Dookoła świata - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Dookoła świata

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Dookoła świata

http://www.kontynenty.net/RTW_TYT2.jpg

http://www.kontynenty.net/s5pl_RTW.htm

Co wy na to? To jest jednym z moich marzeń ale nie wiem czy kiedykolwiek je zrealizuję i szczerze w to wątpię (za dużo czasu by to kosztowało i... pieniędzy) Ale kto wie? tongue

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dookoła świata

to też moje marzenie, ale niestety jak narazie bez perspektyw spełnienia
może kiedyś się uda

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

3

JA TEZ BYM CHCIAŁ smile

4

ja też mam takie marzenie zwiedzić świat z moim chłopakiem

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

5

Ja wiem, że mi się uda....
Wiem też, że jeszcze to nie ten czas....
Zawsze, ale to zawsze marzyłam o zrealizowaniu takiej podróży...najpierw myślałam, że sama to zrealizuje...ale teraz już wiem, że towarzysz podróży jest mi niezbędny...
i tu pojawia się problem...
Wiele jest osób, które mówią, że bardzo by chciały...ale tak na prawdę albo się boją, nie mają kasy, albo chcą sobie tylko szybko "pozwiedzać"...

Ja to zupełnie inaczej sobie wyobrażam...
to ma być część mojego życia, ogromna część...nie chce się śpieszyć, cokolwiek "zaliczać"...
chce to odczuwać wszystkim zmysłami pomalutku....
chce stać się częścią każdego zakątka, każdego mieszkańca tam żyjącego...
pasjonuje mnie tak odmienna w każdym kraju kultura, zwyczaje....przyroda....

Pewnie uda mi się zrealizować to moje marzenie późno, może za 15, 20, 30lat....ale wiem, że to się stanie...chce być wtedy dojrzała, mądrzejsza, doświadczona w różnych kwestiach... wtedy poczuje że spełniłam się...spełniłam to o czym marzyłam od dziecka...
Będe czuć tak wielkie szczęście...ahhh....;):)

Być jak płynąca rzeka...

6

Kurcze ja to w sumie mam niewiele lat, ale wiem że taką przygodę przeżyję bo sobie to postanowiłam. Nie mam pojęcia ile to zajmie czasu, co najbardziej mnie zafascynuje (choc zapewne kultura Indian, będę śledzić tych jeszcze naturalnie żyjących), ale to moje największe marzenie. Życie jest za krótkie by siedzieć w jednym miejscu.

sueno6 napisał/a:

Ja wiem, że mi się uda....
Wiem też, że jeszcze to nie ten czas....
Zawsze, ale to zawsze marzyłam o zrealizowaniu takiej podróży...najpierw myślałam, że sama to zrealizuje...ale teraz już wiem, że towarzysz podróży jest mi niezbędny...
i tu pojawia się problem...
Wiele jest osób, które mówią, że bardzo by chciały...ale tak na prawdę albo się boją, nie mają kasy, albo chcą sobie tylko szybko "pozwiedzać"...

Ja to zupełnie inaczej sobie wyobrażam...
to ma być część mojego życia, ogromna część...nie chce się śpieszyć, cokolwiek "zaliczać"...
chce to odczuwać wszystkim zmysłami pomalutku....
chce stać się częścią każdego zakątka, każdego mieszkańca tam żyjącego...
pasjonuje mnie tak odmienna w każdym kraju kultura, zwyczaje....przyroda....

Pewnie uda mi się zrealizować to moje marzenie późno, może za 15, 20, 30lat....ale wiem, że to się stanie...chce być wtedy dojrzała, mądrzejsza, doświadczona w różnych kwestiach... wtedy poczuje że spełniłam się...spełniłam to o czym marzyłam od dziecka...
Będe czuć tak wielkie szczęście...ahhh....;):)

Zgadzam sie, ja tak samo, nie lubie nic na szyko zwiedzac, wole pomieszkac sobie troche w jednym potem drugim miejscu etc... poznac ludzi i ich kulture, tak wlasnie sie dzieje z UK w moim przypadku, chociaz chce zwiedzic inne zakatki swiata wiec gdyby cos zglaszam sie na chetna bo towarzyszki.sza nie mam jak na razie do podrozy.

