czy jego "wybujała przeszlosc seksualna "powinna miec znaczenie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy jego "wybujała przeszlosc seksualna "powinna miec znaczenie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

Temat: czy jego "wybujała przeszlosc seksualna "powinna miec znaczenie?

witam a ja mam tez taki problem tyle ze moj facet sam mi powiedzial ze mial ponad 20 przede mna w lozku ,on jest moim 4 z tym ze ja bylam w zwiazkach a on mowil ze w jego wypadku to byly przygody na jeden raz,mial dziewczyne ktorej siostra spodobala sie bardziej i ja z nia zdradzil,mowil tez ze przespal sie z kolezanki ciotka(po 30-stce)nie mial na dluzszy okrez dziewczyny,ma 22 lata ja 23,jestesmy razem 3 lata,myslalam ze ta liczba to jego fantazja i w ogole ale wczoraj jakos w rozmowie powiedzial to samo ze tyle mial,zaczelam w to wierzyc(albo uciszalam swoje mysli takim gadaniem ze pewnie sciemnia) i zawsze sie zastanawialam czy taki zwiazek ma sens,on planuje ze mna przyszlosc itp ja nie wiem juz nic,opowiadal jak to bylo z ta starsza,az mi sie zygac chcialo,udawalam obojetna na jego slowa ale w duchu chcialam z nim skonczyc,staram sie o tym nie myslec ale jak dla niego to nie problem ze mowi ze z chuda sie do dupy bzyka bo kosci sie o niego odbijaly,czy ze na styropianie to robil,czy na imprezach,to mowil na poczatku jak sie poznalismy,chcialam to zakonczyc ale dalam mu szanse myslac ze to jego wyobraznia bo ma wybujala ale jak to prawda a mysle ze jak potwierdzil to po takim czasie to zastanawiam sie czy to ma sens,jest mi z nim dobrze i wiem ze mnie kocha ale nie wiem jak mam o nim myslec pod tym wzgledem,nie widze go w roli takiego lowelasa,chciaz drazni mnie jak wspomina przy znajomych jaki to on nie byl rozrywkowy dodam ze przy takich rozmowach w gronie nie powiedzial nigdy tego co z kim i jak...mam pytanie wlasnie odnosnie tego czy tak moze byc ze nagle sie zakochal,chce powaznego zwiazku,duzo czasu przebywamy ze soba,mieszka u mnie,miesiac przed naszym poznaniem mial przygode na jeden raz,mam taki metlik w glowie czy z nim dalej byc,dreczy mnie to po tym jak powtorzyl to co na poczatku i wiem ze taki wlasnie byl,dla mnie jego zachowanie bylo obrzydliwe,mowi sie ze niby powinien miec Doswiadczenie i bedzie nam bosko,nie narzekam ale rewelacji nie ma i nie bylo,czestotliwosc tez taka sobie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy jego "wybujała przeszlosc seksualna "powinna miec znaczenie?

Wybacz ale ten Twój facet jest płytki jak woda w kałuży

3 Ostatnio edytowany przez heathcliff (2011-09-21 09:53:51)

donatellaaa - możesz go nie zostawiać i poczekać, aż zacznie Cię zdradzać z koleżankami, sąsiadkami. Wtedy będziesz miała pewność. Skąd wiesz, że on Cię kocha?

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

4

To czy chcesz z nim być to sama sobie musisz odpowiedzieć. Wydaje mi się jednak, ze facet, który szanuje kobiety nie opowiada następnym o swoich wcześniejszych podbojach na dodatek w sposób poniżający byłe partnerki. Pomyśl czy chciałabyś by następnej mówił o Tobie że jesteś za gruba albo za chuda a na dodatek masz pryszcza na tyłku. Myślę, że powinnaś mu powiedzieć, że nie życzysz sobie tego typu wspomnień bo są dla Ciebie przykre. Z jednej strony dobrze, że jest szczery no ale forma pozostawia dużo do życzenia.

