byly... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: byly...

nadal kocham swojego ex faceta ,minęło 4 miesiące od rozstania,w tym raz na moment się zeszliśmy ,to on nie chcial byc ze mną .a teraz mi mówi że myśli o mnie ciągle od rozstania,że niby nie chce ze mna być i chce sam nie wie ma haos w glowie,wiem że to bez sensu ;/ ja i tak nie umiem zapomnieć o nim

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: byly...

Jeżeli jeszcze z nikim nie jest to jest dla ciebie nadzieja... tym bardziej że sam wspomina o tym że ciagle o Tobie myśli. Optymistycznie to wyglada

3

a czemu sie rozstaliscie?

4

nie jest...ale on od dawna byl ciagle nie pewny i nie kocha mnie ,wydaje mi sie ze chce po prostu bliskosci i czuje sie samotny,w sumie ja w tym nie widze sensu i tak  i nie widze tego ,za duzo przeszlam jego nie pewności....nie chcę być opcją

5

duzo czynników wpłynęło  na rozstanie, sporo moich bledow i jego w nim sie cos wypaliło i pozniej sam nie wiedzial ciagle czego chce

6

to sie odetnij poprostu nie jest łatwo rozstawac sie z wyboru jesli Cie kocha, musisz byc silna i odciać sie od wszystkiego co z nim zwiazane ale nie wracaj do niego skoro nie wie czy Cie kocha iech Cie epiej nie rani i zostawi w spokoju

7

a więc stało się coś i nie wiem co teraz mam zrobić...była pewna sytuacja nie będę się rozpisywać,dwa dni temu  na festiwalu pewnym wynikł nie mały problem,zostałam sama w obcym mieście bez noclegu ,jedynym ratunkiem było odezwać sie do niego.bo tez tam był (dodam że mamy ze soba kontakt )więc przedstawiłam mu sytuację w jakiej się znalazłam,natychmiast zaoferował mi swoją pomoc,tzn że się mną zaopiekuje tą noc festivalu ostatnią i rano wróce z nim autem do domu,i tak sie stało...on zachowywał się jakoś inaczej.przytulił mnie jak staliśmy w kolejce o bilety i dalej samo poszło wszystko...zachowywaliśmy się jakbyśmy byli zakochaną parą,jak kiedyś..o nic nie pytałam ,po prostu samo się działo, robił to wszystko przy znajomych ktorzy mnie znali i tych obcych mi.dbał o mnie bardzo ,było cudownie...był taki moment że powiedział do ochroniarza ktory chciał sprawdzac mój bagaż "moja DZIEWCZYNA ma tam tylko ubrania"...pózniej wróciliśmy ,przespaliśmy sie u niego bo tak zaproponował pobyliśmy ze sobą cały dzień i na wieczór mnie odwiózł..jego rodzice wiedzieli że jestem,wczesniej jak wróciliśmy nie chciał na początku nawet mówić komuś o tym bo chyba pewny dalej nie był, a teraz wręcz przeciwnie,mamy się jutro spotkać,nie wiem co mam robić...nie widziałam go dawno takiego ,nie wiem czy wrócić ,boje się,ale też bardzo chcę,bardzo go kocham ale nie wiem czy on mnie i w tym problem...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018