Netkafeja- MY KIBICE :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafeja- MY KIBICE :)

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 142 ]

Temat: Netkafeja- MY KIBICE :)

W tym wątku możemy porozmawiać o wszystkich  wydarzeniach sportowych.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafeja- MY KIBICE :)

Jak zapowiedziałam tak zrobiłam. I mam pytanie Juan ,wiesz na kiedy wyznaczono dokładny termin walki Adamka i Kliczki?

3

Apoteozo jeśli pozwolisz, że ja Ci odpowiem to ta walka jest zaplanowana na sobotę, 10 września na nowym Stadionie Miejskim we Wrocławiu big_smile Mój tato z wujkiem się wybierają, mają już bilety. Ja osobiście ?mordobicie? nie uważam za jakoś szczególnie ulubiony sport ale tato zaraził mnie nim na tyle w dzieciństwie, że wszystkie większe wydarzenia ?bokserskie? chętnie oglądam, a Adamka podziwiam!

Prawdziwym kibicem jestem natomiast jeśli chodzi o formułkę 1. We czwartek lecę do Anglii na GP Wielkiej Brytania, mój chłopak zrobił mi wielką niespodziankę i kupił nam wycieczkę. Byłam rok temu na GP Węgier, niesamowite przeżycie, ale gdy Kubica się zderzył z Sutilem w boksie a potem dostał karę i zrezygnował to się poryczałam i jednocześnie klęłam jak szewc big_smile

...Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem ? przyjaźń pięknej kobiety...
                                                                                                                            Albert Camus

4

A ja się trochę wyróżnię- piłka nożna! <3 Przez ojca, a potem szwagra mam hopla na punkcie kopanej. Może nie aż takiego jak na siatkówki, ale uwielbiam nogę. Zresztą, jakiekolwiek widowisko sportowe, ja tam jestem.

A propo siatkówki- są jakieś osoby na bieżąco z LŚ? wink

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

5

dzięki Hatiuszka za odpowiedź. Boks również nie jest moją pasją ale większe wydarzenia obowiązkowo muszę obejrzeć,aaa i za formułą też nie przepadam. Jak dla mnie za długo kręcą te okrążenia ale od kiedy Kubica reprezentuje nasz kraj, to ostatnie okrążenia luknę smile
Ale fajnie jest obejrzeć na żywo coś co się kocha smile Gratuluję! Swoją droga miła niespodzianka smile

iglaZ tego co wiem jutro gramy z Bułgarią ale nie wiem o której. sad

6

Cześć. smile Apoteoza- już miałaś odpowiedź u gory na pytanie więc nie odpowiadam. I mam nadzieję że w tej kafejce zrobi się tłum ;D miłego dnia wszystkim;)

W oczach tkwi siła duszy..

7

apoteoza napisał/a:

dzięki Hatiuszka za odpowiedź. Boks również nie jest moją pasją ale większe wydarzenia obowiązkowo muszę obejrzeć,aaa i za formułą też nie przepadam. Jak dla mnie za długo kręcą te okrążenia ale od kiedy Kubica reprezentuje nasz kraj, to ostatnie okrążenia luknę smile
Ale fajnie jest obejrzeć na żywo coś co się kocha smile Gratuluję! Swoją droga miła niespodzianka smile

iglaZ tego co wiem jutro gramy z Bułgarią ale nie wiem o której. sad

Jutro gramy o 20.00 smile i pojutrze też i po pojutrze też o 20.00 wink to już wiesz ;D ale niewiem z kim.