5

Widzisz donatellaaa, tak to jest, jak sobie znajdziesz faceta, a nie mężczyznę hmm
Mężczyzna choćby miał przed Tobą setki - będzie Cię traktował jak pierwszą i ostatnią, a komentarze, które przytaczasz nigdy nie przejdą mu przez gardło.
Poważny związek? Gdzie Ty to widzisz? Pełno sprzeczności w tym, co piszesz - "jego zachowanie było obrzydliwe" vs "jest mi z nim dobrze".

Zawsze powtarzam, że ilość nie oznacza jakość:

donatellaaa napisał/a:

niby powinien miec Doswiadczenie i bedzie nam bosko,nie narzekam ale rewelacji nie ma i nie bylo,czestotliwosc tez taka sobie...

cynicznie więc powiem - NAWET takiego pożytku z Niego nie masz..... A gdzie te najbardziej wartościowe przymioty? Zapytam Cię więc: Po co Ci taki facet?

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

6 Ostatnio edytowany przez SweetHarmony (2011-09-21 11:03:17)

Dla mnie wyglada to tak jakby tówj chłopak chciał byc koniecznie postrzegany jako luzak i casanova i dlatego opowiada takie rzeczy.Byc moze to jest kwestia niskiej samooceny?Mysle ze to co opowiada twój wybranek nie koniecznie jest prawda bo jak sama piszesz ma wybujałą wyobraznie i dlatego powinnas sie zastanowić czy chcesz spotykać sie z kims aż tak "kolorowym"

donatellaaa napisał/a:

niby powinien miec Doswiadczenie i bedzie nam bosko,nie narzekam ale rewelacji nie ma i nie bylo,czestotliwosc tez taka sobie...

Pamiętaj!Krowa która dużo muczy mało mleka daje. wink

7

Młody jest to sobie używał, co sobie będzie żałował. W tak młodym wieku tyle cipeczek-niezły wynik

8

mathey napisał/a:

Młody jest to sobie używał, co sobie będzie żałował. W tak młodym wieku tyle cipeczek-niezły wynik

Poczytaj - wynik nie przeszedł w umiejętności. Tępy ten uczeń....

9

Nie, przeszłośc nie ma znaczenia a juz napewno nie liczba partnerek czy partnerów. Uważasz, że w każdej był zakochany?Przeciez to facet, oni nie muszą kochać, wierzyć i ufać żeby się przespać z dziewczyną. 20 to nie taka duża liczba i nie katuj się tym. To, że face miał przed tobą 20, 40 czy 60 nie znaczy że nie będzie ci wierny jak cie kocha. Uwierz, lepiej mieć faceta który wie jak smakuja inne doopy niż takiego dla którego jestes pierwsza, a po jakims czasie zacznie go z ciekawości ciągnąc jak to jest z innymi - a tak jest w wielu takich przypadkach. Jasne, że większośc młodych kobiet chciałaby miec świadomość, że sa pierwsze i ostatnie ale to jest dziecinada. Lepiej pogadaj z nim, żeby przestał przed znajomymi mówic jaki to fifarafa nie jest bo to juz jest żanada i dla ciebie i dla niego. Pozdrawiam

10

donatellaaa, unikaj tego:

mathey napisał/a:

tyle cipeczek-niezły wynik

i tego:

shedir napisał/a:

jak smakuja inne doopy

To taka pierwsza oznaka, że nie jesteś traktowana poważnie. Dla swojego dobra - traktuj się jak kobietę, nie jak część ciała i numer.

In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro.

11

Pewnie nie jesteśmy tu po to by oceniać styl wypowiedzi ale dobrze by było gdybyś z większą uwagą stosowała choćby zasady interpunkcji bo ciężko się Twój wpis czyta i całość sprawia wrażenie wypowiedzi dość
chaotycznej. Ale do rzeczy:

donatellaaa napisał/a:

mam pytanie wlasnie odnosnie tego czy tak moze byc ze nagle sie zakochal,chce powaznego zwiazku,duzo czasu przebywamy ze soba,mieszka u mnie,miesiac przed naszym poznaniem mial przygode na jeden raz,mam taki metlik w glowie czy z nim dalej byc,dreczy mnie to po tym jak powtorzyl to co na poczatku i wiem ze taki wlasnie byl,dla mnie jego zachowanie bylo obrzydliwe,mowi sie ze niby powinien miec Doswiadczenie i bedzie nam bosko,nie narzekam ale rewelacji nie ma i nie bylo,czestotliwosc tez taka sobie...

