie na cellulitis) polecam olej lniany tłoczony na zimno nierafinowany. Dostępny jest w każdym sklepie ze zdrową żywnością. Zbawiennie działa na całą skórę-jedyny minus tego oleju to fakt, że trzeba go pić łyżkę dziennie.... sama go używam i polecam smile

19

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

ja na rozstępy używałam kremu Revitol Stretch Mark. Zamówiłam sobie go w necie, bo tak normalnie to nie wiem czy można go dostać w jakiejś aptece. Stosowałam już wiele kremów i jak do tej pory to był jedyny krem na rozstępy, który rzeczywiście działał:)

20

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Rewelacyjnym produktem na cellulit i rozstępy jest ?Kolagen Naturalny. Sama go stosuję i nie mam już z tymi przypadłościami problemu. Zapraszam do dyskusji na ten temat:)

21

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

a czy kolagen działa na rozstępy już istniejące, czy tylko zapobiega ich powstawaniu?

22

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

ja na rozstępy polecam balsam serum, Perfecta extra slim, na rozstępy, a dla osób z celulitem na celulit, efekty sa naprawdę widoczne, serum działa bardzo przyjemnie chłodząc, a skóra jest gładka, myślę ze jeśli komuś zależy by chodź trochę zmniejszyć rozstępy to zainwestuje 11 zł na tubkę tego serum smile

23

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Kami90 ja też stosuję Perfecte i zgadzam się z tobą,że efekty są a koszt nie wielki,ale wiadomo,ze i tak nie zlikwidujemy ich do końca.Dla mnie rozstępy to też koszmar sad

24

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

ja mam celulit, i dla mnie to tez tragedia... ale trzeba poczytać też jak odżywiać skóre od środka, wiem ze na celulit trzeba pic sok grejpfrutowy, i odpowiednio nawilżać i złuszczać martwy naskórek, rozstępy to trudniejsza sprawa, są jak blizny tylko laser je usuwa, ale warto poczytać wink

25

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

posty przeniesione

SylwiaFM napisał/a:

Witam

Mam spory problem.

Mam 23 lata i niestety mam już rozstępy a jest to spowodowane gwałtownym przytyciem.
W ciągu 2 miesięcy przytyłam 10 kg.

Co mam zrobić żeby się ich pozbyć i żeby zrzucić parę kilogramów.

kasiamruczek1 napisał/a:

Mam ten sam problem,niestety nie da się ich usunąć one już zostaną.Można jedynie sprawić by zbledły i były mniej widoczne.W aptece jest wiele dostępnych środków.

karmelka24 napisał/a:

SylwiaFM ja ćwicze rano i wieczorem przynajmniej 30 minut. Przede wszystkim ćwiczenia na mięśnie nóg. Najważniejsze to nie oczekiwać, że rozstępy znikną, bo szybko się zniechęcisz. Staraj się też jeść mniej, np. nie jedz po 19:00 (mi to niestety nie wychodzi wink )

kasiula810 napisał/a:

Ja po ciazy mam ich mnostwo, caly brzuch, uda , ale jakos nauczylam sie z nimi zyc wink

maju napisał/a:

To zależy od tego, jakie masz rozstępy.  Rozstęp ma podobną strukturę do blizny, dlatego walka z nimi musi się opierać na pobudzaniu budowy nowych włókien kolagenowych i elastyny.
Jeżeli rozstępy są różowe lub "fioletowawe" to łatwiej z nimi walczyć niż białymi.
Na te "łatwiejsze" stosuje się z reguły różne specyfiki apteczne lub drogeryjne. W tym przypadku ważny jest sposób aplikacji - trzeba je porządnie wmasować - dwa razy dziennie.
"Białe" wymagają już zabiegów dermatologicznych, ale to sporo kosztuje.
Na pewno na oba typy wskazany jest sport i zbilansowana dieta, dzięki której nie będziesz gwałtowanie chudła ani tyła. Nie możesz powtórnie dopuścić do takiej sytuacji.
Ja na swoje rozstępy używam preparatu Sorayi, poza tym biegam, ćwiczę i uprawiam jogę. I widzę pozytywne efekty smile.  A na początku wybrałam się do dermatologia i mu je pokazałam.   

Ważna jest systematyczność, dlatego życzę powodzenia w wytrwałości wink.