8

O to dobrze, że chociaż wiem, o której. Jednak bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się fakt bycia w grupie z Bułgarią. Komu ja będę kibicowała? Czasami bycie pół Polką pół Bułgarką jest uciążliwe.
To, że na otwartym Polsacie nie ma transmisji też mi się nie podoba. sad

9

No to się pokrywamy wiedzą Juan
06.07.2011
Argentyna-Włochy
Polska-Bułgaria
07.07.2011
Bułgaria-Argentyna
Polska-włochy
08.07.2011
Więc juto postaram sie kibicować Naszym!
Włochy-Bułgaria
Polska-Argentyna

10

igla hi to masz dylemat faktycznie smile ja problemu nie mam z kibicowaniem smile

11

Mówicie o siatkówce? Wiecie to jest drugi po koszykówce sport, którego nie jestem w stanie polubić. Nie wiem normalnie dlaczego, ale dosłownie zasypiam przy ?siatce? z nudów big_smile Już wolę tenis hehe a właśnie są jacyś fani tenisa i Nadala? big_smile

...Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem ? przyjaźń pięknej kobiety...
                                                                                                                            Albert Camus

12

Dzięki apoteoza. Igla jest na otwartym polsacie bo widziałem reklamy. Tenis hm.. Szczerze nie lubię tenisu bo jak dla mnie tam nic ciekawego niema.

13

Juan napisał/a:

Tenis hm.. Szczerze nie lubię tenisu bo jak dla mnie tam nic ciekawego niema.

Hehe Juan też kiedyś mnie nudził, ale teraz czasem obejrzę. Śmiać mi się chce jak słyszę te jęki z wysiłku przy każdym odbiciu piłeczki big_smile Nieraz po prostu przez cały tenis się sama do siebie chichram big_smile

Albert Camus

14

A 6.07. Mam zamiar oglądać mecz piłki nożnej Polska-Niemcy. Niewiem jeszcze o której ale się dowiem. A pozatym jak wam mija dzień?? Kafejka sportowa ale życie codzienne smile

15

Hatiuszka napisał/a:
Juan napisał/a:

Tenis hm.. Szczerze nie lubię tenisu bo jak dla mnie tam nic ciekawego niema.

Hehe Juan też kiedyś mnie nudził, ale teraz czasem obejrzę. Śmiać mi się chce jak słyszę te jęki z wysiłku przy każdym odbiciu piłeczki big_smile Nieraz po prostu przez cały tenis się sama do siebie chichram big_smile

Tak tak te jęki są najlepsze. ale to jest wysiłek i siła żeby uderzyć ta piłkę smile to później jęczą z ulgi jak już odbiją. wink

16

Jak na otwartym Polsacie ma być, to ja się już doczekać nie mogę. smile
A tenis też lubię, Nadala niekoniecznie.

17

Juan napisał/a:

A pozatym jak wam mija dzień?? Kafejka sportowa ale życie codzienne smile

Mi na lataniu po mieście i sprawdzaniu kursu funta big_smile chce zamienic złote na jak najwięcej bo jak już wspominałam wcześniej wybieram się do Anglii na formułę 1. Jeszcze muszę się spakować, no ale tym się zajmę jutro, a w czwartek rano wylot, jupi jee big_smile hehe

Wydaje mi się, że każdy kibic jakiegoś sportu powinien choć raz w życiu wziąć udział w jakimś wydarzeniu z tej dyscypliny, którą uwielbia na żywo, bo to jest nieporównywalne do tego jak się ogląda tylko przed telewizorem. No i apropo tego, myśleliście o wybraniu się na któryś z meczy Euro 2012 u nas w Polsce?

Albert Camus

18

Też bym na coś pojechał ale brak funduszy. Może kiedyś się wybiorę. A na euro 2012. Nie wybieram się na żaden mecz.

19

Na Euro też się nie wybieram. Tak w ogóle mam 15 minut tramwajem do stadionu. ^^

A jeśli chodzi o chodzenie na mecze, to byłam na dwóch edycjach LŚ we Wrocławiu. Z Argentyną w zeszłym roku oba mecze i Wenezuelą dwa lata temu też oba. W tym roku miałam okazję jechać na finał i do Spodka, ale z koleżanką się pokłóciłam i biletów od niej nie dostanę. Kupić bilety też będzie problem. A tak poza LŚ, to chodziłam przez 5 lat na mecze męskiej i żeńskiej sekcji mojego klubu. Tak jeśli chodzi o siatkówkę. Z ręczną, nożną i tenisem już tak kolorowo nie wygląda.

O, przypomniało mi się apropo Euro- może będę wolontariuszką.

