Wielka prośba do przyszłych Mam-ankieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Wielka prośba do przyszłych Mam-ankieta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Wielka prośba do przyszłych Mam-ankieta

Witam,
Piszę pracę mgr związaną z żywieniem kobiet w ciąży. Mam do przeprowadzenia krótką ankietę. Jeśli znajdą się Panie chętne, aby mi pomóc będę naprawdę bardzo wdzięczna. Proszę o podanie adresów mailowych, a wyślę ankietę:)
Z góry bardzo dziękuję,
Kasia

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wielka prośba do przyszłych Mam-ankieta

ale ze mam tak o podac moj adres meilowy?! to podaj swoj i my napiszemy ci emaila ze masz nam wyslac smile bo ty ankiete skoczysz a my nadal tu bedziemy tongue

Każdy człowiek rozumie miłość po swojemu, lecz wszyscy dalecy jesteśmy od prawdziwego jej rozumienia.

Jakub smile
Ur.24.01.2011, (3360g i 57cm) godz: 13:30 smile

3

Oczywiście masz rację i chciałam podać swojego maila ale dostałam taki komunikat:
"Następujące błędy muszą zostać poprawione przed wysłaniem posta:
?Nowy użytkownik nie ma uprawnień do umieszczania linków , obrazków , adresów e-mail ten przywilej pojawi się wraz ze wzrostem Twojej aktywności na forum netkobiety.pl. "
dlatego też go nie podałam, tylko proszę o Wasze. Mam nadzieję, że jednak zdecycujecie się mi pomóc, ponieważ ciężko jest przeprowadzić tyle ankiet chodząc po ulicy albo po przychodniach...Nie każda przyszła Mama ma wtedy czas na odpowiadanie na pytania i ja doskonale to rozumiem, dlatego postanowiłam napisać na forum.
Pozdrawiam:)

4

To podaj, annno, adres mailowy w profilu. Wyłączyłaś opcję kontaktu z Tobą.

5

Rzeczywiście, przepraszam:) Mail juz jest:)

6

annna napisał/a:

Rzeczywiście, przepraszam:) Mail juz jest:)

Albo ja jestem upośledzona technicznie, albo coś jest nietenteges z tym mailem. Jak chcę do Ciebie napisać, to zamiast zwykłego formularza, tak jak gdy piszę do innych forumowiczek, pojawia mi się okienko konfiguracji Outlook yikes

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Wielka prośba do przyszłych Mam-ankieta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021