SZYBKI SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI SKÓRZE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » SZYBKI SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI SKÓRZE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: SZYBKI SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI SKÓRZE

Witam WSZYSTKICH!

Kieruję do Was pytanie jak w temacie - czy znacie jakis szybki sposób na przywrócenie jędrności i elastyczności skórze? Być może polecacie jakieś kosmetyki lub suplementny diety? Wszystkie opinie na ten temat są mile widziane.

Pozdrawiam wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SZYBKI SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI SKÓRZE

Witam smile
Nie wiem czy mój sposób jest szybki;) Ja uzywam balsamów ujędrniających i antycellulitowych. Polecam z AA taki zielony "Ciało szczupłe" i jeszcze jeden... tylko nie pamietam firmy hmm taki też w tubce niebiesko pomarańczowy, napewno dostepny jest w rossmanie. Jeden z tej firmy jest rozgrzewający a drugi tak mrozi ciało. Trzeba dwa razy dziennie tymi balsamami smarować dany obszar ciała i po jakimś czasie sama zobaczysz róznice że masz jędrniejszą skórę:) przynajmniej mi pomogło. Jak sobie przypomnę nazwe to Ci napisze wink
:*

Kobieta zawsze ma racje, nawet jak nie ma, to i tak ma big_smile

3

no jeśli chodzi o ciało to polecam masaże:) w sumie jeśli chdodzi o twarz to też smile heh

4

ja ostatnio odkryłam, że za jędrność i wygląd naszej skóry odpowiada kolagen, z którego przecież jesteśmy zbudowani, ale niestety z wiekiem jest go coraz mniej dlatego warto wybierać kremy z kolagenem albo najlepiej Tylko z kolagenem bez zadnych chemicznych domieszek, znalazłam na bazie zielonej herbaty i już trzeci miesiąc go stosuję i jestem pozytywnie zaskoczona efektami

5

Ot tak szybko to jest zawsze wyzwanie bo taki efekt natychmiastowy to dają tylko pewne zabiegi medycyny estetycznej, natomiast na co dzień dbać trzeba o skórę np. stosując dobry krem z kolagenem itd.

6

Silne działanie ujędrniające ma DermVita - w składzie ma i kolagen i kwas hiasluronowy. Oba składniki wpływaja na elastyczność skóry.

7

Koleżanka polecała nivea balsam ujędrniający - ponoć są efekty. Będę próbować;)

8

Na pewno balsamy ujędrniające + masażę i efekt będzie szybko. Ważna jest systematyczność. Myśle że aktywność fizyczna tez pomoże.

9 Ostatnio edytowany przez Ysera (2014-06-12 20:53:48)

Ja używam 100% olejku arganowego i chwalę go sobie, fakt że śmierdzi, ale ładna skóra po nim jest i... tak jakby mniej celulitu ? smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » SZYBKI SPOSÓB NA PRZYWRÓCENIE JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI SKÓRZE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018