baardzo wczesna ciaża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » baardzo wczesna ciaża

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: baardzo wczesna ciaża

Witajcie kochane panie, mam takie pytanie. Byłam dzisiaj u lekarza usg wykryło pęcherzyk ciażowy ale bez zarodka.Lekarz powiedział że jest to bardzo wczesna ciaża bo ok 5 tydzien. Naczytałam sie w internecie bzdur i roznych artykułów i tak mysle czy mogę i czy mam sie juz z czego cieszyc czy jeszcze nie. Przepisał mi kwas foliowy i skierowanie na badania na hiv i toxoplazmoze. Powiedzial mi że pęcherzyk jest prawidłowy i dobrze sie rozwija i jest tez widoczny pecherzyk żołktowy i za dwa tygodnie znow wizyta... Czy ktos moglby mi wyjasnic co to oznacza i czy moge sie juz cieszyc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: baardzo wczesna ciaża

Hmm..szczerze powiedziawszy na Twoim miejscu zaczekałabym z cieszeniem się ciążą do następnej wizyty, ponieważ u mnie lekarz stwierdził ciążę również w 5tygodniu jej trwania ale było widać w pęcherzyku zarodek i nawet słyszałam już bicie serca dziecka na usg. Więc tak na prawdę nie wiem co Ci poradzić. Najlepiej zaczekaj te 2tygodnie.

Nasze Maleństwo przyszło na świat 19.01.2012 godz.17.20 :*
3650g, 57cm
Kocham Was moje Skarby! :*:*

3

hej.......... mozesz sie cieszyc..jeśli pecheżyk jest ok..to i zarodek sie pojawi..po prostu zarodek jest za mały by aparat usg go wykrył..za dwa tygodnie zobaczysz juj kropeczke...

ja zawsze tak miałam...pusty pecheżyk a pużniej piekne donoszone dzieci !

i jako pierwsza CI pogratuluje smile
nic sie nie martw będzie dobrze... dzidziuś jeszcze jest malusi,ale przez te dwa tygodnie nabierze pewności siebie i sie pokarze !

trzymaj sie i uwazaj na siebie..i kropka smile

Michal 14.01.2009.  Mateusz 11.04.2010.  Milosz 11.08.2011
09:25  4040g 61cm.21:05 3200g 53cm.  11:20 3700g 54cm

4

hej kochana moja znajoma ma ta sama sytuacje, jest w 5 tygodniu i jedyne co widac na usg to powiekszona macice i malutki punkcik w macicy czyli ciaza ale baaardzoooo wczesna,z tym ze lekarz jeszcze niechciał stwierdzic ciazy bo niebył pewien to kazal jej zrobic w piatek i sobote testy bthc z krwi, i piatkowy wynik byl taki 25000 a sobotni 5000 czyli ciaza jest i rosnie, tak ze kazal jej czekac dwa tygodnie i bedzie robil usg. a z kolej moja druga znajoma do 7 tyg niewiadomo bylo czy to ciaza czy co, dopiero po 7tyg lekarz stwirdzil ze to zarodek zyje i czekamy na rozwoj no i urodzila zdrowego syna. Tak ze trzeba czekac, ja jestem w ciazy z blizniakami i w 5 tyg wyladowalam w szpitalu bo lekarz nie widzial serduszka plodu a to bylo za wczesnie bo po 2 dniach bylao widac juz serduszko i na dodatek 2 zarodek smile tak ze widzisz poczatki to tylko czas czas i czas na rozwoj dzieciatka i mozliwosc podgladania go smile zycze powodzenia i gratuluje smile

5

martnka- i jak ?

6

Na początku ciąży to zawsze jest zagrożenie poronienia itp, to jest najważniejszy okres i trzeba o siebie dbać a po 6 miesiącu już nie może być poronienia, ewentualnie wcześniejszy poród. Wniosek taki że nie powinnaś się zamartwiać bo to na pewno nie pomoże

Najlepiej jest milczeć

7

witam . Z narzeczonym staramy się o dziecko, miałam mdłości wymioty zachcianki poszłam do pani ginekolog, aczkolwiek nic nie wykryła . Skierowała mnie na badanie krwi BETA HCG. i chyba nigdy nie zapomnę tego wyczekiwania na dobra wiadomość. Wieczorem jadąc po wyniki i odczytując je pielęgniarka mówi mi ze nie jestem nawet we wczesnej ciazy . sad we mnie już załamka, narzeczony mówi zebym dała sobie czas, ze ciąża przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, ale czy to właśnie ten moment ? . Kochaliśmy się w moje dni płodne i mam nadzieje ze jednak będzię TO!
A wiec Martyno, trzymam  kciuki za Ciebie i mam nadzieje ze wszystko będzię dobrze . Jeśli chcesz widzieć wcześniej możesz sobie zrobic to badanie krwi BETA HCG a ono wykrywa nawet najwcześniejszą ciąże ;D życzę spodziewanego wyniku i napisz mi proszę na mojego emaila wynik :* buziaki :*

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

8

zapomniałam dodać, ponieważ może to być istotne, ze badanie jest płatne kosztuje do ok. 40zł, i robi się go w laboratorium smile smile

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

9

MARTYNKA ??????????????

10

ja tez tak miałam ,lekarz nie potwierdził za pierwszym razem(5tyg.) musiałam odczekac 2 czy 4 tyg

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » baardzo wczesna ciaża

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018