ODMIENIEC ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » ODMIENIEC ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: ODMIENIEC ??

Czytając to forum, tocząc słowne polemiki zastanawiam się nad samym sobą
  Czy ja aby nie jestem odmieńcem w swoim postrzeganiu świata?

Lubię nazywać rzeczy po imieniu nie cierpię pseudo kompromisów które nie prowadzą do niczego w naszym życiu, całe życie miałem odmienne poglądy od kumpli i otoczenia, ale czy ta odmienność jest zła?
Jeżeli nie cierpię codziennego chamstwa, pozoranctwa, jeżeli uważam że duma i honor są jedną z cennych rzeczy jaką posiada człowiek, to źle?
Jak piszę że wszystkie kobiety są piękne i urocze, to jestem w błędzie ?
Czy jak mówię że kasa pozwala nam cieszyć się życiem i żyć w dobrej formie to też jest BZDURA?
Czy jak przedkładam towarzystwo ukochanej osoby nad towarzystwem kolegów przy kufelku piwa to jest to coś nienormalnego ?
Jeżeli lubię i cenię swoją teściową to jestem człowiek szalony ?
Jak napisałem slogan z piosenki że "Facet to świnia"  to rozpętała się słowna burza na forum a obrońcy męskich szowinistów podnieśli takie raban że wątek został napiętnowany przez moderatorów.
A jak jeszcze napiszę że lubię sprzątać i myć gary to też będzie powodem do polemik ?
Czy jeżeli wszyscy idą jedną drogą a ta droga w/g mnie jest zła to mam iść razem z nimi czy zboczyć na swój dobrze oceniany szlak ?

Nie wiem co myśleć czy ta moja ODMIENNOŚĆ jest już taka groźna ?
Czy nie muszę się wybrać na kanapkę do psychoanalityka ?
Wpadłem w szereg rozterek przez to forum i nie wiem co czynić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ODMIENIEC ??

Rozwiązałam ten test z mojej perspektywy i wygląda na to , że też powinnam poszukać dobrego psychoanalityka . smile

3

Odp: ODMIENIEC ??

Nic nie czyń........ bądź sobą.A kanapkę- odpuść sobie- no chyba,że to będzie kanapka z wędlinką lub czymś smacznym.

4

Odp: ODMIENIEC ??

każdy ma jakieś zdanie na dany temat. a to, że jest to zdanie inne niż większości, nie znaczy, że jest gorsze.

5

Odp: ODMIENIEC ??

Gdyby wszyscy byli tacy sami było by nudno smile

6 Ostatnio edytowany przez wczesajka (2009-01-26 21:51:58)

Odp: ODMIENIEC ??

odmieniec- wrecz przeciwnie.

a poza tym to z punktu widzenia kobiety- nie jest Panu daleko do ideału smile

7

Odp: ODMIENIEC ??

Powiem wprost
to jest  SKANDAL co się dzieje na tym forum, granda i dziecinada
kto tu rządzi drogi administratorze ?
jak można tak postępować ?
Może mi ktoś wyjaśni gdzie się podziały posty które napisała :
brysia,  Jeanne no i oczywiście JA 
jak można tak postępować ?
nic w tych postach nie było aby można je usuwać, ale fakt jest faktem że ktoś je skasował, a najbardziej mi szkoda tej pięknej foty prosiaczka w eleganckich ciżemkach,
Ja myślałem że to jest forum poważnych ludzi, ale widzę że byłem w błędzie
jest to mało poważne takie traktowanie forumowiczów
Zapewne ten post też zniknie gdyż mówi prawdę, to jest Gebelsowska i stalinowska szkoła.
proszę dalej prowadzić tak to forum a zapewne większość poważnych ludzi zrezygnuje z obecności na tym portalu, ja powiem że jestem strasznie zdegustowany i zawiedziony takim  podejściem do sprawy.
Żegnam.

8

Odp: ODMIENIEC ??

http://www.netkobiety.pl/t3272.html może dlatego?

9

Odp: ODMIENIEC ??
facettoświnia napisał/a:

Powiem wprost
to jest  SKANDAL co się dzieje na tym forum, granda i dziecinada
kto tu rządzi drogi administratorze ?
jak można tak postępować ?
Może mi ktoś wyjaśni gdzie się podziały posty które napisała :
brysia,  Jeanne no i oczywiście JA 
jak można tak postępować ?
nic w tych postach nie było aby można je usuwać, ale fakt jest faktem że ktoś je skasował, a najbardziej mi szkoda tej pięknej foty prosiaczka w eleganckich ciżemkach,
Ja myślałem że to jest forum poważnych ludzi, ale widzę że byłem w błędzie
jest to mało poważne takie traktowanie forumowiczów
Zapewne ten post też zniknie gdyż mówi prawdę, to jest Gebelsowska i stalinowska szkoła.
proszę dalej prowadzić tak to forum a zapewne większość poważnych ludzi zrezygnuje z obecności na tym portalu, ja powiem że jestem strasznie zdegustowany i zawiedziony takim  podejściem do sprawy.
Żegnam.

