zakochana? zauroczona? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zakochana? zauroczona?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: zakochana? zauroczona?

jak cześć kobiet na tym forum chciała bym się wygadać sad od kilku miesięcy spotykałam się z mężczyzną kilka lat starszym...  po paru miesiącach nagle przestał się odzywać i ostatnio coś mnie podkusiło żeby się zalogować na portal społecznościowy i znaleźć jego profil no i znalazłam nawet zdjęcia były... niemowlaka i zaniemówiłam... oczywiście zaraz za telefon chwyciłam dzwonie i pytam sie czy sobie ze mnie drwi czy kpi i zaczął ze skruchą mówić że to była wpadka że jest i będzie zawsze sam że jest tchórzem nie raz miał mi to powiedzieć ale jest mną tak zafascynowany że nie wiedział ze aż tak mnie może skrzywdzić... Najgorsze w tym wszystkim jest to że dość często wspominam nasze spotkania czułe pocałunki i na samą myśl tego wszystkiego mam motylki w brzuchu sad

Czuje się jak chomik w kołowrotku i nie dochodzę do żadnych wniosków...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zakochana? zauroczona?

Facet ma dziecko, nie przyznał się od razu, ponieważ się bał, że go z miejsca odrzucisz, dlatego czuje się jak tchórz.

Nadal masz motylki, ale powinnaś być bardzo ostrożna. Nie można generalizować i wrzucać go do worka z wszystkimi "wpadkującymi", porzucającymi kobiety i szukającymi następnych.

Z drugiej strony nie wiesz jakie on ma relacje z matką dziecka? Czy rozeszli się całkowicie, czy ona ma kogoś innego, czy nie myśli o tym, żeby do siebie wrócili? Czy on ma kontakt z tym dzieckiem, czy tylko miał zdjęcia z niemowlakiem, a teraz praw już nie ma?

Zdarza się, że dziecko powoduje rozstanie na jakiś czas, wchodzi się w inne związki, a potem jednak dwoje ludzi dochodzi do wniosku, że są rodzicami i lepiej byłoby, aby dziecko miało matkę i ojca...razem.

Musisz na prawdę być bardzo, bardzo ostrożna i obiektywna. Możesz spróbować ciągnąć znajomość na gruncie koleżeńskim, rozpracować go i dopiero coś dalej zdecydować. Albo dać sobie spokój z nim całkowicie, tylko że jak masz motylki, to będzie Cię to męczyło bardzo długo.

3

właśnie nie wiem jakie on ma z nimi kontakty... nawet tak do końca mi nie wytłumaczył dla czego jest rozwodnikiem. On się nie odzywał od ostatniej rozmowy a ja z jednej strony bym chciała wiedzieć wszystko a z drugiej  nie chce mieć z nim kontaktu, martwię się tylko tym że długo będe przeżywać że mnie tak potraktował sad

4

On raczej się nie odezwie, ponieważ dobrze wie, że sam zawalił sprawę.

Musisz zdecydować jak najszybciej.

1. Zapomnij, nie kontaktuj się. Będzie to Ciebie przez jakiś czas jeszcze dręczyło, kiedyś minie.

2. Porozmawiaj z nim, powiedz, że nie zasługujesz na taki przykry i krzywdzący epizod w swoim życiu i chcesz wiedzieć wszystko, czarno na białym. Takie rozwiązanie sprawi, że ta historia nie będzie w przyszłości aż tak bolesna i nierozwiązana, zamkniesz ją. Będziesz wiedziała, że zrobiłaś wszystko co mogłaś.

To tylko moje zdanie, ja po prostu nie lubię czegoś "zawiesić" i żeby samo się rozeszło.
Pamiętaj, że Twoja decyzja będzie najlepsza. Powodzenia. smile

5

może faktycznie nie powinnam tego zostawiać tak w nieładzie. Dziękuje za rade smile

6

kłamstewka mają krótkie nogi,,,,dobrze że dowiedziałaś się tego w miarę szybko----pomyśl co by było gdybyś była z tym mężczyzną po ślubie,i mielibyście dziecko?!?  wtedy na pewno byłoby ci trudniej to znieść ,,,lepiej teraz niż wcale kochana:-)   kobiety są silniejsze niż się wydaje,potrafimy się podnieść z uniesioną głową nawet gdy wpadniemy w przepaść,,uwierz że ty też dasz radę i masz w sobie tyle siły by zapomnieć i żyć na nowo,,,:-)

aniołeczek

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zakochana? zauroczona?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018