26

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

posty przeniesione

caspien napisał/a:

witam mam problem... od dwóch tygodni zauważyłam dziwne czerwono - fioletowe plamy a raczej kreski w dolnych okolicach piersi...<br> czy może krótaś sie orientuje co to może być? (zanim pójdę do lekarza) sad

kasiamruczek1 napisał/a:

Może to są rozstępy skoro mówisz o kreskach czerwono fioletowych,zacznij smarować piersi jakimś kremem przeciwko rozstępom smile

Kakyuu napisał/a:

caspien kasiek ma racje to mogą być rozstepy...a kiedy sa nowe można im jeszcze zapobiec..jak zbieleją jest juz trudniej...

caspien napisał/a:

ale od czego to?  nie przytyłam ani nie schudłam.... piersi może i urosły ale naprawde minimalnie sad

27

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

racją jest to co któraś z was napisała na poprzedniej stronie: jeżeli rozstęp już powstanie to nie można się go pozbyć - żadnek krem nie pomoże, może go nieco wybielić, zmniejszyć widoczność, ale cudów nie ma ... dlatego lepiej zapobiegac, nawilżac skore, chodzic na mezoterapie, unikac radykalnych zmian wagi smile w innym wypadku (o tym tez juz ktos wspominal) jedynym rozwiązaniem jest laserowe usuwanie rozstepow. a wbrew temu co sie sądzi nie jest to wcale droga impreza bo przynajmniej raz na zawsze ma sie z tym spokoj a nie miesiącami stosuje kremy nei przynoszące radykalnego efektu.
Piszę, bo sama przechodzilam przez cos podobnego mianowicie bardzo schudlam swojego czasu i na posladkach powstalo pare okropnych rozstepow. Poddałam je zabiegowi laserowemu  i teraz niemal nie ma znaku ze kiedykolwiek tam byly ! big_smile . Naprawde polecam wam szczerze jezeli rozstepy skutecznie uprzykszają wam swobode bo nie jest to warte.

28

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

heh, ja w ciazy nie jestem,ale mam rozstepy na pupie, udach i kolanach...

29

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja słyszałam, że skutecznie usunąć rozstępy można dzięki lipolizie laserowej np. Body Mix. Co prawda koleżanka miała tym urządzeniem usuwany celullit ale przy okazji też i rozstępy jej się bardzo zmniejszyły. Apa­rat ten łączy w sobie laser, masaż ciśnie­niowy, fotostymulcję i krioterapię.
Miała zabieg w Instytucie Sharley w Warszawie.

30

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

rozstępy podobnie, jak i cellulit zmora wielu kobiet. Jak nie każdej. Tyle się słyszy o różnych metodach walki z rozstępami, ale czy któryś z nich jest skuteczny ??
wiecie, już się naczytałam o tym, że kremy, balsamy nie są zbyt skuteczne;/ więc co nam pozostaje ??
Na stronie kliniki IQ Medica czytałam o laserowym usuwaniu rozstępów. Co wy o tym myślicie?? Może któraś z was już była na takim zabiegu?? i opowie o efektach?

31

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
lukrecja7777 napisał/a:

Ja słyszałam, że skutecznie usunąć rozstępy można dzięki lipolizie laserowej np. Body Mix. Co prawda koleżanka miała tym urządzeniem usuwany celullit ale przy okazji też i rozstępy jej się bardzo zmniejszyły. Apa­rat ten łączy w sobie laser, masaż ciśnie­niowy, fotostymulcję i krioterapię.
Miała zabieg w Instytucie Sharley w Warszawie.

lukrecjo,
A czy ten zabieg body mix jest bolesny? Czy można mu się poddać np. w gabinecie kosmetycznym, czy raczej w jakiejś klinice? No i jak przedstawia się sprawa kosztów za taki zabieg? I jeszcze jedno.... czy efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, czy może trzeba wykonać całą serię?

32

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Klaudio cena zabiegu Body Mix uzależniona jest od wielkości obszaru ciała poddawanego procedurze oraz kosmetyków i ampułek stosowanych. Koszt zabiegu może wynosić od 150 ? 700 PLN. Poza tym sam zabieg jest bardzo przyjemny i nie stwarza poczucia dyskomfortu na żadnym z etapów.  Do uzyskania widocznych efektów kurację urządzeniem Body Mix należy wykonać w serii  od 7-15 zabiegów, przeprowadzanych naprzemiennie z zabiegami kosmetycznymi.

