___Jak mu pomóc___ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ___Jak mu pomóc___

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: ___Jak mu pomóc___

Witam was dziewczyny.
Trochę nie zręcznie jest pisać w tym miejscu o problemach,ale ja spróbuję,mimo wszystko.
Chodzi mi o to,że mojego brata dziewczyna zdradziła go.
On się załamał widzę jaki chodzi struty,że nie jest taki jak kiedyś ne uśiecha się.Historia się powtórzyła,ponieważ
dziewczyna z ,którą byl wcześniej również zabawiła się nim zdradziła go z najlepszym kumplem i zaszła z nim wciążę.Ostatnio powiedział mi,że ma dość już wszystkiego.Że już ma wszytsko gdzieś.Może nie powinnam się przejmować,ale wiadomo to mój
brat więc się martwię powiedzcie mi jak mogę mu pomóc,aby choć na chwilę zapomniał o tym wszytskim,aby nie myślał.....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ___Jak mu pomóc___

Potrzeba na to czasu, przez jakiś czas jego nastrój na pewno będzie taki. I trudno się dziwić, zawieźć się na osobie, którą uważamy za najbliższą boli. Nawet bardzo.
Jedyne co możesz zrobić to być przy nim, w takich momentach wsparcie bliskich jest nieocenione. Możesz mu służyć radą, wsparciem, pocieszać go itd. Będą też pewnie momenty jego złości i czasem niestety odreagowuje się na bliskich ale w takiej sytuacji to będzie raczej jego niemoc niż faktyczna złość na Ciebie. Myślę, że jako siostra będziesz wiedziała co robić. Na siłę jednak nie drąż tematu, nie wypytuj go o szczegóły. A sytuacji gdy on będzie chciał Ci się zwierzyć wysłuchaj.

To dobrze, że się "przejmujesz" - jak dla mnie normalny/zdrowy objaw gdy coś złego bliskiemu człowiekowi się dzieje.

[...] Twoje blizny są Twoją siłą ...

3

Kalinka29

Wiesz ja na siłę nie wypytuję.
Wiadomo zawsze go bym wysłuchała,ale właśnie on z nikim nie gada.
Właśnie zawieść się na osobie ,którą uważamy za najbliższą to cios w serce.
Zwłaszcza,że to się dwa razy powtórzyło.
Co do jego złości już parę razy wyładował ją na mnie.

Czas leczy rany. Zobaczysz,ze sobie poradzi smile chłopcy są silni psychicznie. Moze niedlugo pozna kogoś fajnego i Usmiech powróci smile

?Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko??

5

Aniołeczek1313

Wiesz niby to fakt ,że chłopcy są sliniejsi,ale tylko
teoretycznie.A w praktyce wygląda zupełnie inaczej nie są tacy
silni jak to się pisze.oczywiście nie wszyscy.
Ale w większosci.Bardzo bym chciała ,aby usmiech powrócił.

6

Według mnie faceci pod tym względem są zdecydowanie słabsi i dlatego doradzałabym Ci zabrać brata na piwko, do kina albo gdzieś gdzie lubi chodzić, żeby po prostu nie myślał. To chyba najlepsze rozwiązanie.

7

tashimanna

Właśnie wie,że są słabsi.
Tylko czasami udają twardych.
Właśnie też o tym już myślałam i zapewne tak zrobię.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » ___Jak mu pomóc___

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018