Dylemat z prostownicą. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Dylemat z prostownicą.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Dylemat z prostownicą.

Witam !

Niedawno popsuła mi się prostownica to znaczy upadła na ziemię i się całą potrzaskała, fakt faktem, że nie była droga i dobra, ale włosy prostowała. smile
A więc zwracam się do was z prośbą abyście pomogły wybrać mi prostownicę która będzie, do 170zł, nie niszczyła mocno włosów i żeby utrzymywała efekt, aż do wieczora. big_smile

Z góry wam dziękuję! :*

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dylemat z prostownicą.

polecam remingtona . dobrze prostuje wlosy. masz regulacje temperatury i co najwazniejsze mozliwosc robienia prostownica fal loczkow lokow i wiele innych . jedno urzadzenie a tyle mozliwosci. jestem nia zachwycona! dla mnie ona nie ma zadnych wad

3

polecam ci z płytka ceramiczną bo nie niszczy tak włosów , z regulacją temperatury to też istotne
ja mam z firmy ADLER europe kiedyś kosztowała więcej a teraz kosztuje koło 100zł przez cały dzień mi się trzymają proste i nawet rano jak wstanę
jest po prostu genialna
proponuje Ci popatrzeć na allegro są tam prostownice jakich używają w salonach kosmetycznych cena też nie duża

4

Ja tak jak kaori polecam REMINGTONA. Najlepsza prostownica jakiej używałam. I można kupić już za 100zł.  I powiem Wam, że jak dla mnie jest dużo lepsza niż koleżanki z kreatyną i innymi bajerami.(nie pamiętam firmy ale kosztowała ok. 250zł)

5

Ja tez słyszę same dobre opinie o remingtonie smile

6

ja z kolei polecam babylissa model 2098U albo jakiś podobny smile rewelacyjnie prostuje, można też zakręcić włosy, jonizacja, regulacja temp.

7

Hmm... ja mam taką za 30 zł z supermarketu i nie narzekam wink Płytki ma ceramiczne, włosów nie niszczy, efekt utrzymuje długo... jeśli nie widać różnicy po co przepłacać? wink

8

remington najlepsza firma smile polecam wink

9

Witam! Mam pytanko : mianowicie czy na prostownicach Remingtona : Shine Therapy S9950 i FRIZZ THERAPY S9951 można kręcić włosy ? Bo zastanawiam się nad kupnem jednej z tych prostownic a w opisie nic nie pisze. ZAwsze myślałam, że na każdej idzie kręcić włosy jeśli maja wąskie płytki, ale w hurtowni fryzjerskiej powiedzieli mi, że tak nie jest;/, więc sama już nie wiem. Według Was moża kręcić na każdej?  Prosze o odpowiedzi i gorąco dziękuje smile

10

Te, którymi można kręcić włosy najczęściej wyposażone są w jakieś elementy, które pomagają utrzymać włosy "{nakręcone" na płytkę prostownicy - np. specjalne wytłoczenia albo są pokryte welurem. Widać też to po kształcie, bo są najczęściej zaokrąglone. Co do regulacji temperatury: na pewno powinna być, ale liczba stopni itp. to tylko bajery, za które się drożej zapłaci. nie warto też patrzeć na maksymalną temperaturę. Co z tego, że można prostownicę nagrzać do 230 stopni, kiedy do wyprostowania włosów wystarczy znacznie mniej, a taka wysoka temperatura tylko niszczy włosy? Istotne jest równomierne rozprowadzanie ciepła po płytce i utrzymywanie temperatury.
Druga ważna sprawa to powierzchnia płytek, faktycznie najlepsze są z ceramiki z różnymi powierzchniami, turmalinami, perłami, sol-gelem itp.jest tego mnóstwo - ważne, by po prostu płytki nie były metalowe.
I jeszcze ostatnia rada: trzeba patrzeć na szerokość płytek. Wąskie prostownice są łatwiejsze w "manewrowaniu" i pewnością będą odpowiednie do włosów większości Polek:)
Te szersze powinny wybierać osoby z grubszymi włosami.

11

Ja mam prostownicę philips chyba 70 zł dałam i bardzo jestem zadowolona. Mam ją już rok, nic nie pęka, nic się nie niszczy. Dobrze "jedzie" po włosach. Włosy są gładkie tak jak powinny, ma wysokie temperatury do 230 stopni (uwaga trzeba używać kosmetyków do termoochrony!). Polecam smile

12

Ja mam prostownice z Babyliss i jestem zadowolona smile nie psuje sie pomimo, że wiele razy mi juz spadła i fajnie dobrze prostuje smile polecam smile

13

a ja was kobietki zadziwię i napiszę wam, że KAŻDĄ prostownicą da się zrobić loczki to raz a żeby efekt prostych włosów utrzymywał się dłużej należy na wilgotne włosy nałożyć preparat ochronny przed temperatura np. z joanny i pasmo po paśmie prostować powoli przesuwając prostownicę po paśmie. widziałam nie raz jak moje koleżanki prostują włosy. po kilka razy "śmigają" prostownicą po włosach a wystarczy powoli pomału przesuwać prostownicę mam nadzieję że pomogłam wink

14

Jeszcze taką ciekawostkę napiszę.

Wybieraj prostownicę która rozgrzewa się do 180 stopni jeśli chcesz aby skutecznie prostowała włosy.

15

polecam prostownice od Babyliss, ja akurat mam z serii exclusive. Przed wszystkim dlatego, że babyliss to dobra i sprawdzona marka, która dba o włosy a nie mówi, że o nie dba. Po drugie ta prostownica ma regulacji temp w zalezności od stylizacji- czy chcesz mieć typowe proste druty czy naturalne proste czy w ogole loki, wybierasz sobie odpowiednią tamp, poza tym jeszcze ta prostownica ma dobry poślizg, więc nie pali włosów zacinając się na jakimś paśmie.

16

Spotkać się można z takimi prostownicami jak między innymi https://laborpro.pl/243EVO-Labor-Pro-Tu … ica-p2120. To właśnie sprzęt, który ma turystyczny rozmiar, a jednocześnie moc działania na tyle dużą, że szybko się nagrzewa i bardzo dobrze prostuje włosy.

Można się spotkać z małymi sprzętami jak: https://laborpro.pl/B265-Labor-Pro-Pros … zka-p2121. Rozmiar nieduży, ale wystarczająca moc, która gwarantuje udane prostowanie włosów. Poza tym w zestawie kosmetyczka.

18

Prostownice są przstarzałe
Prostownik skuteczniej prostuje włosy
Stają dęba

19

paslawek napisał/a:

Prostownice są przstarzałe
Prostownik skuteczniej prostuje włosy
Stają dęba

big_smile big_smile big_smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Dylemat z prostownicą.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024