33

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Witam
jestem facetem mam 21 lat i...rozstepy na posladkach.
mozliwe ze z powodu siedzacej pracy, nic innego nie przychodzi mi na mysl.
Mialem bardzo atrakcyjne posladki ale teraz totalnie sa do bani.
Moze macie kobiety jakis skuteczny sposob ale jednak, dyskretny, bo jednak glupio tak...

34

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Kumpelka mnie namawia żebym poszła na masaż. Znam taki salon przy Karolkowej 50, ale nigdy tam nie byłam ?.może znajdzie się ktoś doświadczony i podzieli się wrażeniami:) ?

35

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Lukrecjo,

Wielkie dzięki za odpowiedź odnośnie zabiegu body mix. Przyznam, że spodziewałam się podobnej odpowiedzi, że dla optymalnych efektów potrzebna będzie cała seria od kilku do kilkunastu zabiegów. Teraz nie pozostało mi chyba nic więcej jak odkładać z wypłaty po ok. 200 zł, bo naraz to ja tyle kasy nie zdołam uzbierać big_smile No, chyba, że jakiś dobroduszny mikołaj zawita na Wigilię z papierkowymi prezentami haha

Dziwaku,
Rozstępy na pośladkach to raczej nie od siedzącej pracy, ale np. od wzrostu masy ciała i braku aktywności ruchowej. Możesz poddać się np. wspomnianemu zabiegowi body mix, możesz zacząć ćwiczyć, no i 2 razy dziennie wcieraj w pośladki krem niwelujący rozstępy. Takowe kremy nie należą do tanich, a ich skuteczność opiera się na naprawdę wielomiesięcznym stosowaniu sad Chyba już lepiej przełamać wstyd i iść na zabieg, gdzie efekty będą o stokroć szybsze i suma sumarum chyba nawet taniej Cię to wyjdzie.

36

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Rozstępy są straszne. najgorsze jest w nich to,że nie ma skutecznego kremu na pozbycie się ich. Czytałam co prawda o rożnych zabiegach, dzięki którym można się ich pozbyć,ale one muszą być bardzo bolesne. W końcu to ścieranie naskórka, prawda? Któraś z was miała może takie zabieg?

37

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja się pozbyłam wielkich, czerwonych i białych rozstępów na ramionach, brzuchu, udach i pod kolanami spowodowanymi gwałtownym przytyciem 20 kg. Wystarczyły regularne, gruboziarniste peelingi 2 razy w tygodniu i smarowanie ciała oliwą z oliwek (ze sklepu spożywczego, nie kosmetycznego). Trochę trwało pozbycie się ich ale w końcu się udało wink

38 Ostatnio edytowany przez one_day (2011-01-30 12:48:23)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

a wy się konsultowałyście z kimś, jaką metodę wybrać ??
żeby pozbyć się rozstępów ??

39

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Rozstępy możesz zmniejszyć korzystając ze zwyczajnych kosmetyków. Np. jest taki kosmetyk BIO LIFT PROFESSIONAL - JON ION LIFT EXTRA
Oczywiście samym kosmetykiem rozstępów nie wyeliminujesz, ale je spłycisz. To jak bardzo je zminimalizujesz zależy wyłącznie od ich wielkości. Jeśli są symboliczne to samymi kosmetykami możesz je wyeliminować. W przeciwnym wypadku konieczny będzie zabieg...

40

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
mariolkaazz napisał/a:

A czy może znacie jakiś dobry gabinet gdzie można usunąć rozstępy laserem? Bo na mnie nic nie działa a słyszałam ze takie zabiegi skutkują.

Ja byłam na zabiegu laserem CO2 - fraxel chyba się nazywa jak dobrze pamiętam - byłam we Wrocławiu w gabinecie Art Estetica - bardzo polecam - naprawdę rewelacja! Na kremy wydałam majątek i efektów nie miałam, a tu miłe zaskoczenie. Warto dziewczyny, warto!

41

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Sama rozstępów nie mam, ale moge powiedzieć co robiła moja siostra by im zapobiec. By zapobiec rozstępom stosowała oliwkę (taką jak dla dzieci, najzwyklejszą) wcierała ją w swoje ciało i przy okazji robiła sobie mały masaż. To uelastyczniło jej skórę. I mimo ciąży, mimo przybrania ładnych parunastu kg podczas ciąży nie ma rozstępów. Może jakiś jeden mały by się znalazł, ale nic więcej. Dobrze jest za parę złotych zapobiec rozstępom, by później nie wydawać fortuny na walkę z nimi. Pozdrowionka!

