Zabawy erotyczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Zabawy erotyczne

Lubicie zabawy w łóżku? Jakie macie? Ja np.lubię zabawę w Pana i Niewolnika smile Losujemy, kto ma prawo wyboru danego dnia. jeśli pada np.na mnie, wybieram czy jestem panem czy Niewolnikiem -oczywiście wszystko dozwolone, co tylko partner akceptuje wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zabawy erotyczne

Lubię, choć ostatnio nie praktykujemy tego ze względu na brak czasu, warunkow mimo iż mieszkamy razem smile także na takie mega szalenstwa nie możemy sobie pozwolić chyba, że jesteśmy sami tongue
Co do pytania, to my preferujemy zabawy z kajdankami, opaskami na oczy itp każdy z nas związuje drugą osobę i robi z nia co chce, wedle życzeń, oczywiście pomijajac jakiekolwiek formy przemocy tongue mamy też takie karty do gry erotyczne, a także zwykłe planszowe np chinczyk, warcaby i np kto przegra ten jest właśnie niewolnikiem. Takie zabawy mogą niezle podkręcic cała atmosfere, ale tak jak mowie, głownie do nich potrzebne sa przede wszystkim warunki, bo nie bedziemy przeciez nie wiadomo jak swirowac, kiedy za sciana sa inni domownicy smile

3

a my nigdy nie praktykowaliśmy niczego takiego, chyba czas zacząc;p

4

my lubimy pokera rozbieranego ;P moj facet uwielbia wygrywac wink

5

ja mojego faceta jakoś nie mogę namówić na takie zabawy tongue kiedys coś wspominałam o kartach itd ale raczej nie zwrocil na to uwagi tongue a szkoda big_smile

6

Ja mam dwie gry planszowe dla dorosłych i karty erotyczne, świetna zabawa szczególnie po długim i ciężkim tygodniu w weekend gdy dziecko już śpi można poszaleć.

7

Nie próbowaliśmy takich zabaw, ale chętnie skorzystam z inspiracji smile.
Pozdrawiam.

8

My tez początkowo mieliśmy planszę gry erotycznej, ale z czasem stworzyliśmy nową, dodając wiele elementów:)

9

Nie praktykowałam i raczej mnie to nie bawi.

10

nikydeeka napisał/a:

ja mojego faceta jakoś nie mogę namówić na takie zabawy tongue kiedys coś wspominałam o kartach itd ale raczej nie zwrocil na to uwagi tongue a szkoda big_smile

a ja mam to samo z żoną sad

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023