20

Igla jak bym miał bilet i 15min. Do stadionu to bym odrazu pojechał. Ale dziś jest duszno niemoge wyrobić tragedia.. smile

21

Gdybym miała bilet też bym pojechała. ^^

22

igla16 napisał/a:

Wejścia powinny być darmowe ;P

23

Juan napisał/a:
igla16 napisał/a:

Tak, dla tych, co mają max 15 minut tramwajem do stadionu. ;D

24

igla16 napisał/a:
Juan napisał/a:
igla16 napisał/a:

Tak, dla tych, co mają max 15 minut tramwajem do stadionu. ;D

Hehe smile tak tak. Mam chęć się czegoś napić hm.. (czegoś mocniejszego) a nie mam ;(

25

Jest tu ktoś?? wink

26

Juan napisał/a:

Mam chęć się czegoś napić hm.. (czegoś mocniejszego) a nie mam ;(

O właśnie, co do picia "czegoś mocniejszego" to zastanawia się dlaczego mężczyźni podczas oglądania sportu nie mogą się obejść bez alkoholu? Wiem, że nie można generalizować, że wszyscy, ale jak tak patrze po moich znajomych to jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby podczas meczu czy to piłki czy siatkówki czy czegoś innego, nie mieli w ręku piwa big_smile

Albert Camus

27

Hatiuszka napisał/a:
Juan napisał/a:

O właśnie, co do picia "czegoś mocniejszego" to zastanawia się dlaczego mężczyźni podczas oglądania sportu nie mogą się obejść bez alkoholu? Wiem, że nie można generalizować, że wszyscy, ale jak tak patrze po moich znajomych to jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby podczas meczu czy to piłki czy siatkówki czy czegoś innego, nie mieli w ręku piwa big_smile

Bo jak się ogląda mecz to się przyjemniej pije. smile

28

Juan napisał/a:
Hatiuszka napisał/a:
Juan napisał/a:

Bo jak się ogląda mecz to się przyjemniej pije. smile

hehe no tak, a z drugiej strony można powiedzieć, że kiedy się piję to i mecz jest przyjemniejszy i od razu ciekawszy big_smile Ja nie pijam alkoholu podczas oglądania sportu, ale zawsze robię sobie herbatę albo kupuję butelkę coli big_smile Bo jakoś tak nie mogę na "sucho" hehe

A tak w ogóle to pewnie się ze mną zgodzicie, że bulwersujące jest tak małe zainteresowanie sportem hehe w naszej netkafejce jest nas zaledwie czwórka, cieniutko!! No ale liczę, że się to rozkręci w najbliższym czasie wink

Albert Camus

29

Hatiuszka. Na sucho się nieda ;D no mało nas mało ale mam cichą nadzieję że będzie nas więcej. smile

30

A poza tym jak się ogląda orłów- nielotów Smudy, to nie da się tego robić o suchej gębie. Albo będąc mocno pod wpływem. ;D

31 Ostatnio edytowany przez igla16 (2011-07-05 23:39:03)

.

32

igla16 napisał/a:

A poza tym jak się ogląda orłów- nielotów Smudy, to nie da się tego robić o suchej gębie. Albo będąc mocno pod wpływem. ;D

Hehe no tak ale trzeba w nich wierzyć. smile ja wierzę w każdego polaka nawet i w Pudzianowskiego w mma. smile jak byśmy nie wierzyli w nich to nikt by nie przychodził na mecze, walki itp. Ale przychodzą kibice bo wierzą ;D

33

Trzeba wierzyć, trzeba. Ja też w nich wierzę, ale czasami chce mi się płakać, albo zabić, jak patrzę jak kopacze grają.

34

igla16 napisał/a:

Trzeba wierzyć, trzeba. Ja też w nich wierzę, ale czasami chce mi się płakać, albo zabić, jak patrzę jak kopacze grają.

smile No musimy to jakoś przełykać. wink nie mamy wyjścia. smile a gdzie jest Apoteoza?? Gdzie jesteś? Pewnie się gdzieś chowa ;P

35

No to dobranoc Wam smile kolorowych snów. wink do jutra!