Heh... nie denerwuj się facet bo Ci żyłka pęknie. Następnym razem zwracaj uwagę na ogłoszenia.

10

Odp: ODMIENIEC ??

facettoświnia  - odnosząc sie do postu nr 1 opisującego twoją osobę, zapewniam, że moim skromnym zdaniem jesteś całkiem normalny a  nawet ponadprzeciętny (bez urazy oczywiście).
Nie rozumiem jednak, dlaczego zadałeś to pytanie "Czy ja aby nie jestem odmieńcem w swoim postrzeganiu świata?".
Czyżbym przeoczyła jakąś potężna burzę na któryms z wątków naszego forum która ci wyjątkowo dopiekła?

11

Odp: ODMIENIEC ??

nie ma sie co stresować- to tylko maszyna siadła- zdarza się

12

Odp: ODMIENIEC ??

Dziewczyny      WRÓCIŁEM
Uważać proszę na to co piszecie gdyż ja zawsze jestem przeciw   wink

13

Odp: ODMIENIEC ??

Wow ! Co za wejście smoka , a raczej świni big_smile
Zapomniałeś dodać : przeciw , a nawet ZA big_smile

14

Odp: ODMIENIEC ??

astar  napisała 

odnosząc sie do postu nr 1 opisującego twoją osobę, zapewniam, że moim skromnym zdaniem jesteś całkiem normalny a  nawet ponadprzeciętny (bez urazy oczywiście).
Nie rozumiem jednak, dlaczego zadałeś to pytanie "Czy ja aby nie jestem odmieńcem w swoim postrzeganiu świata?".
Czyżbym przeoczyła jakąś potężna burzę na któryms z wątków naszego forum która ci wyjątkowo dopiekła?

Na wstępie powiem tak   
Dziękuję za ocenę mojego postrzegania świata

Jeżeli się  rozchodzi o pytanie które zadałem to muszę powiedzieć że każdy rozsądny człowiek poprze to co napisałem w pierwszym poście ale jednak ten nasz świat nie jest taki różowy jak nam się wydaje, nie ceni się ludzi którzy mówią to co myślą, którzy nazywają rzeczy po imieniu,
ceni się natomiast pozerów i ludzi którzy wiedzą co i kiedy powiedzieć, taka jest nasza rzeczywistość, dlatego człowiek taki jak ja ma  ciężko w tym obecnym ludzkim  środowisku, jeżeli się zaś rozchodzi i przegapioną przez Ciebie burzę to powiem tak, nie była to burza raczej taki forumowy "zefirek" co prawda komuś ciśnienie tętnicze się troszkę podniosło ale raczej w granicach normy, służba zdrowia nie musiała interweniować  wink
Pozdrawiam Wszystkie Panie
no i jeszcze Krzysia
któremu jak widzę ciśnienie nie unormowało się po sugerowanej siłowni  wink

15

Odp: ODMIENIEC ??

Jeanne  napisała 

Zapomniałeś dodać : przeciw , a nawet ZA

Czytasz mi w myślach ale doszedłem do wniosku że mogę być posądzony o plagiat a nie mam doświadczenia w rozprawach sądowych   wink
oj
skłamał bym
kiedyś byłem w tym przybytku i nijak nie mogłem się przełamać aby nie mówić do Sędziego którym była oczywiście Pani  "Wysoki Sądzie" tylko zawsze mówiłem Proszę Pani, po kilku takich moich wpadkach Kobiecina się pogodziła z moim nie stosownym zachowaniem  wink

16

Odp: ODMIENIEC ??

najwqażniejsze to być sobą, ludzie sa różni i wcale porzez to nie muszą iść do psychoanalityka.

17 Ostatnio edytowany przez astar (2009-02-01 16:53:39)

Odp: ODMIENIEC ??

hmmm - facecie- każdy szuka w życiu czegos dla siebie co mu najbardziej odpowiada, jednej imponuje takie pozerstwo i robienie wszystkiego na pokaz, a drugiej imponują faceci z duszą. smile wszystko zależy od tego jaką kobietą się jest i czego się pragnie wink

18

Odp: ODMIENIEC ??

astar   
masz rację,
tylko że to pozerstwo i robienie coś na pokaz mnie jako takiego życiowego wywrotowca nie przekonuje,
a że Kobiety mają różne gusty to wiem tylko że jak tak patrzę na świat to muszę powiedzieć że jak się jest sobą i na dodatek jak człowiek potrafi żyć zgodnie z samym sobą, zgodnie ze swoimi ideałami / pod warunkiem że tym ideałem nie jest mało zrównoważony kumpel/ to kobiety takich FACETÓW lubią i cenią,   wink
tak trąciłem troszkę swoim samczym szowinistycznym NARCYZMEM
ale serio tak jest  wink

19

Odp: ODMIENIEC ??

hmmm- czuję, że był jakis facet który zalazł ci za skórę i to był własnie taki typ jakich wyjątkowo nie cierpisz...... ale to tak na marginesie.

