Zdrada i... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez TaGorsza (2011-06-26 21:19:52)

Temat: Zdrada i...

Witajcie Kobietki. wink
Mam 18 lat. Zazwyczaj nie traktowałam związków poważnie. Uważałam, że miłość nie istnieje. Aż tu nagle bum! Zakochałam się. Był rok starszy. Nadawaliśmy na tych samych falach, niekończące się rozmowy, wspólne zainteresowania. Było jak w bajce przez 4 miesiące.
Aż tu nagle... zdrada. Nie mogłam w to uwierzyć. Pierwsze miesiące były dla mnie tragedią. Potem zaczynałam wracać do formy. Tęskniłam cholernie. Aż tu nagle zjawił się. Wszystko sobie wyjaśniliśmy. Teraz to inny człowiek, który żałuje tego, co zrobił najbardziej na świecie. Próbujemy od nowa wszystko zbudować, bo się bardzo kochamy. Jak myślicie, kochane, czy to ma sens? Czy mogę mu ufać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada i...

witaj!
masz dopiero 18 lat, mam nadzieję, że z obu stron to rzeczywiście "to".
zdradził? ot tak? z premedytacją? trzeźwy? szkoda, że nie napisałaś. ale cóż, to przeszłość, a wy młodzi jesteście, nie komplikuj sobie życia.
jeżeli on na prawdę twierdzi, że się zmienił i Ty to widzisz i jesteś pewna tego na 100% że to widzisz, a nie że chcesz to widzieć-spróbuj. Ale nie podchodź teraz tak emocjonalnie. Spokojnie, niech chłopak poskacze koło Ciebie smile  Nie daj Boże, gdyby była 2 raz taka sytuacja, wiej gdzie pieprz rośnie. Nie życzę Ci tego oczywiście, ale jakieś wnioski musisz juz wyciagnąć. I ciekawe, jak u Ciebie teraz będzie  z zaufaniem.
Ja mam taką zasadę: zasada ograniczonego zaufania. I dobrze na tym wychodze.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

3

Jesteś młoda, życie i związki jeszcze przed Tobą.
Mówi się, że jeśli żałuje to zrobi wszystko co w jego mocy aby między Wami było dobrze. Teraz najważniejsze jest abyś mogła mu ponownie zaufać do takiego stopnia jak dawniej. Będzie ciężko, zaufanie to fundament związku... Ja zdrady nie uważam i po nich zawsze skreślam człowieka, jak Ty postąpisz - Twój wybór. Poważnie się zastanów czy dana decyzja dobrze wpłynie na Ciebie. Żadna z nas nie powie Ci czy robisz dobrze czy nie, bo są tu takie kobiety które zdrady wybaczają i takie które je potępiają... Cięzko mi więc ostatecznie wypowiedzieć się w tej sprawie...

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

4

Oboje jestescie mlodzi, wciaz na etapie poznawania nie tylko siebie samych, ale i  i siebie na wzajem. Moze okazac sie, ze Twoj partner ma po prostu zle sklonnosci, a moze byc i tak, ze zdobyl najwieksza nauke zyciowa i zrobil szybki kurs dojrzewania. Jesli wciaz czujesz cos do niego, albo jesli nie masz nieprzemozonej potrzeby odejscia od niego, to warto zaryzykowac. Oczywiscie, ze zaufania nie odzyskasz tak od razu, ale macie duzo czasu przed soba i wciaz mozecie wszystko poukladac. Zycze powodzenia

5

Jeśli potrafisz wybaczyć i nie wypominać przy każdej okazji, kłótni, kiedy masz zły dzień i chcesz z nim byc to spróbuj. Ale jak nie potrafisz to sie wam nie ułoży. W takich sytuacjach, to trzeba odkreślić grubą kreską, a nie jest to proste. Ja uważam, że jak ktoś zdradzi to wcale nie oznacza to że będzie zdradzał znowu ale...w innym związku.  Wydaje mi się, że jak kobieta raz przymknie oko na zdrade albo facetowi to przejdzie to zacznie uważać że tak będzie zawsze. Wyjaśnijcie sobie dlaczego to zrobił i jak chcesz z nim być to wspólnie musicie to naprawić.
Ps Nie jestes gorsza.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018