42

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Jestem młoda a niestety mam spore rozstępy na pośladkach i udach. I ''najlepsze" jest to, że wiem, że mam małą szansę się ich pozbyć, bo są wywołane zmianami hormonalnymi, zażywaniem licznych leków hormonalnych. Więcej o tym: http://www.biomedical.pl/uroda/rozstepy-przyczyny-zapobiegania-dieta-577.html

I jestem zła, bo chcę wyjść na plażę w skąpym stroju(poza rozstępami figurę mam ok, jestem wysoka i szczupła),ale nie chcę, NIE MOGĘ pokazywać takiego posiekanego tyłka i ud. Dodam jeszcze, że zawsze dbałam o siebie, mam skórę jędrną i nawilżoną, stosowałam i stosuję kremy lub oliwkę i czasem peeling.I niewiele mi to dało, niestety.
Uff, wygadałam się. Jak Wy radzicie sobie z rozstępami?

43

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Osobiście używałam tylko kremu na rozstępy z Eveline...były jeszcze wtedy małe i chyba pomogło. Koleżanki mnie namówiły, bo osobiście nie wierzyłam w takie cuda, teraz trochę inaczej na to patrzę. Może systematyczne smarowanie mogłoby jeszcze coś pomóc? Może bardziej doświadczone dziewczyny coś podpowiedzą. Na pewno krem wspomaga...

Pozdr.

44

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja tam mam rostępy mimo że codziennie po 20 min spędzam na smarowaniu ciała oliwką, kremami i balsamami. Niestety chyba taka ma natra sad Dodam że jestem w 7msc ciąży.

45 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-08-14 22:02:56)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
Nie moja wina napisał/a:

Ja tam mam rostępy mimo że codziennie po 20 min spędzam na smarowaniu ciała oliwką, kremami i balsamami. Niestety chyba taka ma natra sad Dodam że jestem w 7msc ciąży.

No z rozstępami , to ciężka walka.
Ja keidyś jak moje były jeszcze czerwone, to smarowałam, starałam się mieć ruch, lecz niewiele to dało. Mam rozstępy bardzo dużem, z daleka nawet widoczne, taka "mozaika" z rozstępów na udach , przy kolanach (!), na pupie, piersiach trochę.
A czemu ? Problemy hormonalne i wtedy też często się robią niestety hmm
Najważniejsze to dieta, ruch, smarowanie, ale Bogiem a prawdą cięzko, by zniwelować , a takie jak już ja mam, to niestety nie znikną, muszę się z nimi pogodzić.
Ja akurat się już z tym pogodziłam i może to głupie, ale nie wyobrażam sobie już swojego ciała bez nich, taki tygrysek ze mnie wink

46

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
truskaweczka19 napisał/a:

No z rozstępami , to ciężka walka.
Ja keidyś jak moje były jeszcze czerwone, to smarowałam, starałam się mieć ruch, lecz niewiele to dało. Mam rozstępy bardzo dużem, z daleka nawet widoczne, taka "mozaika" z rozstępów na udach , przy kolanach (!), na pupie, piersiach trochę.
A czemu ? Problemy hormonalne i wtedy też często się robią niestety hmm
Najważniejsze to dieta, ruch, smarowanie, ale Bogiem a prawdą cięzko, by zniwelować , a takie jak już ja mam, to niestety nie znikną, muszę się z nimi pogodzić.
Ja akurat się już z tym pogodziłam i może to głupie, ale nie wyobrażam sobie już swojego ciała bez nich, taki tygrysek ze mnie wink

Ja też się jakoś przyzwyczaiłam do swoich rozstępów. Mam spore na wewnętrznej stronie ud, nie wygląda to jakoś koszmarnie, ale pięknie też nie. Jednak jakoś z nimi żyję. Stosuję krem AA "Ja i Mama Krem na rozstępy" ale jakoś spektakularnych efektów nie dostrzegam, może dlatego, że niezbyt regularnie go używam. A powiedzcie mi kochane, czy też tak macie, że nieraz rozstępy są ciemne, wręcz czerwone, a czasem ledwo widoczne? Wiecie od czego to zależy?