To pytanie z gatunku proroctw. Skąd ktoś z forumowiczów ma wiedzieć co chłopakowi pod kopułą siedzi? Z opisu wynika, że z niego to albo seks-wirażka albo gawędziarz z czego zresztą jak piszesz niewiele wynika choćby pod względem umiejętności, dojrzałości czy czego tam jeszcze.

Nie chcę wrzucać do jednego wora 22-latków ale z małymi wyjątkami to jest wiek gdy w głowie są właśnie takie ciągotki do przygód takich i owakich. Skoro znacie się 3 lata i po takim czasie zaskakują Cię takie jego opowieści to znaczy, że się albo nie zdążyliście poznać albo do tego nie dążyliście.

Chwalenie się przed znajomymi TYMI sprawami - wielu facetów tak ma. Przeważnie robią tak Ci z małym...poczuciem własnej wartości. Wiadomo, że koloryzowanie dodaje splendoru ale bycie mocnym w gębie zazwyczaj świadczy o miękkim...nazwijmy to usposobieniu.

Na koniec powiem tak: ile tam on sobie pozaliczał to jego sprawa - mnie to ani ziębi ani parzy, może to jego fantazja a może marzenia, kultury i ogłady ostatecznie można się nauczyć ale charakteru tak łatwo się nie zmieni.

A odpowiedzi czy masz z nim być, czy Cię kocha itp. nikt rozsądny Ci tutaj nie udzieli.

12

heathcliff napisał/a:

donatellaaa, unikaj tego:

mathey napisał/a:

tyle cipeczek-niezły wynik

i tego:

shedir napisał/a:

jak smakuja inne doopy

To taka pierwsza oznaka, że nie jesteś traktowana poważnie. Dla swojego dobra - traktuj się jak kobietę, nie jak część ciała i numer.

Tak się właśnie zastanawiam...
Jak nisko trzeba siebie samą oceniać, żeby pozwalać na takie traktowanie... Nie pozwoliłabym na takie traktowanie jakiejkolwiek kobiety w moim towarzystwie, bo o sobie samej to już nawet nie wspomnę.
Heathcliff ma rację - sprowadziłaś się do kolejnego numeru sad

13

heathcliff napisał/a:

Ty to do mnie piszesz?

14

niekochana72 napisał/a:

Poczytaj - wynik nie przeszedł w umiejętności. Tępy ten uczeń.....

Ciekaw jestem, co On myśli o umiejętnościach swojej partnerki.....

shedir napisał/a:

lepiej mieć faceta który wie jak smakuja inne doopy niż takiego dla którego jestes pierwsza, a po jakims czasie zacznie go z ciekawości ciągnąc jak to jest z innymi - a tak jest w wielu takich przypadkach. Jasne, że większośc młodych kobiet chciałaby miec świadomość, że sa pierwsze i ostatnie ale to jest dziecinada.

Zgadzam się. Jakieś tam plusy z tego są, że taki "doświadczony". Mooooooooże nie będzie miał ciągotek(taaa yhy).

15

mathey napisał/a:
niekochana72 napisał/a:

Poczytaj - wynik nie przeszedł w umiejętności. Tępy ten uczeń.....

Ciekaw jestem, co On myśli o umiejętnościach swojej partnerki.....

Znajomi i kolejna dziewczyna Z PEWNOŚCIĄ o tym usłyszą wink

16

Niekochana, chyba  przesadzasz. To, że facet miał troche panienek przed nią, nie oznacza, że jej nie kocha i nie jest jej wierny lub, że nie będzie. Może poprostu wypada z nim pogadać autorce i powiedziec mu o co chodzi.

17

shedir napisał/a:

Niekochana, chyba  przesadzasz. To, że facet miał troche panienek przed nią, nie oznacza, że jej nie kocha i nie jest jej wierny lub, że nie będzie. Może poprostu wypada z nim pogadać autorce i powiedziec mu o co chodzi.

Przeczytaj mój pierwszy post - ilość nie ma dla mnie znaczenia.
Brak klasy - owszem.

