Facet się nie stara ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Facet się nie stara ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Facet się nie stara ...

Czy to normalne, że facet, który jest ze mną w związku nie potrafi się w ogóle angażować? Na początku jeszcze się starał, ale im dłuzej jesteśmy razem, tym mniej atrakcji z jego strony dostaję. Jemu się nawet nie chce zaplanować naszych wspólnych wakacji. Zastanawiam się, że moze powinniśmy się wybrać na jakąś spokojną kolację, na której mu spokojnie wyjaśnię, czego oczekiwałabym od mężczyzny w tym związku. Tylko czy aby go nie przestraszę??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet się nie stara ...

Wiem ,że to trochę głupie, ale myślę nad tym by zaprosić go na kolację na jachcie

Zresztą, jak ja nas nie umówię, to on za nic na to nie wpadnie. a w domu przy kotlecie jakoś nie chce mi się gadać hmm

3

Odp: Facet się nie stara ...

Pewnie, pogadaj z nim. Może przestało mu na Tobie zależeć? Powinien wiedzieć, jakie masz oczekiwania. Jeśli po rozmowie nic się nie zmieni, będziesz wiedziała, co dalej robić.

4

Odp: Facet się nie stara ...

Nawet mi nie mów, że przestało mu na mnie zależęć... Odciągam od siebie tę myśl od dawna hmm:/;/

5

Odp: Facet się nie stara ...

Czasem lepiej spojrzeć prawdzie w oczy i nie tracić czasu na jałowy związek. A może po prostu ma jakieś problemy, o których dużo myśli? Co do takich prezentów, jak zaproponowałaś - wstrzymałabym się z tym pomysłem. Takie atrakcje powinny wyjść od faceta.

6

Odp: Facet się nie stara ...

Ja powiem tak, pewnie jest już pewna monotonia, mężczyzna myśli, że nie musi się starać, prawić komplementów itd, bo ty powinnaś przecież o tym doskonale wiedzieć, że tak jest. Ale co racja to racja - czasem fajnie usłyszeć jakieś miłe słowo, żeby ktoś jakiś miły gest wykonał w nasza stronę. Zamiast się zadręczać, faktycznie z nim porozmawiaj. I możecie iść na kolację wink. Powodzenia.

7

Odp: Facet się nie stara ...

proponuje szczerze porozmawiać, tak na prawdę nie ważne gdzie, ważne żeby szczerze i aby dojść do jakiś wniosków

Powodzenia

8

Odp: Facet się nie stara ...

Hmmmm a od jak dawna masz taką sytuacje??

9

Odp: Facet się nie stara ...

Pogadaj z Nim , że nie odpowiada Ci taki stan. Jeśli mu na Tobie zależy, to na pewno przemyśli sprawę i zacznie więcej się starać.
Może jest jednym z tych, którzy, gdy już są z kimś jakiś czas, to osiadają na laurach lub jest mało kreatywny, ma gorszy okres. Nie martw się na zapas i życzę powodzenia.

10

Odp: Facet się nie stara ...

Myślę, że wziął Cię za "pewniaka" i myśli, że nie musi się starać. Pogadaj albo weź go troszkę na dystans, niech zapoluje na Ciebie smile

11

Odp: Facet się nie stara ...

Faceci nie lubią rozmów bo kobiety jak zaczynają gadć to nie jest dialog tylko monolog. Facet przestaje się starac ponieważ już Cię zdobył(w jego przekonaniu) i sądzi  że juz tak zostanie i nie musi się stara, zabiegać. Musisz np. wystroić się jak na pierwsze randki, zrobić coś innego niż zwykle( monotonia zabija) albo nie zabiegaj o niego tak bardzo. Wtedy on dostrzegnie że już tak się nie kleich, nie przytulasz i sam zacznie by wszystko wróciło do normy. jemu wygodnie jest nic nie robic:) Faceci to lenie związkowi:) wszystko na naszych głowach

12

Odp: Facet się nie stara ...

Niestety często jest tak, że panowie będący w stałych związkach przestają się starać. Mężczyźni mają naturę zdobywcy i samo "uganianie się za ofiarą" jest dla niech czasami bardziej przyjemne, niż posiadanie ich w sensie "zdobyczy". Oczywiście nie możemy wszystkiego sprowadzać do kategorii "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus", ponieważ w związku bardzo ważnym (o ile nie najważniejszym) elementem jest partnerstwo. Być może Twoja połówka wychodzi z założenia, że robienie kobiecie miłych niespodzianek i "staranie się" to element "zdobywania", i że jeżeli wcześniej dawał Ci do zrozumienia, że mu na Tobie zależy, gdy zabiegał o Ciebie, to było dla Ciebie wystarczającym dowodem na to, że Cię kocha. Może więc być tak, że on w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że negatywnie odbierasz jego zachowanie. Istnieje również możliwość, że po prostu ostatnio przechodzi jakieś cięższe dni, ma jakieś zmartwienie. Dlatego zgodzę się z przedmówczyniami, że tutaj najlepsza będzie szczera rozmowa. Odradzam jednak wychodzenie w tym celu do restaturacji - myślę, że gdybyś sama upichciła coś pysznego i przygotowała romantyczną kolację, byłoby to dla lubego milszą niespodzianką. I pamiętaj, że to ma być rozmowa, a nie wspomniany już wcześniej monolog - najpierw porozmawiajcie o czymś miłym i przyjemnym (pochwal go koniecznie, na pewno jest za co), dopiero potem zapytaj, czy coś go nie trapi, a na koniec opowiedz oswoich uczuciach. Nie stawiaj się przy tym w roli pokrzywdzonej ofiary, po prostu spokojnie wyjaśnij, powspominaj stare czasy, wysłuchaj jego opinii, a potem wspólnie znajdźcie rozwiązanie tej sytuacji. Może zaproponuj jakiś sympatyczny, oryginalny wyjazd, który dałby Wam okazję do jeszcze większego zbliżenia się do siebie.