36

No proszę ale się rozpisaliście pod moją nie obecność . Jestem już jestem Juansmile
Co do Pudziana, to mam trochę mieszane uczucia, bo odnoszę wrażenie, że robi z siebie pośmiewisko. Bardziej podobał mi sie jako strong man smile
A co do piłki nożnej, to bardzo się cieszę, że Smuda powołał nowe twarze, bo już przeżarli mi się nasi niby wielcy piłkarze, którzy reprezentowali poziom poniżej dna. Normalnie patrzeć już na nich nie mogłam. Piłkę utrzymywaliśmy do 3 podań-porażka. O akcji już nie wspomnę. Wstyd było ich oglądać.  A teraz coś tam próbują- oczywiście nie jest to co bym chciała ale jest znacznie lepiej niż było. smile

37

Cześć. smile no tak pudzian był kimś w strong manie. Ale ile on mógł tam siedzieć i nosić te ciężary czy ciągnąć. Coś mnie głowa boli i niechce mi się myśleć..

38

Juan ale żeś sobie wymówkę znalazł  tongue myśleć się nie chce.. cóż za wygoda hehe smile

39

apoteoza napisał/a:

Juan ale żeś sobie wymówkę znalazł  tongue myśleć się nie chce.. cóż za wygoda hehe smile

Hehe smile brak mi czegoś mocniejszego. wink ale zawsze to jakieś usprawiedliwienie ;D no chyba że musi być od lekarza specjalne smile

40

coś mocniejszego? łopatą, młotem10 kg, patelnią w główkę? Nie ma nic mocniejszego no, ewentualnie dla twardzieli seryjka tongue

41

apoteoza napisał/a:

coś mocniejszego? łopatą, młotem10 kg, patelnią w główkę? Nie ma nic mocniejszego no, ewentualnie dla twardzieli seryjka tongue

Hehehehe ;D ja chce alkocholu. smile on stawia na nogi i daje siłę by myśleć wink

42

apoteoza napisał/a:

Co do Pudziana, to mam trochę mieszane uczucia, bo odnoszę wrażenie, że robi z siebie pośmiewisko. Bardziej podobał mi sie jako strong men smile

To co do Mariuszka to i ja się wypowiem bo śledzę jego pojedynki.

Pudzian w każdej walce stosuje od samego początku szaleńczy atak i niestety to jej jego podstawowy błąd. Stawia wszystko na jedną kartę, na swoją siłę i od pierwszej chwili rzuca się na przeciwnika. Jeśli w ciągu tych pierwszych minut nie wygra, więc jeśli walka nie kończy się dostatecznie szybko to z każdym jej wydłużeniem oczywista staje się jego przegrana, bo przez te pierwsze pokłady siły z każdą kolejną minutą jest wykończony. W kolejnych rundach te jego ataki to są już po prostu desperackie. On powinien robić sobie przerwy od tych ataków, cofać się, trochę regenerować i próbować znowu uderzać, przecież on dobrze wie, że nie ma takiej kondycji i szybko się wyczerpuje.

Ja szczerze powiedziawszy też wolałam go jako strongmana ale mimo wszystko mu kibicuje w MMA. Może nie będzie jakimś mistrzem, ale myślę, że dzięki pracy nad kondycją i dobraniem odpowiedniej taktyki może coś osiągnąć na tym polu. Wszakże popatrzcie, stoczył 5 walki i mimo wszystko 3 z nich wygrał, a to jest też coś dla kogoś kto ze sztukami walki wcześniej miał mało wspólnego. To teraz wszystko zależy od Pudziana i jego chęci do treningów i do pracy.

Mam tylko nadzieję, że mimo wszystko jeśli Pudzianowi nie będzie szło to KSW nie będzie go na siłę lansował i sam Pudzian też dojdzie do wniosku, żeby zakończyć karierę w MMA, ale póki co nie skreślajmy go z góry.

