szukam kogoś z kim można pogadać o wszystkim i o niczym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » szukam kogoś z kim można pogadać o wszystkim i o niczym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: szukam kogoś z kim można pogadać o wszystkim i o niczym

witam , mam dwójkę dzieci , męża, pracę dość dobrą ale nie mam najważniejszego - osoby z która można pogadać tak od serca o wszystkim i o niczym. mąz nie zastąpi przyjaciela więc jeśli jest ktoś chętny a też chciałby przechodzić smutki i radości z kimś bliskim to bardzo chętnie . a tak w ogóle jestem z woj. pomorskiego

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam kogoś z kim można pogadać o wszystkim i o niczym

Hej,jeśli potrzebujesz wygadać się to zapraszam śmiało:)

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

3

Cześć Aga.Jestem ze Śląska mam trje dzieci,od pewnegoczasu nie pracuję zawodowo i trochę brakuje mi kontaktów z ludżmi a z mężem (jak sama słusznie zauważyłaś nie zawsze się da pogadać).Jak bedziesz miała ochotę chętnie pogadam o wszystkim (i o niczym).

4

witam kolibrar myślę że znajdziemy wspólne tematy, z chęcią z tobą porozmawiam jeśli masz gg podaj mi numer

5

witam was:) jestem tu nowa i chetnie porozmawiam z kims:)Jestem ze slaska z pod cieszyna w miasteczku w ktorym mieszkam znam malo ludzi samotnosc doskwiera chociaz mam synka i towarzysza zycia chociaz jego i tak nie ma od rana do wieczora.jesli ma ktos ochote pogadac to zapraszam tu lub gg 10807599

6

Witam-aga i beja,cieszę sie z kontaktu z Wami,myślę podobnie jak aga ,że spędzimy wiele godzin na wspólnym gadaniu.Moje gg 39510643.Serdecznie pozdrawiam.

7

hejka dziewczyny odezwałam się do was na gg mam nadzieję że to początek świetnej znajomości:)

8

cześć, mam prawie 20 lat. mam znajomych, którym mogę powiedzieć dużo, ale ostatnio trochę się pozmieniało, a bardzo potrzebuję wygadać się komuś. i chętnie posłucham innych. zapraszam smile

9

absent-minded napisał/a:

cześć, mam prawie 20 lat. mam znajomych, którym mogę powiedzieć dużo, ale ostatnio trochę się pozmieniało, a bardzo potrzebuję wygadać się komuś. i chętnie posłucham innych. zapraszam smile

Cześć wink ja w tym roku skończę 19 ;D jeśli tylko będziesz miała ochotę pogadać to zapraszam wink mogę nawet podać e-maila wink)

10

niebieska16 napisał/a:
absent-minded napisał/a:

Cześć wink ja w tym roku skończę 19 ;D jeśli tylko będziesz miała ochotę pogadać to zapraszam wink mogę nawet podać e-maila wink)

skorzystałam smile

11

absent-minded napisał/a:
niebieska16 napisał/a:
absent-minded napisał/a:

skorzystałam smile

wink)

12 Ostatnio edytowany przez justynas29 (2013-05-07 21:31:24)

Hej dziewczyny chetnie pogadalabym z kims bliskim. Nie mam takiej przyjaciolki od serca. Brakuje mi takich szczerych rozmow. Mam meza ale to nie to samo. Moj numer gg 551437

13

Witajcie ;-) ja rowniez pogadam ;-) jesli chcecie piszcie na emiaila ;-)

14

czesc mam m?za i c?rke mam 39 lat m?za kt?rego nigdy nie ma czuje si? samotna nie mam czasami zkim pogadac i przytulic m?j m?z tego nie rozumie.

15

Magrina jakbys chciala pogadac to moj meil justynas221@wp.pl jestem w tej samej sytuacji co ty samotna w malzenstwie... a na dodatek pozwolilam zranic swoje serce...