Będę trzymać kciuki.

13

Odp: Facet się nie stara ...

Jak to sie mówi potocznie tak łatwo jest zejść ze szczytu na który tak trudno sie wdrapać. Ma Cie. ZdobyłCie. Teraz chciałby poczuć to znowu chce widziec w Tobie wyzwanie. Pomysl o tym i zacznij zmieniac coś w tym zakresie

14

Odp: Facet się nie stara ...

Mam problem z facetem. Spotykamy się od 1,5 roku, ale od roku rzadko, bo on pracuje w innym mieście. Na początku było cudownie, każdą wolną chwilę ze sobą spędzaliśmy, potrafił podjechać na 5 min do mnie do pracy tylko po to żeby mnie zobaczyć. Teraz nie widzimy się po 6 tyg, a on przelotem wpada żeby mnie zobaczyć dosłownie na chwilę. Mówi, że nie ma czasu. Oczywiście zapewnia mnie, że tęskni, kocha itd, ale ja tego nie czuję. Co robić?????

15

Odp: Facet się nie stara ...
marionetka22 napisał/a:

Czy to normalne, że facet, który jest ze mną w związku nie potrafi się w ogóle angażować? Na początku jeszcze się starał, ale im dłuzej jesteśmy razem, tym mniej atrakcji z jego strony dostaję. Jemu się nawet nie chce zaplanować naszych wspólnych wakacji. Zastanawiam się, że moze powinniśmy się wybrać na jakąś spokojną kolację, na której mu spokojnie wyjaśnię, czego oczekiwałabym od mężczyzny w tym związku. Tylko czy aby go nie przestraszę??

Odnosnie powyzszego - jedynie mozesz go zapytac wprost, czy jest dalej zainteresowany. Choc zapewne nie odpowie wprost Bo jesli nie (tego juz mu nie muszisz mowic) to przeciez nie bedziesz swego cennego czasu na niego tracic. Jesli dasz rade - to w ogole z nim nie rozmawiaj i sama podejmij decyzje, jesli ci to nie odpowiada. Skoro jemu sie nie chce wielu rzeczy, to prawdopodobne, ze zapal mu minal i zacznie sie rozgladac za inna. A pomysl z jachtem/jakies babskie rozmowy wyjasniajace juz w ogole go sploszą. Zdystansuj sie troche/zajmij soba/mniej rozmyslaj i zobaczysz, czy to go zmobilizuje. A jesli nie, to w sumie odpowiedz jest jasna.

16 Ostatnio edytowany przez Beata810 (2011-12-20 05:49:18)

Odp: Facet się nie stara ...
citylife napisał/a:

Faceci nie lubią rozmów bo kobiety jak zaczynają gadć to nie jest dialog tylko monolog.

Ja się z tym nie zgodzę. Może i nie mam wielkiego stażu,bo jestem w związku dwa lata,ale to właśnie mój facet nauczył mnie rozmawiać na każdy temat. I często się wkurza,jak coś mnie gnębi i nie chce mu o tym powiedzieć. Zawsze mi każe walić prosto z mostu,w końcu jesteśmy w związku i musimy się jakoś docierać i rozmawiać ze sobą na każdy temat,nawet,gdy denerwuje mnie,że w nocy zabiera mi kołdrę.

Tobie marionetko radzę rozmowę jak większość Ci tutaj radzi,powinna pomóc. Powiedz,że jeśli z Tobą nie porozmawia to Ty też nie masz ochoty na słuchanie,jego żalów,radości itd. I troszeczkę trzymaj go na dystans. Nie przytulaj się pierwsza,nie całuj pierwsza niech w końcu poczuje brak Ciebie i Twojej bliskości i zacznie w końcu Cię zauważać.

17

Odp: Facet się nie stara ...

Tutaj znalazłam fajny blog, który opisuje dlaczego on się już nie stara na blogu kobieferia blospot

18

Odp: Facet się nie stara ...
marionetka22 napisał/a:

Czy to normalne, że facet, który jest ze mną w związku nie potrafi się w ogóle angażować? Na początku jeszcze się starał, ale im dłuzej jesteśmy razem, tym mniej atrakcji z jego strony dostaję. Jemu się nawet nie chce zaplanować naszych wspólnych wakacji. Zastanawiam się, że moze powinniśmy się wybrać na jakąś spokojną kolację, na której mu spokojnie wyjaśnię, czego oczekiwałabym od mężczyzny w tym związku. Tylko czy aby go nie przestraszę??

tez tak miałam, po 1,5 roku w walentynki siedzielismy po prostu w jego mieszkaniu a ten nic, żadnego przygotowania, niespodzianki, totalne zero. Kopnęłam go w dupe, jesli sie nie stara, to znaczy, że na Ciebie nie zasluguje.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Facet się nie stara ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024