18

Oki, nie przeczytałam wcześniej, zwracam honor. Ale mimo wszytko uwarzam, że autorka najpierw powinna pogadać ze swoim facetem. Jest naprawde, wielu facetów którzy nie wiedza, że kobieta kich rzeczy nie powinno się mówić. Jeśli chodzi o przechwałki przed znajomymi również, z tym że jeśli ona od początku na to nie reagowała, a pisze, że są juz razem trzy lata to on uwarza że jej to nie przeszkadza i jest oki. Takie sprawy załatwia się odrazu.

19

shedir napisał/a:

Oki, nie przeczytałam wcześniej, zwracam honor. Ale mimo wszytko uwarzam, że autorka najpierw powinna pogadać ze swoim facetem. Jest naprawde, wielu facetów którzy nie wiedza, że kobieta kich rzeczy nie powinno się mówić. Jeśli chodzi o przechwałki przed znajomymi również, z tym że jeśli ona od początku na to nie reagowała, a pisze, że są juz razem trzy lata to on uwarza że jej to nie przeszkadza i jest oki. Takie sprawy załatwia się odrazu.

Dlatego ja uważam, że dziewczyna powinna zastanowić, jak SIEBIE pozwala traktować.
Bardzo a propos do tej sytuacji jest Twoja sygnaturka - polecam.

20

Mnie zastanawia jedno. Trzy lata sa razem, a dopiero teraz zaczeło jej to przeszkadzać. Chłopak owszem, taktu nie ma i zachowuje się kretyńsko ale żeby wiedział, że robi źle to ona powinna mu odrazu to powiedziec. Skoro on nie był wcześniej w poważnych związkach, a opowiadał jej o poprzednich partnerkach, a ona zamiast powiedzieć "słuchaj, nie chce o tym słuchac, nie mówi mi takich rzeczy" to poprostu słuchała i nic nie powiedziała, dała facetowi jasno do zrozumienia, że jej to nie przeszkadza. Niestety ale tu jest wina autorki. Powinna usiąść ze swoim facetem i w końcu szczerze i porządnie porozmawiać skoro i ona i on chcą razem byc.

21

daj sobie spokój z kolesiem bo im więcej czasu mu poświecisz tym więcej go zmarnujesz.Powiem tak jeśli chłopak mówi o swoich byłych partnerkach w taki sposób to być może za jakiś czas będzie mówił o tobie chciałabyś????Ja bym nie chciała słuchać z detalami co mój facet nie wyprawiał z innymi laskami to by mnie obrażało. Ja trzymam się zasady to co przed nami nie ważne,ważne aby o tym umieć porozmawiać bez szczegółów bo to niczemu nie służy no chyba podreperowaniu jego własnego ego.Zastanów się chciałabyś opowiadać pikantne szczegóły  innych związków swojemu facetowi bo ja w takim przypadku czułabym się obdzierana z własnej przeszłości a każdy ma do niej prawo

22

donatellaaa, widzę, że straszliwie przerośnięte ego Twojego faceta dało Ci się we znaki. Najprawdopodobniej jest właśnie tak jak stwierdzili moi przedmówcy - chce być postrzegany jak casanova, lovelas etc. Jednak nie bierze pod uwagę tego, że Ciebie to rani. Może spróbuj z Nim o tym porozmawiać? Powiedz to co czujesz, zagraj w otwarte karty, wszystko, albo nic, bez względu na to jaki będzie wynik tego meczu.

"Dziś to, co mamy na pewno to siebie nic więcej,
Więc leć ze mną, niech chmury pędzą donikąd chociaż raz."