47

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
Guniaczek napisał/a:
truskaweczka19 napisał/a:

No z rozstępami , to ciężka walka.
Ja keidyś jak moje były jeszcze czerwone, to smarowałam, starałam się mieć ruch, lecz niewiele to dało. Mam rozstępy bardzo dużem, z daleka nawet widoczne, taka "mozaika" z rozstępów na udach , przy kolanach (!), na pupie, piersiach trochę.
A czemu ? Problemy hormonalne i wtedy też często się robią niestety hmm
Najważniejsze to dieta, ruch, smarowanie, ale Bogiem a prawdą cięzko, by zniwelować , a takie jak już ja mam, to niestety nie znikną, muszę się z nimi pogodzić.
Ja akurat się już z tym pogodziłam i może to głupie, ale nie wyobrażam sobie już swojego ciała bez nich, taki tygrysek ze mnie wink

Ja też się jakoś przyzwyczaiłam do swoich rozstępów. Mam spore na wewnętrznej stronie ud, nie wygląda to jakoś koszmarnie, ale pięknie też nie. Jednak jakoś z nimi żyję. Stosuję krem AA "Ja i Mama Krem na rozstępy" ale jakoś spektakularnych efektów nie dostrzegam, może dlatego, że niezbyt regularnie go używam. A powiedzcie mi kochane, czy też tak macie, że nieraz rozstępy są ciemne, wręcz czerwone, a czasem ledwo widoczne? Wiecie od czego to zależy?

Na początku moje rozstępy były czerwone i każde na początku takie są. Niestety nie udało mi się ich zniwelować. Potem zrobiły się białe i takie już mam, takich nie da się akurat zlikwidować. Jednym słowem rozstępy najpierw są czerwone i te da się zniwelować, a potem białe.

48

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ale u mnie to właśnie jest tak, że te rozstępy są mniej więcej tego samego "wieku" a po prostu jednego dnia są czerwone, a innego prawie wcale ich nie widać.

49

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

To powiem Ci, że nie mam pojęcia o co tu chodzi.

50

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Nie jestem tym zaniepokojona, tylko zaciekawiona. Sprawiają wrażenie jakby na coś reagowały. Na pogodę na przykład big_smile

51

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Samymi kremami nic się nie poradzi na istniejące już rozstępy. Ja rozprawiłam się z moimi "pamiątkami" po ciąży laserem Fraxel. Ten zabieg powoduje powstanie nowych komórek skóry, co prowadzi do tego, że rozstępy w znaczny sposób zostają spłycone i zmniejszone, a tym samym mniej widoczne. Nie spodziewałam się takiego efektu. Znów mam ładną i gładką skórę smile Fraxel robi się w gabinetach medycyny estetycznej.

52

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
minia5 napisał/a:

Samymi kremami nic się nie poradzi na istniejące już rozstępy. Ja rozprawiłam się z moimi "pamiątkami" po ciąży laserem Fraxel. Ten zabieg powoduje powstanie nowych komórek skóry, co prowadzi do tego, że rozstępy w znaczny sposób zostają spłycone i zmniejszone, a tym samym mniej widoczne. Nie spodziewałam się takiego efektu. Znów mam ładną i gładką skórę smile Fraxel robi się w gabinetach medycyny estetycznej.

No niby kremy zupełnie rozstępów nie zlikwidują, ale na pewno sa pomocne w tej najwcześniejszej fazie, kiedy są jeszcze świeże... Mnie na zabiegi nie stać więc łapię się tego co w zasięgu mojej kieszeni smile Tym ktore mają podobnie zalecam krem na rozstępy Evline slim extreme (dobry!)

53

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Przejrzałam wasze propozycje i wciąż mogę zagwarantować, że zdecydowanie najlepsze efekty da BIO LIFT PROFESSIONAL - JON ION LIFT EXTRA
Ten krem działa cuda - zresztą przetestujcie sobie. Czy autorka tematu zaradziła problemowi?