Albert Camus

43

Juan faktycznie alkohol przez ch robi wrażenie hehe tongue
Hatiuszka z ust mi to wyjęłaś! Myślę podobnie. Tylko obawiam się, że troszkę za późno wziął się za zmianę dyscypliny. Jedyną jego taktyką jest chaotyczny atak na przeciwnika, jesli go nie pokona na początku to tak jak mówiłaś jego szansę drastycznie spadają w dół ale skoro czuję taką wewnętrzną potrzebę sprawdzenia się w MMA to niech się sprawdza! smile

44

No, wygraliśmy! mecz horror ale cudownie, że wygraliśmy. Kurek i Bartman najlepsi zawodnicy tego meczu smile

45

ale wszystkich wywiało a ja chciałam skomentować wczorajszy beznadziejny mecz Polski z Włochami. Myślałam, że szlag mnie trafi! Jak można tak głupio piłki tracić? I jak doświadczony siatkarz nie jest wstanie przeserwować piłki?

Obawiam się, że z Argentyną to my szans nie mamy...

46 Ostatnio edytowany przez NieInteresujSie (2011-07-10 09:31:48)

Hatiuszka napisał/a:
apoteoza napisał/a:

Co do Pudziana, to mam trochę mieszane uczucia, bo odnoszę wrażenie, że robi z siebie pośmiewisko. Bardziej podobał mi sie jako strong men smile

To co do Mariuszka to i ja się wypowiem bo śledzę jego pojedynki.

Pudzian w każdej walce stosuje od samego początku szaleńczy atak i niestety to jej jego podstawowy błąd. Stawia wszystko na jedną kartę, na swoją siłę i od pierwszej chwili rzuca się na przeciwnika. Jeśli w ciągu tych pierwszych minut nie wygra, więc jeśli walka nie kończy się dostatecznie szybko to z każdym jej wydłużeniem oczywista staje się jego przegrana, bo przez te pierwsze pokłady siły z każdą kolejną minutą jest wykończony. W kolejnych rundach te jego ataki to są już po prostu desperackie. On powinien robić sobie przerwy od tych ataków, cofać się, trochę regenerować i próbować znowu uderzać, przecież on dobrze wie, że nie ma takiej kondycji i szybko się wyczerpuje.

Ja szczerze powiedziawszy też wolałam go jako strongmana ale mimo wszystko mu kibicuje w MMA. Może nie będzie jakimś mistrzem, ale myślę, że dzięki pracy nad kondycją i dobraniem odpowiedniej taktyki może coś osiągnąć na tym polu. Wszakże popatrzcie, stoczył 5 walki i mimo wszystko 3 z nich wygrał, a to jest też coś dla kogoś kto ze sztukami walki wcześniej miał mało wspólnego. To teraz wszystko zależy od Pudziana i jego chęci do treningów i do pracy.

Mam tylko nadzieję, że mimo wszystko jeśli Pudzianowi nie będzie szło to KSW nie będzie go na siłę lansował i sam Pudzian też dojdzie do wniosku, żeby zakończyć karierę w MMA, ale póki co nie skreślajmy go z góry.

pudzian niestety w mma nie ma najmniejszych szans, on poza sila fizyczna nie ma nic do zaoferowania, kondycja lipa, ale mozna popracowac, brak mu umiejetnosci ktore zdobywa sie latami poprzez ciezkie lata trenigu i osoba ktora miala z tym stycznosc widzi to wyraznie, brak kordynacji ruchow, rownowagi, prezycji, ogolnie postawa do dupy. jak pisalas jego walki opieraja sie na pierwszych 2 minutach gdzie wykorzystuje swoja sile. czy tez poprzez prosty lecz bardzo skuteczny chwyt zapasniczy. ale co po tej sile skoro malo ze trafic nie moze to  jak dostanie w w gila  to sie chwieje, i latwo go uwalic. inna sprawa ze duzo zawodnikow dysponuje podobnymi warunkami fizycznymi. to juz nie jest mlodzieniaszek ktory w wieku 15 lat zaczyna cwiczyc,zapasy, boks itp. kilka ladnych lat temu widzialem jego i jego brata na dyskotece u mnie w miescie, przepychal sie z ochroniazem i nie mozna mu zarzucic braku sily ale do tego typu walk sie poprostu nie nadaje. ale imponuje mi jego samozaparcie gdzie zdaje sobie sprawe ze ma braku doswiadczenia, umiejetnosci stawia go na przegranej pozycji ale stara sie pokazac z najlepszej strony.

