Herbata w ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Herbata w ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Herbata w ciąży?

Witajcie!

Jak przedstawia według was kwestia herbaty w ciąży? Herbata zawiera teinę i to nie mało, więc podczas ciąży nie powinna być wskazana. Co Wy na to?

Fanka zielonej herbaty
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Herbata w ciąży?

hej hej no ja czytałam ze herbatkę można pić ale nie więcej niż 2 razy dziennie no i nie mocną . Takie informacje posiadam ja, ale czekam może ktoś coś jeszcze nam tu powie.

Ciąża - dziewięć miesięcy stwarzania świata...
>>> Termin 16.06.2012 <<< Kochamy i czekamy

3

Cześć Kobietki smile ja uważam, że wszystko jest dla ludzi wink ja tam piłam herbatkę w ciąży bo uważałam, że nie będę się katować bo i tak w ciąży wielu rzeczy nie wolno. Unikałam jedynie mocnej herbaty oraz herbaty zielonej bo w tej właśnie jest tej teiny najwięcej ponoć. Słyszałam również o herbacie malinowej, że malina rozrzedza krew ale ile w tym prawdy to trudno powiedzieć, ja dla pewności unikałam. Herbatka w ciąży ratowała mnie podczas przeziębienia a chodziłam w ciąży na jesieni i zimą. Polecam również mięte jeżeli komuś podchodzi bo wiadomo w ciąży różnie bywa smile Wychodzę z założenia, że w ciąży szkodzi najbardziej alkohol, papierosy i kawa, są produkty na które trzeba "Uważać" ale nie dajmy się zwariować smile

"Prosiłam o wszystko ,żeby cieszyć się życiem, dostałam życie ,żeby cieszyć się wszystkim "
Jadzia 19.04.2011, SN, godz. 10.55, 2550, 53 cm.

4

A ja tam jestem w 40tc i pije herbatę kilka razy dziennie. Myślę, że nie ma co przesadzać z tymi ograniczeniami w ciąży:)

"Olej każdy dylemat jest zbędny. Posiadasz cel, nie wiesz którędy iść? Ja Ci powiem, tędy"
KCK;**** Moje Słonko ;*

5

No wlasnie,nie dajmy sie zwariowac,to nowe pokolenie kobiet w ciazy ma jakies paranoje;))))przypomnijcie sobie nasze mamy i babki,one tam jadły i piły co mialy i wszyscy zyjemy;))))

Patryś ur.12.01.2011 3630kg,57cm godz.1.05                                                                                                                   
Natalia ur.22.08.2012 3390kg,55cm godz 2.10

6

Polecam herbate mietowa, ja akurat mialam problemy ze zgaga i pomagala, a z herbaty czarnej na okres ciazy zrezygnowalam. Ale wszytsko dla ludzi nawet w ciazy, coca-cole tez czasem kosztowalam:)

7

To prawda, wszystko jest dla ludzi. Ale ja i tak teiny/kofeiny obawiam się szczególnie przy pierwszej ciąży. Poszperałam i znalazłam bezteinową, a więc bezpieczną w ciąży herbatę rooibos. Według opisów zmniejsza mdłości, a więc idealna na pierwszy trymestr. Jest bogata w przeciwutleniacze, podobnie jak zielona herbata i można podawać ją nawet małym dzieciom. Chyba sobie zamówię, wypróbuję i zdam relację.

Fanka zielonej herbaty

8

Hejka, jestem ciekawa tego rooibosa. Co prawda nie jestem w ciąży, ale herbata bezteinowa brzmi ciekawie. Po prostu w ciągu dnia po trzeciej kawie, czasem czuję, że już dość kofeiny i przydałoby się coś ciepłego. Dajcie znać. smile

Nowy dzień, nowe możliwości, nowa filiżanka herbaty.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Herbata w ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021