Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone] - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Witajcie smile Może kojarzycie nową kolekcje reeboka? Które nadają się do użytku dziennego a przytym o 28% wzmacniają mięśnia pośladków, ud i łydek (o 11%)
Zastanawiam się na ich kupnem (300 zł) Czy są wygodne?
Czy poduszka od spodu (która zachowuje małą stabilność) nie przeszkadza w całodziennym chodzeniu?
Czy noga w nich nie wygląda masywnie?

Co o nich myślicie wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Hej,
niestety sama jeszcze nie nosiłam tych butów ale przymierzałam je jakiś czas temu i według mnie były wygodne. Chodziłam w nich tylko chwilę po sklepie więc nie wiem jak ze stabilnością ale z tego co wyczytałam to właśnie te poduszki w serii Easy Tone mają powodować, iż pupa i uda w trakcie chodzenia mają się ujędrniać.
Widziałam też dziewczyny na mieście w tych butach i jak dla mnie nie wyglądały one masywnie a wręcz przeciwnie.

3

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Zapoznaj się z regulaminem forum i nie spamuj forum/ Lena

4

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]
swietakrowa napisał/a:

Witajcie smile Może kojarzycie nową kolekcje reeboka? Które nadają się do użytku dziennego a przytym o 28% wzmacniają mięśnia pośladków, ud i łydek (o 11%)
Zastanawiam się na ich kupnem (300 zł) Czy są wygodne?
Czy poduszka od spodu (która zachowuje małą stabilność) nie przeszkadza w całodziennym chodzeniu?
Czy noga w nich nie wygląda masywnie?

Co o nich myślicie wink

ad1- wygodne- dla mnie pierwsze kilka kroków było bardzo dziwne, ale potem już było normalnie i teraz nawet nie czuję że są trochę inaczej zbudowane
ad2- poduszka- mi nie przeszkadza
ad3- Czy noga w nich nie wygląda masywnie?- no to żeś pojechała z tym pytaniem ;> moja nie wygląda masywnie ;p ale jak Twoja będzie wyglądać to nie wiem wink
ad4- jak na razie jestem zadowolona z ich zakupu wink mam nadzieje, że nie zmienię zdania wink

5

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Też zastanawiam się nad ich zakupem. Reklama na mnie podziałała big_smile

6

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Ja ostatnio kupiłam inne adidaski:) bardzo mi się podobają... ale do fitnesu niestety się nie nadają;) A te najnowsze reeboki na prawdę warte uwagi;)

7

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Kupiłam sobie te buciki dość niedawno i jak na razie jestem bardzo zadowolona:D. Wbrew pozorom są bardzo wygodne. Dodatkowo z każdym krokiem czuję jak napinają mi się mięśnie ud i pośladków:D

8

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Mi również spodobała sie ta reklama butów choć sama nie wiem czy faktycznie działają tak jak je reklamują to  mam zamiar zaraz po porodzie sobie takie kupić ( no i się przekonam wink )  tym bardziej że nawet mi się one spodobały tym bardziej, ze nigdy nie przemawiał do mnie reebok

9

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Myślę, że jak dla Ciebie kupno tych butów to dobry pomysł. Po porodzie nie będziesz miała za wiele czasu na ćwiczenia. Czemu nie spróbować butów, które Ci pomogą wykształtować pupę na codziennym spacerze z maleństwem:)

10

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Ja też o nich myślę.
Bardzo chciałabym je mieć.
A co myślicie o kupieniu ich na all? Tam nowsze, ładniejsze modele są tansze niż w stacjonarnych sklepach...

11

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Ja swoje tak kupowałam. Najpierw idź do sklepu, przymierz a potem możesz sobie zamówić odpowiedni rozmiar. Udanych zakupów:)

12

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Hej jak tam wasze easy tone zimą?. Ja swoje odłożyłam do szafeczki. Czekają na wiosenny trening:)

13

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Dziewczyny, czy to przypadkiem nie czysty marketing (reebok)?
Czy to działa?
Jak z perspektywy czasu oceniacie zakup?

pozdrawiam

14

Odp: Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Mnie przede wszystkim odstrasza ich wysoka cena. Może i bym się skusiła, ale cena jest kosmiczna. Ale kupiła je moja koleżanka. Mówiła, ze efekty są ale połączone z aerobikiem. Samo dreptanie tych bucikach nie przyniesie dużych rezultatów. smile

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Najnowsze buty Reebok=fitness [easy tone]

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024