23

jak widać bzykał aby bzykać i nic z tego nie wynikało.
Może i jemu było przyjemnie, ale tym kobietom na pewno nie.
I Tobie też współczuje, bo zapewne macie ubogie życie seksualne.
Według mnie, to powinnaś go posłać do diabła.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

24

ja nie twierdzę że nic mu nie mówiłam,powiedziałam że jest to obrzydliwe i że nie chce tego słuchać i się zamknął.Myślałam o tym często ale gdy poznawałam jego znajomych i na okrętkę wspominałam że on taki doświadczony i w ogóle to się śmiali,powiedziała mi laska jego kolegi że jestem pierwszą dziewczyną jaką poznała a zna go długo,poza tym podpytywałam znajomych których znaliśmy oboje o niego dyskretnie i niczego się konkretnego nie dowiedziałam,dlatego myślałam że po prostu chciał się pochwalić i myślał że zrobi na mnie wrażenie i rzucę się na niego od razu.nie raz myślę że na żarty chociaż może i nie mówi w sytuacjach kiedy mówię że mam go dość i żadna z nim nie wytrzyma tyle co ja:niejedna by chciała być na twoim miejscu,ja wtedy wpadam w taki śmiech i gaszę go szybko:)stawiam go na nogi.żyjemy razem,chodzimy na zakupy.gotujemy obiady itp,jest zazdrosny i nie lubi kiedy wychodzę z domu jak jest w pracy np spotkać się z przyjaciółką.niby miał jakąś dziewczynę rok czasu ale to było za małolata,on jest typem kogoś kto chce być w centrum i udaję mu się to gdy jesteśmy razem gdzieś u znajomych praktycznie tylko jego słychać jak opowiada,jest lubiany ogólnie chociaż wiadomo że nie wszyscy cieszą się jak go widzą.on chce być najmądrzejszy,zawsze wszystko wie lepiej,to mnie najbardziej wkurza i zawsze zwracam mu uwagę,uznałam że skoro jego opowiadania nie zostały potwierdzone to uznałam że sobie pokoloryzował żeby się dowartościować,ale gdy niedawno przypadkiem nie pamiętam już jak powtórzył tą liczbę i potwierdził jak powiedziałam że może za tą ciotkę też się wziął to zaczęłam się zastanawiać,bo rozumiem na początku ale po takim czasie nie musiałby kłamać,nie raz go prowokowałam mówiąc że pewnie ściemnia że nikt go z żadną nie widział,zawsze miał jakieś wytłumaczenie,po tym jak się ostatnio powtórzył to powiedziałam mu że muszę się zastanowić czy z nim być,on myśli że sobie chyba jaja robię,nic nie odpowiedział,ja w nerwach powiedziałam że robiłam to z 45-latkiem(co jest nieprawdą) i się na mnie ostro popatrzył i powiedziałam mu że nie musiałam mu o tym mówić a on się obraził,chciał chyba o coś zapytać a ja powiedziałam:dobranoc.rano o nic nie pytał,wiem że myśli że kłamałam,mogę z nim porozmawiać ale co mam mu powiedzieć,przy znajomych i przy mnie o tym nie mówił nigdy.Nie bardzo wiem o co mam zapytać,jaką mam gwarancję czy nie kłamie i o to chodzi

25

jak zapytałam ale to na początku było czy tak każda chciała z nim się przespać to powiedział że je koloryzował,prawił komplementy itp i niby się w nim zakochiwały,śmieszne to dla mnie jest,mówiłam że pewnie kłamie a on:myśl jak chcesz.nie przyznałby mi się pewnie gdyby kłamał,ale też nie chcę żeby skłamał myśląc że z nim zerwe

26

ZDRADA - dowiedz się czemu? Przeszłość ma znaczenie.

Zdrada to nie tylko problem nadmiaru testosteronu i potrzeby by go "upuścić", zdradza się człowieka, czyjeś zaufanie, czyjeś marzenia, oczekiwania, obietnice,  a to już "coś" mówi o psychice, wartościach, etyce zdradzającego. Nie chcę być jakimś tam psychologiem-bogiem, bo nie jestem, ale to powinno zostać w twej pamięci, bo jeśli zdradzał tamte, to co kiedy już mu Twoja kobiecość nie wystarczy, bo zapragnie grubszej/chudszej/... ?

Jeśli jego motywacją do zdrady było szukanie "fajniejszej", wybaczcie Panie określenie "dziurki", to czemu wobec Ciebie ma robić wyjątek, szczególnie jak minie trochę czasu, przyzwyczai się, ty się zestarzejesz?