No cóz, mam ostatnio do czynienia z takim NARCYZEM, powiem Ci że trochę do życia nastawiony na "daj" a nie na "bierz":( chciałby słuchac miłych słów jaki to on nie jest wspaniały itp, tylko czule i czule (wciąz sie dopomina) ale sam nic nie chce mi dawać. Gdyby nie jego wspaniała ponadprzeciętna dusza, dawno dałabym sobie spokój. Ale latam za nim i może wreszcie cos wskóram. Facecie - w miłości "dawaj" i nie oczekuj  nic w zamian. Fajnie być odmieńcem, bo tacy własnie nietypowi pociągaja nas kobiety. wink

20

Odp: ODMIENIEC ??
facettoświnia napisał/a:

Czytając to forum, tocząc słowne polemiki zastanawiam się nad samym sobą
  Czy ja aby nie jestem odmieńcem w swoim postrzeganiu świata?

Lubię nazywać rzeczy po imieniu nie cierpię pseudo kompromisów które nie prowadzą do niczego w naszym życiu, całe życie miałem odmienne poglądy od kumpli i otoczenia, ale czy ta odmienność jest zła?
Jeżeli nie cierpię codziennego chamstwa, pozoranctwa, jeżeli uważam że duma i honor są jedną z cennych rzeczy jaką posiada człowiek, to źle?
Jak piszę że wszystkie kobiety są piękne i urocze, to jestem w błędzie ?
Czy jak mówię że kasa pozwala nam cieszyć się życiem i żyć w dobrej formie to też jest BZDURA?
Czy jak przedkładam towarzystwo ukochanej osoby nad towarzystwem kolegów przy kufelku piwa to jest to coś nienormalnego ?
Jeżeli lubię i cenię swoją teściową to jestem człowiek szalony ?
Jak napisałem slogan z piosenki że "Facet to świnia"  to rozpętała się słowna burza na forum a obrońcy męskich szowinistów podnieśli takie raban że wątek został napiętnowany przez moderatorów.
A jak jeszcze napiszę że lubię sprzątać i myć gary to też będzie powodem do polemik ?
Czy jeżeli wszyscy idą jedną drogą a ta droga w/g mnie jest zła to mam iść razem z nimi czy zboczyć na swój dobrze oceniany szlak ?

Nie wiem co myśleć czy ta moja ODMIENNOŚĆ jest już taka groźna ?
Czy nie muszę się wybrać na kanapkę do psychoanalityka ?
Wpadłem w szereg rozterek przez to forum i nie wiem co czynić.

No to więcej takich odmieńców by się przydało na tym świecie....

21

Odp: ODMIENIEC ??

Jednym słowem wnioskuję że jeszcze nie  jest ze mną tak źle ?   wink
ta leżanka u psychoanalityka mam rozumieć że nie dla mnie ?   wink
Może tylko jestem staroświeckim ekscentrykiem ?
big_smile i big_smile   big_smile i big_smile

22 Ostatnio edytowany przez Nola (2009-02-03 21:23:24)

Odp: ODMIENIEC ??

No nie jest z Tobą źle:) Pokusiłabym się o stwierdzenie, że jesteś Oryginalny smile A "wszystko co oryginalne jest lepsze" - jeansy, kompakty, dolary tongue
Facecie, nie każdy jest na tyle odważny, żeby mówić to co myśli smile Ważne, że kroczysz własną drogą i bądź taki jak jesteś - nie waż się zmieniać ! wink

23

Odp: ODMIENIEC ??

Hej, postanowiłam tu napisać bo myślę, że my kobiety często i zbyt często przejmujemy zwykłymi pierdołami, a niepotrzebnie bo my wszystkie jesteśmy po prostu super i tego się będę trzymać!

24

Odp: ODMIENIEC ??

quinlatifa  napisała:

my kobiety często i zbyt często przejmujemy zwykłymi pierdołami, a niepotrzebnie bo my wszystkie jesteśmy po prostu super i tego się będę trzymać!

big_smile    big_smile    big_smile
polecam więc ten wątek, a wszystko będzie jasne    wink

http://www.netkobiety.pl/t3048.html

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » ODMIENIEC ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024