16

Co to dziś za czasy.... Jeszcze 20, czy 30 lat temu, było nie do pomyślenia by osoba 18, czy 20-letnia mogła być samotna!  Jestem z trochę starszego pokolenia i powiem wam, że młodzi ludzie, w tamtym czasie byli  o wiele szczęśliwsi i nie sfrustrowani tak, jak Wy obecnie!  Nie była to era komputerów, na półkach w sklepie też nie było tego co dziś,  ale była praca, życie towarzyskie i dzięki pracy, stabilizacja finansowa /kredyty brało się sporadycznie, a ich koszt 0%! /. Były kredyty dla młodych małżeństw, za który można było kupić meble, sprzęt gospodarstwa domowego itp. Jego koszt 0%!  Generalnie, młodzi ludzie byli napewno szczęśliwsi. A dziś? Szukają znajomości w sieci, gdyż większość z nich siedzi w domu przed komputerem... I tak błędne koło się zamyka. Może z czasem coś się zmieni! Pozdrawiam wszystkich samotnych!  :-)

Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne

17

Takie czasy nastaly. Mysle,ze kiedys mlodzi tez byli samotnialenie było sieci, wiec pozostawali w ukryciu,a tu wszyscy sie ujawniaja.

18

Witam ja również czuje się strasznie samotna mam 35 lat dwie córki męża ale to mi nie wystarcza.

"Na zawsze" składa się z wielu "teraz"

19

Witam Wszystkich Zarejstrowalam sie bo jestem bardzo samotna Szukam wszedzie i bardzo dlugo Nie mam juz sily W sierpniu skacze 42 lata i nie licze juz na zwiazek ale moze chociaz przyjazn? Wszystko w moim zyciu dzialo sie za szybko i za szybko umieraly osoby ktona mnie zalezalo...Ilez to razy slyszalam pytanie:,,dlaczego nie ulozysz sobie zycia?,, Moje odp.byly rozne ale sama po cichu zastanawialam sie dlaczego...Teraz juz wiem i chociaz to przykre to jednak prawdziwe Postawilam sobie jedno pytanie: Kto,jaki mezczyzna zlaczylby sie z kobieta na skraju ubustwa,ktora ma tylko mieszkanie,w dodatku do generalnego remontu..? Prosta odp.ZADEN Teraz liczy sie tylko grubosc portfela...Takie zycie Moze wiec ktos zechce ze mna rozmawiac bo mam coraz gorsze mysli...

20

Witam:) Mam 19 lat i tez chetnie bym z kims porozmawiala, zaprzyjaznila sie. Jezeli ktos ma ochote popisac to zapraszam:D

cześć wszystkim smile
mam na imię Magda, mieszkam we wroclawiu i jestem w związku od 6lat z którego nie potrafię wyjsc jestem w nim nieszczęśliwa pozbawiona radosnych chwil od roku jest coraz gorzej w dodatku nie mam nikogo kto chciałby pogadać tylko pogadać ...
Pozdrawiam
Magda

22

Selena 41 napisał/a:

Witam Wszystkich Zarejstrowalam sie bo jestem bardzo samotna Szukam wszedzie i bardzo dlugo Nie mam juz sily W sierpniu skacze 42 lata i nie licze juz na zwiazek ale moze chociaz przyjazn? Wszystko w moim zyciu dzialo sie za szybko i za szybko umieraly osoby ktona mnie zalezalo...Ilez to razy slyszalam pytanie:,,dlaczego nie ulozysz sobie zycia?,, Moje odp.byly rozne ale sama po cichu zastanawialam sie dlaczego...Teraz juz wiem i chociaz to przykre to jednak prawdziwe Postawilam sobie jedno pytanie: Kto,jaki mezczyzna zlaczylby sie z kobieta na skraju ubustwa,ktora ma tylko mieszkanie,w dodatku do generalnego remontu..? Prosta odp.ZADEN Teraz liczy sie tylko grubosc portfela...Takie zycie Moze wiec ktos zechce ze mna rozmawiac bo mam coraz gorsze mysli...

Hej Selena,

Ja tez jestem samotna singielką, chętnie z Toba porozmawiam. Masz moze gg, jesli tak to podaj mi numer

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » szukam kogoś z kim można pogadać o wszystkim i o niczym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021