54

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Hmm moim najlepszym sposobem na rozstępy okazał się laser frakcyjny W sumie żałuje że wczesniej się na niego nie zdecydowałam tylko wydałałam tyle kasy na kremy i masaże, które nie bardzo pomogły w walce z rozstępami

Ehh szkoda gadać ile miałam problemów z rozstępami, na szczęście dla mnie już nie są takie wyraźne. Pewnie po wyplacie zapisze się na kolejny zabieg tongue

55

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
gothka napisał/a:

Ja się pozbyłam wielkich, czerwonych i białych rozstępów na ramionach, brzuchu, udach i pod kolanami spowodowanymi gwałtownym przytyciem 20 kg. Wystarczyły regularne, gruboziarniste peelingi 2 razy w tygodniu i smarowanie ciała oliwą z oliwek (ze sklepu spożywczego, nie kosmetycznego). Trochę trwało pozbycie się ich ale w końcu się udało wink

Jakiej firmy były te peelingi, pamiętasz? I ile mniej więcej trwało pozbycie się rozstępów? Znikły całkowicie, czy tylko się rozjaśniły?
Pozdrawiam

56

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak usunąć rozstępy na tyłku i udach. Patrze w lustro i mnie przerażają. sad to jest okropne. Zna ktoś jakieś skuteczne kremy? A może jest jakaś inna forma pozbycia się ich? proszę o pomoc. sad

57

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

ja myślę, że oprócz wsmarowywania w ciało kremów, powinno się ćwiczyć i uprawiać sport to też pomoże nam w zapobieganiu rozstępów i cellulitu. powinno prowadzić się aktywny tryb życia i regularnie dbać o skórę. to na pewno pomoże!!!

58

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

mam rozstępy od okresu dojrzewania (kiedy gwałtownie rosły mi piersi i biodra). Próbowałam różnych kosmetyków w różnych cenach - rozjasniają je to fakt, ale bruzdy i blizny po nich zostają. Ćwiczenia tylko napinają skórę, staje się ona jędrniejsza, smaruj je kremem nawilżającym, ewentualnie polecam Ci balsam na rozstępy Tołpy (jest dobry, jak do tej pory najbardziej skuteczny) ale też nie likwiduje problemu całkowicie.
Ponoć dobra jest mezoterapia, ale mnie na nią nie stać (200-300 zł za jeden zabieg a potrzebnych jest conajmniej kilkanaście).
Najlepszy sposób - polubić je smile. Miałam rzesze adoratorów i żadnemu z nich nie przeszkadzały. Jedyne osoby wypominające mi ich obecność to zazdrosne koleżanki (szczególnie te na biuście bo mam znacznie większy biust od nich i żal im dupę od zawsze ściskał). Zaakceptuj je i olej. Nikomu oprócz Ciebie nie przeszkadzają, uwierz.

59

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

W sieci jest kilka informacji na temat leczenia rozstępów - między innymi zmiana diety, budowa odpowiedniej bazy ćwiczeń i kremy na rozstępy. One są rzeczywiście "na rozstępy" czy tylko tak się nazywają?
Z moich krótkich doświadczeń wynika, że profilaktyka jest najważniejsza, że zdecydowanie lepiej wychodzą na tym kobiety które od dawna dbają o piękno swojej skóry w sposób naturalny, dbają o nawilżenie skóry itp.

60

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Dla mnie też rozstępy to zmora .  Mam na udach , pupie ,piersiach i łydkach .  Jak się ich pozbyć ?Może jakieś zabiegi u kosmetyczki ?

61 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-16 11:37:01)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Dokładnie tak jak piszę ChodzikMaria ja na spam  dowiedziałam się tyle ważnych informacji o rozstępach. Polecam aby każda z was przeczytała kobieta krok po kroku opisuje swoją historię o rozstępach i co należy stosować aby się ich pozbyć.

62

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Jeju, próbowałam naprawdę różnych preparatów. Teraz mam Censtrię i to jest dopiero fajny krem. miałam ciemne rozstępy, a teraz zupełnie zmieniły kolor i są dużo mniej widoczne. U mnie działa, więc może komuś się przyda ta informacja.

63

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja po ciąży smarowałam rozstępy olejkiem rycynowym i olejkiem ze słodkich migdałów. Roztępy stały się jaśniejsze, skóra gładsza i jędrniejsza.

64 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-08-18 12:00:11)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja mogę polecić sprawdzony na sobie kosmetyk - Stri-erase. Stretch Marks z spam Walka z rozstępami jest trudna i nigdy one całkiem nie znikną, ale dobry kosmetyk zniweluje problem

65

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Słyszałam od koleżnaki która ostatnio urodziła, że podczas ciąży używała regularnie kremu sexy mama Bielendy i nie pojawiły jej się dzięki temu żadne rozstępy. Podobno olejek rycynowy tez dobrze się sprawdza.

Posty [ 1 do 65 z 88 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024