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

47

Tak zgadzam się w całej rozciągłości z N_i_s ( ot taki skrót bo zaszalałeś z tym nickiem) No ale normalnie nie dowierzam może wygramy z Argentyną??? ale nie zapeszam już więcej tongue

48

Mamy brąz, mamy brąz, mamy brąz!! Super zagrali. Jestem potwornie szczęśliwa, że chłopcy wygrali. wink

Brazylia- Rosja 1:2. Czyżby szykowała się mała sensacja?

49 Ostatnio edytowany przez Juan (2011-07-10 22:20:52)

Brąz jest i jest dobrze. smile Chociaż mogło być lepiej ale i tak jestem zadowolony. Bo walczyli i to naprawdę bardzo dobrze aż miło się oglądało ich mecze smile

50

Brąz to świetna nagroda dla naszych siatkarzy.
Właśnie skończyłam oglądać ceremonię rozdania medali i aż łezka popłynęła smile
Kocham siatkówkę i niesamowicie cieszę się z tego medalu w Lidze Światowej, bo nigdy nie udawało nam się nic zdobyć, nawet wejść do samego półfinału.
Jest to o tyle pocieszające, że buduje się nowa, młodziutka kadra jeszcze (w większości) niedoświadczonych graczy, ale jak widać walecznych, którzy całe swoje serce wkładali w grę i nie odpuszczali do końca. smile Naprawdę DALI RADĘ! Mimo kontuzji Zbyszka Bartmana, a jak wiadomo trener bardzo na niego liczył. Wiadomo, że jeszcze wiele pracy przed nimi, ale naprawdę jestem niesamowicie dumna, że im się udało.
Troszkę szczęścia też mieliśmy, ale jak wiadomo ono w sporcie też jest bardzo potrzebne. smile Mieli szansę i wykorzystali ją, to się liczy!

Brązowy medal i nagroda pieniężna dla całej drużyny - 300 000 dolarów.

Oprócz tego należy wspomnieć, że zdobyliśmy też 2 nagrody indywidualne:
- najlepszy libero turnieju -> Krzysztof Ignaczak (10 000 dolarów)
- najlepiej punktujący zawodnik turnieju -> Bartosz Kurek (10 000 dolarów)

Ahhhh, ale jestem dumna! Wreszcie nam się udało! smile:):)

.

51 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-07-12 04:53:55)

Witam Witam ,
Ja za pilka nozna , boksem , siatkowka nie przepadam -nudzi mnie to , ale za to lubie motocross, a juz najbardziej freestyle motocrossowe.
Znam kilka osob w tej dziedzinie , wiec mialam okazje byc na zawodach, treningach , a nawet raz jezdzilam big_smile
Fajna sprawa , niebezpieczna , ale naprawde robi wrazenie.
Moj ulubiony sportowiec to Travis Pastrana wink
Nie spodziewam sie jednak , ze ktos bedzie podzielal moje zainteresowania big_smile

?-my only love

52

No w końcu złapałam chwilkę czasu aby powiedzieć, że również cieszę się z brązu. Ostatni ale najładniejszy mecz. W końcu bez tego horroru tongue
Famme no widzisz, myślę że  jeszcze się znajdzie kilku fanów motocrossów. Przyznam sie, że kiedyś bardziej mnie to interesowało. nawet jeździłam na zloty ale jakoś chyba mi się znudziło w sumie nie wiem czemu już mnie to nie pociąga.

53

Ale tu pusto.. Mam nadzieję że jeszcze tu kiedyś ktoś będzie..

54

ja jestem smile

55

Ja też jestem.

Śląsk wygrał z Dundee United. wink

Posty [ 1 do 55 z 142 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafeja- MY KIBICE :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018