Pomyśl o tym, nie ma odpowiedzi na pytanie czy będzie wierny, ale można to jakoś ocenić analizując motywacje takiego lekkomyślnego podchodzenia do sfery życia erotycznego no i moim zdaniem braków w kulturze seksualnej. Można mu to uświadomić, by wiedział, że jego "opowieści" dyskredytują go w oczach kobiety pragnącej silnego i szczęśliwego związku.

KOCHA?

Jeśli tak, to powinien zrozumieć, kiedy powiesz mu jak wiele przykrości sprawiają te "opowieści", poza tym czy jemu podobałoby się gdybyś mówiła jak to fajnie/zwariowanie/egzotycznie było z tym czy tamtym facetem?

"Młody sobie poużywał" ?

- to sugestia bardzo przedmiotowego traktowania kobiet, lubi używać, niech lale gumową kupuje.

HIV!

Nie żartuję, bo to sprawa śmiertelnie poważna, choć jeśli jesteście długo jest już "po sprawie".

Kiedyś byłem w stałym związku z pewną dziewczyną. Przez pewne niedomówienie zrozumiałem, ze miała bardzo wielu chłopaków przede mną (chodziło raczej o jakieś namiętne pocałunki z kimś kto się jej podobał na imprezie, tylko dla zabawy, ja myślałem, że chodziło o sex) tak czy owak pierwsze, o co ją bardzo poprosiłem, to żeby zrobiła sobie test na HIV, bo ja ją akceptuję, ale nie chcę być przypadkiem i nieświadomie przez nią zarażony, a ryzyko jest bo miała wielu chłopaków, Ci chłopcy mieli inne dziewczyny...

Było nam razem bardzo dobrze, a prośba ta tylko wzmocniła nasz związek.

?If you love somebody set them free?

27

nie wiem co mam z nim zrobić,czy z nim porozmawiać,o co zapytać,wiadomo takie pytania bolą a szczególnie mogą boleć odpowiedzi.wiem że pod tym względem jest zdrowy ale czy jest sens być z kimś takim.twierdzi że dojrzał i chce stałego związku,chce się ze mną zaręczyć....

28

Chcecie się zaręczyć czy mieć dobrego partnera, z którym potrafisz rozmawiać?

Jeśli to pierwsze, to gratuluję, tylko po co?  Wielu ludzi sobie nie zadaje sobie tego trudu, woli pierścionek dzisiaj, kolację, łóżko i dobry humoru przez kilka dni-tygodni, a potem zobacz liczbę tematów: ?mąż mnie bije, zdradza mnie, ale ja go kocham? chcesz tam też pisać? Pewnie nie, więc uczcie się rozmawiać, całe życie smile

Ból jest nieprzyjemny, ale nie znaczy, że zły. Jak dentysta wyrywa ząb, jak nastawiają złamany nos, oj to boli, ale przynosi zdrowie. Ból przy trudnej rozmowie jest właśnie jak taki zabieg u dentysty, konieczny, bo jak nie wyleczysz problemu, to potem będzie boleć i kosztować jeszcze mocniej i więcej: zdrada, rozpad małżeństwa, rozwód, skrzywdzone dzieci bez dzieciństwa, przemoc, alkohol... to się z czegoś bierze, nie pojawia z kosmosu.

Nikt Cię nie przekona byś zadawała bolesne pytania, skoro chyba obawiasz się odpowiedzi?

Odwagi!

29

wiem wiem ale nie wiem od czego zacząć,o co zapytać najpierw....czy to prawda że tyle miał czy kim dla niego były i dlaczego tak postępował

niekochana72 napisał/a:

Widzisz donatellaaa, tak to jest, jak sobie znajdziesz faceta, a nie mężczyznę hmm
Mężczyzna choćby miał przed Tobą setki - będzie Cię traktował jak pierwszą i ostatnią, a komentarze, które przytaczasz nigdy nie przejdą mu przez gardło.
Poważny związek? Gdzie Ty to widzisz? Pełno sprzeczności w tym, co piszesz - "jego zachowanie było obrzydliwe" vs "jest mi z nim dobrze".

Zawsze powtarzam, że ilość nie oznacza jakość:

donatellaaa napisał/a:

cynicznie więc powiem - NAWET takiego pożytku z Niego nie masz..... A gdzie te najbardziej wartościowe przymioty? Zapytam Cię więc: Po co Ci taki facet?

baaardzo mi się spodobał ten post smile
a poza tym mi się wydaje, że to ani nie facet, tym bardziej nie mężczyzna, a zwykły gówniarz który dużo gada mało robi...