'If you really want something, all the universe conspires to make your dream come true'

8

Green.butterfly - świetnie smile
Cieszę się, że jest ktoś kto myśli podobnie jak ja smile
Od jakiego zakątka na świecie chciałabyś rozpocząć tą przygodę życia (nie licząc UK oczywiście) wink?

Być jak płynąca rzeka...
sueno6 napisał/a:

Green.butterfly - świetnie smile
Cieszę się, że jest ktoś kto myśli podobnie jak ja smile
Od jakiego zakątka na świecie chciałabyś rozpocząć tą przygodę życia (nie licząc UK oczywiście) wink?

Hey Sueno6,

Nie wiem od czego zaczac jednak jest duzo miejsc, ktore chcialabym zaliczyc w czasie tej podrozy m.in:

- Wyspy: Reunion, Mauritius
- Afryka (Egypt, Kenya)
- Indie
- Chiny
- Australia
- Europa (Francja na dluzej, moze Hiszpania, Portugalia)
- Ameryka Poludniowa
- Caribbean
- Nie pamietam w tej chwili co jeszcze ale jest duzo tego wszystkiego wiec trzeba bedzie wybrac tongue

'If you really want something, all the universe conspires to make your dream come true'

10

Jaki zbieg okoliczności, te wszystkie rejony, które wymieniłaś również dla mnie są bardzo atrakcyjne pod wieloma względami wink
Jednak jest miejsce, które muszę...po prostu muszę zobaczyć i pobyć na dłużej - Papua Nowa Gwinea big_smile
Dla mnie to raj !!!

Być jak płynąca rzeka...

11

Faktycznie świat jest piękny Hiszpania, Francja, Włochy Grecja jest co zwiedzać . Teraz czas na Amerykę ale nie wiem czy finanse mi na to pozwolą. Powodzenia w podróżowaniu życzę.

12

Ale te państwa europejskie są do zwiedzania dla zabytków, a te magicznie dzikie miejsca jak lasy równikowe gdzie kryją się Indianie, puszcze afrykanskie i wyżyny tybetańskie czy safri-to jest cos. Podróż do takich miejsc to odwaga i poznawanie świata jaki jest, a nie zapakowane w eleganckie markowe amerykańskie pudełko. Czerpać z natury to czerpać z życia.

13

napewno nasz swiat jest cudowny.Piekne zdjecia mozna porobic,wiele przygod przezyc,poznac kulture krajow.Ale mnie nie ciagnie na zwiedzanie.Ja wole nasze Tatry,tam wypoczywam najlepiej

14

Tak natura ma w sobie magię drzewa różne górskie potoki , góry jak rzeźbione coś pięknego.  Alpy to dopiero coś tam człowiek czuje, że oddycha uwielbiam zwiedzanie przeróżnych zabytków ale na łonie natury dopiero wiem że żyję , spanie w namiocie rozpalanie ogniska to jest frajda.

15

wole słodkie lenistwo niż zwiedzanie choć podróż dookoła świata to musi być świetna sprawa

Jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni

16

Też chciałabym zwiedzić świat, zwłaszcza egzotyczne kraje. Interesuje mnie przede wszystkim wschód: Indie, Chiny, Mongolia, ale też gorąca Afryka i Ameryka Poludniowa, jak i chłodne kraje Skandynawii, czy północna  Kanada. Myślę, że każde miejsce na ziemi jest warte zobaczenia  smile

Na razie zadowalam się poznawaniem nowych, nieznanych zakątków podkarpacia, jest ich wiele i dostarczają mi równie niezapomnianych wrażeń  smile

17

Byłam wczoraj na wspaniałym pokazie slajdów z podróży dookoła świata smile Ale kusi... smile

18

Oj kusi na pewno smile Trzeba mieć na to sporo kasy i czasu, ale i odwagi. Marzę o podróży dookoła świata, ale pewnie nie uda mi się tego zrealizować więc postanowiłam sobie być na każdym kontynencie wink

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

19

A mi się marzą kraje azjatyckie: Chiny, Wietnam, Kambodża... Ehh, ale to kosztuje sad

20

mysia_gabrysia napisał/a:

A mi się marzą kraje azjatyckie: Chiny, Wietnam, Kambodża... Ehh, ale to kosztuje sad

Załóż skarbonkę - za kilka lat się uzbiera. Bo sytuacji "o, mam pieniądze na Chiny, jadę!" nie będzie nigdy wink

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Dookoła świata

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018