masażer RELAX & TONE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » masażer RELAX & TONE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: masażer RELAX & TONE

Czy któraś z Was Drogie Panie korzystała z tego urządzonka?podobno świetnie działa na cellulit i wyszczupla,dostałam to od babci która kupiła sobie do masażu ramion i pleców ale okazało się że nie może tego używać ponieważ jest po zawale i choruje na serce a to jedno z przeciwwskazań... w zwiazku z tym mam pytanie czy wiecie coś na temat tego masażera,czy faktycznie jest tak genialny jak  reklamują w TV?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: masażer RELAX & TONE

Reklama robi swoje i napewno nie jest aż tak rewelacyjny jak o tym mówią. Ale nigdy go nie używałam,wiec wstrzymuje się z ostateczna opinią. Orientujesz sie może ile kosztuje taki masażer?

3

Odp: masażer RELAX & TONE

koszt bez mała 200zl ,sama bym tego nie kupiła bo generalnie nie bardzo wierze w takie rzeczy tym bardziej z tv marketu ale skoro dostałam to czemu nie wypróbować...zobaczymy jaki będzie efekt.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » masażer RELAX & TONE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018