Brak Ciebie mnie zabija...
Mój Skarb!!!  12.2010-06.2012   POTULICE-STRZELEWO

31

możesz sobie dać spokój z nim i poczekać na normalnego faceta skoro to taki kasanowa to raczej taki pozostanie a ty możesz przez niego tylko cierpieć kolejnymi rozczarowaniami a ty chcesz przecież poważnego związku i być szczęśliwa

iść przez życie odważnie z podniesioną głową nie poddawać się

32

możesz sobie dać spokój z nim i poczekać na normalnego faceta skoro to taki kobieciaż to raczej taki pozostanie a ty możesz przez niego tylko cierpieć kolejnymi rozczarowaniami a ty chcesz przecież poważnego związku i być szczęśliwa

iść przez życie odważnie z podniesioną głową nie poddawać się

33 Ostatnio edytowany przez Zajin (2011-09-21 22:50:54)

Sprawa jego ewentualnego kłamstwa -wiesz to wymaga mega dojrzałych ludzi, takich który potrafią przyznać się, do kłamstwa. Inaczej pytania o to co jest prawdą z jego opowieści sprowokują albo więcej kłamstw (bo będzie kłamał, by nie przyznać się, że wcześniej kłamał) albo awanturę: "Nie ufasz mi?"

BTW: czuć jakąś dominację jego nad Tobą, on rządzi, on w centrum, on, on, on, widać, że chyba Ci to nie odpowiada, więc porozmawiajcie o związku partnerskim i uszanowaniu indywidualności każdego człowieka.

Dobra lektura: Fromm "O sztuce miłości" może on po prostu chce bezwzględnie i egoistycznie być w centrum, nie ważne czy recytuje Szekspira, czy mówi o kolejnej "zaliczonej dupie" - jeśli tak to źle świadczy o jego dojrzałości do bycia w związku z drugim człowiekiem, no chyba, że chcesz być z takim człowiekiem, być jego "wierną publicznością"?

donatellaaa napisał/a:

wiem wiem ale nie wiem od czego zacząć,o co zapytać najpierw....czy to prawda że tyle miał czy kim dla niego były i dlaczego tak postępował

Zostawić/nie zostawić = znaleźć drogę do szczęścia, pomóżmy jej mądrymi pytaniami, bo o to nas donatellaaa prosi:

Ja mogę zaproponować:

- Jak myślisz co ja czuję, kiedy opowiadasz mi o innych kobietach?

(on powie co myśli, a ty pomożesz mu uświadomić jak się z tym czujesz, dowie się o Twoich uczuciach, może on myśli, że te "opowieści" powodują, że bardziej go szanujesz, że jest super-facetem, ale przecież to nie jest prawda, za to go nie kochasz? tak czy owak on musi się dowiedzieć, co czujesz kiedy sobie "opowiada", a ty dowiedzieć, co on chciałby byś poczuła kiedy sobie "opowiada", możliwe, że wszyscy chcą dobrze, tylko wybrali bardzo złe drogi do zdobywania szacunku, imponowania partnerowi... )

No i stwórzcie sobie dobre warunki do rozmowy, czas, bliskość, podkreślenie związku.

"Atmosferę" nie powinno się tylko robić na sex wink

34

no właśnie a ja nie chce żeby dalej kłamał bo nic mi to nie da a jeśli nie on to kto mi to powie-nikt.jeśli mowa o zaufaniu wie że je nadwyrężył i nie sądzę żeby mi zarzucał że mu nie ufam,porozmawiam z nim jeżeli to będzie możliwe bo nie łatwo się z nim gada,ma dość trudny charakter i rzeczywiście może wyniknąć z tego awantura ale dlatego że psychicznie nie wytrzymam jego bycie na luzie i nie zdawania sobie sprawy z powagi sytuacji....wie że chcę z nim pogadać i wie o czym zobaczymy co z tego wyniknie

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy jego "wybujała przeszlosc seksualna "powinna miec znaczenie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021